Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

visa laime islaikiau BT thumbup.gif is pirmo karto, tikrai nesitikejau kad pavyks. dabar griebsiuos AT ir APT. gal kas turite administracio proceso konspektu? waidoshele@gmail.com kazin kuri dalyka geriau pirma laikyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 03 26, 11:21)
visa laime islaikiau BT  thumbup.gif  is pirmo karto, tikrai nesitikejau kad pavyks. dabar griebsiuos AT ir APT. gal kas turite administracio proceso konspektu? waidoshele@gmail.com kazin kuri dalyka geriau pirma laikyt?  g.gif

o is ko moketes BT? man kaip tik siandien egzaminas, tai baisu, prigasdino, kad beveik niekas neislaiko... unsure.gif
turiu APT konspektus pagal programa, jei reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontik: 26 kovo 2010 - 10:34
Sveikinimai išlaikius BT 4u.gif


QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 03 26, 10:20)
dabar laaabai smukes stojamasis balas, tai kad i mokama vieta istos be jokiu problemu, del valstybes finansuojamos jau reiketu daugiau pasistengt  smile.gif


Na taip, į mokamą tai manau be problemų. Bet vis geriau nemokama vieta. Turės vyrukas stengtis, nieko nebus. Jei stotų į informatiką, įstotų ir į nemokamą. Žiūrėjau pereinamuosius balus. Tik kurį universitetą pasirinkti?
Jau pradėjo skaudėti galvą ir dėl gyvenamosios vietos. Bendrabučio turbūt nieks neduos.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 03 26, 11:39)
Sveikinimai išlaikius BT 4u.gif
Na taip, į mokamą tai manau be problemų. Bet vis geriau nemokama vieta. Turės vyrukas stengtis, nieko nebus. Jei stotų į informatiką, įstotų ir į nemokamą. Žiūrėjau pereinamuosius balus. Tik kurį universitetą pasirinkti?
Jau pradėjo skaudėti galvą ir dėl gyvenamosios vietos. Bendrabučio turbūt nieks neduos.

ech.. kad mano tevai taip rupintusi manim kai as stojau biggrin.gif doh.gif
As tikriausiai rinkciaus VU, jei tik balai leistu.
Pati stojau i MRU, nes kitur nebuvo tokios specialybes (teise ir valdymas), bet valtui, nes nuo siu metu panaikino sia specialybe ir mano diplome niekur nebus pazymeta, kad mokiausi strateginio valdymo fakultete doh.gif
Bent jau MRU jei zmogus yra finansuojamoj vietoj, tai i ji ziuri palankiau skiriant bendrabuti.
Nors is kitos puses, jei seimos pajamos yra dideles tai bus sunkiau gauti, tuo labiau kai dabar tieeeek studentu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 26 kovo 2010 - 10:51
QUOTE(dontik @ 2010 03 26, 12:31)
o is ko moketes BT? man kaip tik siandien egzaminas, tai baisu, prigasdino, kad beveik niekas neislaiko... unsure.gif
turiu APT konspektus pagal programa, jei reikia...


reikia smile.gif mokiausi is konspektu is nuotoliniu ir "lietuvos baudziamoji teise" vadovelio.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 03 26, 10:49)
ech.. kad mano tevai taip rupintusi manim kai as stojau  biggrin.gif  doh.gif
As tikriausiai rinkciaus VU, jei tik balai leistu.
Pati stojau i MRU, nes kitur nebuvo tokios specialybes (teise ir valdymas), bet valtui, nes nuo siu metu panaikino sia specialybe ir mano diplome niekur nebus pazymeta, kad mokiausi strateginio valdymo fakultete  doh.gif
Bent jau MRU jei zmogus yra finansuojamoj vietoj, tai i ji ziuri palankiau skiriant bendrabuti.
Nors is kitos puses, jei seimos pajamos yra dideles tai bus sunkiau gauti, tuo labiau kai dabar tieeeek studentu.


Taip, ir aš būčiau apsidžiaugus, kad manimi taip būtų buvę rūpinamasi. Nebūčiau praradus tiek brangaus laiko. Mokiausi mokykloj tikrai gerai. Iš pagrindinių dalykų - liet., istorijos, užsienio klb., turėjau aukščiausius įvertinimus. Kažkokiai mokytojai prasitariau, kad norėčiau į teisę stoti, tai pasakė, kad aš iš visų dalykų turiu turėti po 5 (čia penkiabalėj sistemoj). Vidurkis mano buvo 4,7. Tai ir pabijojau. O paskui nagus graužiausi, kai dar prastesnės mokinės ten įstojo. O tėvai matė tik vieną tikslą pagal save, ten ir stūmė. Bijau tokią klaidą pakartoti su savo vaiku. Nors, va, vyro tėvai irgi jį pagal save nukreipė, bet jam pačiam tinka ir patinka ta specialybė.
Ir aš norėčiau, kad mano vaikis pasirinktų VU. ten ir šokių kolektyvas stiprus yra. O maniškis šoka jau 10 metų. Žiūrėsim.
jei žiūrės pagal pajamas, labai tikėtina, kad bendrabučio negausim.

Oi, išsiplėčiau čia su savo problemom. Atsiprašau už eterio suteršimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

Ka patartumete rinkis is siu dalyku:
Kriminologija - A. Kiskis
Sveikatos teise- I. Sapokiene
Parlamento teise - K. Grigiene
Aplinkosaugos teise - K. Virketis
Zemes teise- E. Monkevicius

Reikia pasirinkti 3 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(orta22 @ 2010 03 26, 11:20)
Sveikutes, 4u.gif

Ka patartumete rinkis is siu dalyku:
Kriminologija - A. Kiskis
Sveikatos teise- I. Sapokiene
Parlamento teise - K. Grigiene
Aplinkosaugos teise - K. Virketis
Zemes teise-  E. Monkevicius
Reikia pasirinkti 3 rolleyes.gif


Aš laikiau žemės teisę, o kriminologiją man įskaitė. Bet žemės teisės dėstytojas buvo tikrai ne tas. tad patarti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(waidoshele @ 2010 03 26, 12:08)
reikia  smile.gif mokiausi is konspektu is nuotoliniu ir "lietuvos baudziamoji teise" vadovelio.

parasyk savo e.maila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 03 26, 12:27)
Aš laikiau žemės teisę, o kriminologiją man įskaitė. Bet žemės teisės dėstytojas buvo tikrai ne tas. tad patarti negaliu.


Dekui uz komentarus 4u.gif as pas A. Kiski baigiamaji darba rasiau, na jis toks fainas blush2.gif reiks vel pas ji eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontik @ 2010 03 26, 13:29)
parasyk savo e.maila smile.gif


waidoshele@gmail.com
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Index, skaiciau, kad islaikei BT. Sveikinu 4u.gif man dar nera rezultatu blink.gif

TM egzas tikrai jau baisiai lengvas buvo. Net nepadoru buvo nuo tos knygos nurasinet doh.gif

Ir, zinoma, kad noreciau visos ketvirto kurso medizagos i sniegasas@hotmail.com. Is anksto dekoju 4u.gif

Kazkaip ir tai dziugu, kad jau sesija baiges, ir tai nelabai, nes skolu skoleliu sad.gif Na, bet kaip nors, tikiuos i ketvirta kursa eit "svari" smile.gif
Atsakyti