Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

aš vakar perlaikinėjau baudž.spec. dalį ir parašė tik 4 verysad.gif , gaila, reikės dar kartą bandyti. Gal kas turit konspektų konstitucinės lyginamosios ir ES materialinės, būtų ačius smile.gif gabijaaaaaa@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 03 26, 10:05)
Išsiunčiau  4u.gif



Didelis dekui. 4u.gif

QUOTE(Fanfan @ 2010 03 26, 15:52)

TM egzas tikrai jau baisiai lengvas buvo. Net nepadoru buvo nuo tos knygos nurasinet doh.gif

Ir, zinoma, kad noreciau visos ketvirto kurso medizagos i sniegasas@hotmail.com. Is anksto dekoju  4u.gif

Kazkaip ir tai dziugu, kad jau sesija baiges, ir tai nelabai, nes skolu skoleliu sad.gif Na, bet kaip nors, tikiuos i ketvirta kursa eit "svari" smile.gif


Pritariu, kad TM buvo vienas is geriausiu egzaminu per sia sesija. thumbup.gif
Jei dar niekas nepersiunte 4 k. medziagos, sakyk, persiusiu. mirksiukas.gif
Oho, as irgi planuoju nueit "svari", bet bus kaip visada-kuo arciau vasara, tuo greiciau mane apleidzia jegos ir norai mokytis. biggrin.gif

QUOTE(Dipsis @ 2010 03 26, 16:00)
aš vakar perlaikinėjau baudž.spec. dalį ir parašė tik 4 verysad.gif , gaila, reikės dar kartą bandyti. Gal kas turit konspektų konstitucinės lyginamosios ir ES materialinės, būtų ačius  smile.gif  gabijaaaaaa@yahoo.com


Pas ka cia taip? g.gif Mano rezultatu dar nera, bet jau moraliskai kaupiuosi perlaikymui.
Atsakyti
Paja, kol kad negavau dar nieko. Tai jei nesunku, laukciau 4u.gif Aciu 4u.gif

Moraliskai ir as jau pasiruosus perlaikinet BT, nors rezultatu nera dar. Dar CT. Dar romenai tampos nuo senu laiku... aisku finansai dar bus. Kursinio nedamusu niekaip doh.gif O dar 3 skirtumai wacko.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Satide>>> abejoju ar paskutiniame kurse bus lengviau blink.gif doh.gif
Ketinat magistrantūroje studijuoti? bigsmile.gif Gal jau žinot kokią specialybę?
Ačiū, kad pasidalinot konspektukais, kuriuos man persiuntė Paja mirksiukas.gif

Paja>>> labai Jums ačiū už persiuntimą. Laiškutyje dar prašiau, kad jeigu galėsite, persiųstumėte ES bylas, nes man kažkodėl neatsidaro g.gif
Jūs klausėte ar niekas nebuvo įžanginėse. Tai buvau nulėkusi į socialinės saugos teisę. Egzamino metu bus 5 atviri klausimai, kuriuos diktuos. O mokytis iš vadovėlio "Socialinės saugos pagrindai" (skaityti tik bendrąją dalį) ir iš daugybės įstatymų doh.gif O ikiteisminio tyrimo metu bus 2 klausimai: vienas užduotis, o antras teorinis klausimas, susijęs su užduotimi (pati nebuvau, sakė viena mergina).

B.r.i.u.n.e.t.e>>> ir aš Jums pavyzdžiu. O gi todėl, kad Jums yra žymiai daugiau laiko pasiruošti egzaminams verysad.gif

Mėnuliuk>>> gal ir man būtų galima gauti Jūsų turimą medžiagėlę 4 kurso? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akacijaorama: 26 kovo 2010 - 20:15
QUOTE(akacijaorama @ 2010 03 26, 20:14)
Sveikutės  4u.gif

Satide>>> abejoju ar paskutiniame kurse bus lengviau  blink.gif  doh.gif
Ketinat magistrantūroje studijuoti?  bigsmile.gif  Gal jau žinot kokią specialybę?
Ačiū, kad pasidalinot konspektukais, kuriuos man persiuntė Paja  mirksiukas.gif




Kai man kolegė sakė 4 kurso pradžioje irgi tuo abejojau, bet pakankamai nesunkiai įveikėm mirksiukas.gif Dėl ateities tai yra panašių minčių galvoje, bet pradžioje reikia šitą etapą pabaigti smile.gif

O kokios knygos soc. saugos reikia? g.gif Jeigu Tartilo tai ji yra PDF formate tuose konspektuose kur siunčiau 4u.gif Ir moodle programoje taipogi mirksiukas.gif
Atsakyti
Socialinės mums buvo testas + atviri. Tai testukų pavyzdukai yra nuotolinių gale, ten yra atsakymai, labai gerai pasitikrinti. Būna labai panašių ar net tokių pačių klausimų. Tartilo knyga kaip dėstytoja sakė kiek pasenus. O nuotolines ji pati sudarinėjo, sakė, kad irgi šiek tiek pasenę. Įstatymų galybė, nei vienam dalykui tiek neturėjau. Be to įstatymai šiam dalykui keičiami nuolat...
Atsakyti
Hmm, knygos autoriaus tai nenugirdau. Pažiūrėjau į programą, taip išeina, kad Tartilo vadovėlis. Bet sakė skaityti tik bendrąją dalį, nes specialioji pasenusi.
Ir vėl Jums buvo lengviau aggressive.gif Jums testas, o mums atviri bus verysad.gif

Gal galėtumėte parašyti ką tik žinote apie šiuos dėstytojus? ax.gif
Litvaitienė, Žalėnienė, Kiškis, Špokienė, Grigienė, Virketis ir Monkevičius.
Ar sunku pas juos, ar priekabūs, ar geri įvertinimai būna ir pan. Ačiū smile.gif
Papildyta:
Satide>> ačiū už vadovėlį. Bet kažkaip nematau, kad jame būtų išskirta bendroji ir specialioji dalys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akacijaorama: 26 kovo 2010 - 20:44
Pas Litvaitienę per bendrą egzą galima pažiūrėt, jei eini anksčiau turi mokėt, lygiai taip ir perlaikant.
Kiškis sako dieniniui - griežtas, mūsiškius visus praleido. Sako jo paskaitos labai įdomios.
Virketis labai išpeikė dieniniokus, tai mes iš jo paskaitos pabėgom, o kas laikė pas jį, tai buvo kažkoks pusiau testas.
Girdėjau, kad jums krivkos neliko - tai nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2010 03 26, 20:47)
Hmm, knygos autoriaus tai nenugirdau. Pažiūrėjau į programą, taip išeina, kad Tartilo vadovėlis. Bet sakė skaityti tik bendrąją dalį, nes specialioji pasenusi.
Ir vėl Jums buvo lengviau aggressive.gif Jums testas, o mums atviri bus  verysad.gif

Gal galėtumėte parašyti ką tik žinote apie šiuos dėstytojus?  ax.gif
Litvaitienė, Žalėnienė, Kiškis, Špokienė, Grigienė, Virketis ir Monkevičius.
Ar sunku pas juos, ar priekabūs, ar geri įvertinimai būna ir pan. Ačiū  smile.gif

Satide>> ačiū už vadovėlį. Bet kažkaip nematau, kad jame būtų išskirta bendroji ir specialioji dalys  g.gif


Aš soc saugai ruošiausi iš nuotolinių ir įstatymų, todėl irgi nežinau kur vadovėlyje kas yra, bet reikėtų manyti, kad bendroji dalis pradžioje, matyt teorija bus g.gif Man Tartilo tik kursiniam darbui reikėjo, tai nesigilinau ..

Mums buvo testas ir atviri, tai ne tas pats kas vien testas ax.gif Bet, kad labai nesigraužtumėte galiu pasakyti, kad testo klausimai irgi nebuvo labai paprasti, visi atsakymai labai panašūs ir paprasta buvo susimauti schmoll.gif

Tiesa, dėl K.Grigienės kažkas klausė..tai jau rašiau anksčiau, visai normali dėstytoja nelinkusi rašyti skolų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satide: 27 kovo 2010 - 07:35
gal galit patarti pas ka lengviausiai islaikyti logika (man jakemenko, bet galvoju gal pavyktu pas kita papulti)
Atsakyti
QUOTE(snudike @ 2010 03 27, 09:14)
gal galit patarti pas ka lengviausiai islaikyti logika (man jakemenko, bet galvoju gal pavyktu pas kita papulti)



mums pas kitą neleisdavo ax.gif o pas jakimenko tai reikia juodai mokėt, ypač dedukciją doh.gif kažkokie du vyrai yra dėstytojai, tai jie minimaliai reikalauja rolleyes.gif
matau, kad tu iš klp., tai nelabai išeitų privačiai pasimokyt pas tokį dėstytoją vln., kur mes mokėmės, man rodos jis net iš tos pačios katedros g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 27 kovo 2010 - 09:56
QUOTE(akacijaorama @ 2010 03 26, 20:14)
Mėnuliuk>>> gal ir man būtų galima gauti Jūsų turimą medžiagėlę 4 kurso?  blush2.gif


Primink el. paštą. prisijungsiu tik pirmadienį - išsiųsiu.

QUOTE(snudike @ 2010 03 27, 09:14)
gal galit patarti pas ka lengviausiai islaikyti logika (man jakemenko, bet galvoju gal pavyktu pas kita papulti)


Aš laikiau pas Jakimenko prieš metus. Pati savarankiškai išmokau. Pagrinde iš Plečkaičio knygos. Dėstytoja super. Išmokimui užteko savaitės. dedukcijos iš viso nesimokiau. Nes teste tik 1 klausimas iš dedukcijos būna, tai nesukau galvos. Pasiklioviau kitais klausimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 27 kovo 2010 - 15:54