Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skrybelaitės, skarelės - tema nr. 9

QUOTE(*Maja* @ 2010 05 10, 08:10)
Tada dar klausimėlis, kaip sukneles priekis neriamas, tas trikampelis  blush2.gif

Va čia pažiūrėk, gal bus aiškiau. Šiaip pirmą kart nėriau, tai nelabai gerai gavosi. Buvo truputį atstoję po pažąsčiukais. Bet prisiuvau gumytę ploną ir tada viskas čiki.
user posted imageuser posted image

PS.Suknelė neriasi nuo apačios.

Galimi įvairūs variantai. Dabar nersiu ilgesnėm tok karbatkom

user posted image

user posted image
Šitos tai raštelis paprastas. Aš nėriau 9 p.k , kita eilė 8žemi stulpeliai. Viršugalvis Stulpelis su
užmetimu, 2p.k, stulpelis su užmetimu, 4p.k.
Atsakyti
Ačiū Tute 4u.gif user posted image
Atsakyti
Sveikos.
Labai grazus darbukai bigsmile.gif Man ir patinka ta balta kepuryte,bet ir visos grazios wub.gif
O suknele neresi iskarto aplink,ar po puse ir paskui susiuti g.gif Ir kaip nerti is apacios,ten gi taip graziai bangom nunerta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2010 05 09, 17:30)
sveikos

sakau gal cia pagelbesite. Is praeitos vasaros mano merginai dar tinka balta medvilnine kepuryte, bet beda tame, kad atsirado tokios rudos demes. Gulejo maiselyje, net nezinau is kur tos demes sad.gif Bandziau pamerkti i spalvotu skalbiniu demiu isemeja. Visiems rubams isimu demes, bet cia neisima sad.gif I ACE bijau merkti, ar nesugadinsiu, nes nezinau kaip reguoka MAXI siulai, ir zinoma reiktu nuardyti visus papuosimus nes ACE visas spalvas nuimtu....gal dar zinote kokiu priemoniu?

Balti Maxi siuliukai nieko nebijo. As baltas serveteles is tokiu siuliuku balinu su tokiais milteliais Lilija. Gal atsimenat is senu laiku? Ju dar yra pirkti. Tai isbalina viska be jokiu priekaistu. Kaip nauja viskas atrodo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adeks @ 2010 05 10, 10:02)
Sveikos.
Labai grazus darbukai bigsmile.gif Man ir patinka ta balta kepuryte,bet ir visos grazios wub.gif
O suknele neresi iskarto aplink,ar po puse ir paskui susiuti g.gif Ir kaip nerti is apacios,ten gi taip graziai bangom nunerta blush2.gif

Pirmiausiai tai sveika matyta kitoj temoj 4u.gif Šaunuolė, kad rankdarbiauji. Galima nert kaip nori. Aš nėriau aplink. Man be siūlės gražiau. O neriasi taip pat kaip kepurė, tik nuo apačios. Nuo apačios pradedi tinklelį, tada tą karbatką. Ją atverti į save ir vėl tinklelį, vėl karbatką. Jei norėsi nerti ir bus neaišku, tai dar klausk, bandysiu paaiškinti mirksiukas.gif Aš kur rodžiau baltą suknytę, tai ten neriasi viena ta karbatka ir keturios eilės tinklelio. O kur raudona, tai dvi tos karbatkos
user posted image ir atitnkamai tinklelio eilių.
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2010 05 07, 23:10)
man dar sita berniukiska nereali  wub.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
Buvau pritaupius  biggrin.gif


Sveikos,

nu nerealus kepuriukas thumbup.gif gal įmestumėt schemutę????? Prašau labai labai labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pasirodysiu ir aš -ryškiai rožinis kepuriukas mažai mergytei ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 10 gegužės 2010 - 12:35
QUOTE(tute28 @ 2010 05 10, 13:29)
Pirmiausiai tai sveika matyta kitoj temoj  4u.gif Šaunuolė, kad rankdarbiauji. Galima nert kaip nori. Aš nėriau aplink. Man be siūlės gražiau. O neriasi taip pat kaip kepurė, tik nuo apačios. Nuo apačios pradedi tinklelį, tada tą karbatką. Ją atverti į save ir vėl tinklelį, vėl karbatką. Jei norėsi nerti ir bus neaišku, tai dar klausk, bandysiu paaiškinti  mirksiukas.gif Aš kur rodžiau baltą suknytę, tai ten neriasi viena ta karbatka ir keturios eilės tinklelio. O kur raudona, tai dvi tos karbatkos
user posted image ir atitnkamai tinklelio eilių.

Sveika mirksiukas.gif Aciu uz paaiskinima 4u.gif jei bus neaisku,klausiu blush2.gif

QUOTE(murce @ 2010 05 10, 14:34)
Sveikutes,
      Pasirodysiu ir aš -ryškiai rožinis kepuriukas mažai mergytei ax.gif

      user posted image  user posted image

Labai grazi wub.gif
Atsakyti
Tute 28 dekoju uz paaiskinimus asmeniskai ir cia.
Atsakyti
Sveikutes, pastebejau tarp sauniu kepuryciu nemazai ir skrybelyciu rolleyes.gif as irgi viena savo pupai nuneriau. bet dab va reikia krakmolinti ir susimasciau g.gif ar pakaks tiesiog pirktiniu krakmolu rubams ja standinti ar reikia kazko rimtesnio? mano skrybeliukas toks ne mandras, siauruciais bryliukais.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2010 05 10, 13:33)
Sveikos,

nu nerealus kepuriukas  thumbup.gif  gal įmestumėt schemutę????? Prašau labai labai labai  4u.gif

Na kadangi Jūs čia aptarinėjat mano narplionę, tai įsiterpsiu wink.gif
Čia nėra jokios chemutės wink.gif Tiesiog žemu stulpeliu nėriau iš Maxi siūlų. Balti megzti šešiakampiu, o juodi penkiakampiu, sujungimą žiūrėjau į tikrą futbolo kamuolį wink.gif Tai ir kepurės forma gavos paprastai cool.gif Nuotraukytėj labai aiškiai viskas matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2010 05 10, 21:16)
Na kadangi Jūs čia aptarinėjat mano narplionę, tai įsiterpsiu wink.gif
Čia nėra jokios chemutės wink.gif Tiesiog žemu stulpeliu nėriau iš Maxi siūlų. Balti megzti šešiakampiu, o juodi penkiakampiu, sujungimą žiūrėjau į tikrą futbolo kamuolį wink.gif Tai ir kepurės forma gavos paprastai  cool.gif Nuotraukytėj labai aiškiai viskas matosi ax.gif

oi, m tu Meila, kokia tu šaunuolėėėė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir fantazija tavo, super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti