Įkraunama...
Įkraunama...

kepurytės, skrybelaitės, skarelės - tema nr. 9

QUOTE(murce @ 2010 05 10, 11:34)
Sveikutes,
Pasirodysiu ir aš -ryškiai rožinis kepuriukas mažai mergytei ax.gif

Labai gražu wub.gif O kokie siūliukai?
Atsakyti
Sveiki. Prasau patarimo. Neriu jau kelinta kepuryte savo dukrytei ir gaunas vis mazos. Mano mergytei 4 metukai. Ka tureciau daryti, kad gautusi reikiamo dydzio kepure mano mergytei g.gif . Lauksiu patarimu.
Atsakyti
visos kaip visada saunuoles, ikeliu dar viena vasariska kepuriuka, rastas ir modelis turbut ne vienai zinomas

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Agnieska3 @ 2010 05 11, 00:14)
Sveiki. Prasau patarimo. Neriu jau kelinta kepuryte savo dukrytei ir gaunas vis mazos. Mano mergytei 4 metukai. Ka tureciau daryti, kad gautusi reikiamo dydzio kepure mano mergytei  g.gif . Lauksiu patarimu.


na paplatint, t.y ta apskritima didesni pamegzt ir tada tiesiai nei pridedant nei mazinant akiu, tokio amziaus mergytei aisku priklauso nuo siulu storio, bet jei neriant is plonu nerimui skirtu siulu tai platint kol bus 140-160 akiu aisku dar nuo rasto priklauso
Atsakyti
QUOTE(Agnieska3 @ 2010 05 10, 23:14)
Sveiki. Prasau patarimo. Neriu jau kelinta kepuryte savo dukrytei ir gaunas vis mazos. Mano mergytei 4 metukai. Ka tureciau daryti, kad gautusi reikiamo dydzio kepure mano mergytei  g.gif . Lauksiu patarimu.

Sveika,

na aš turiu bent pora 4mečių, tai kaip kolegė- kolegei bandysiu patart tongue.gif

O per kurią vietą jos mažos gaunasi - siauros ir ant galvytės netelpa, ar trumpos, ar dar kaip nors? gal plaunant susitraukia?????
O gal išrirenki sudėtingą raštą, kurį labai skaičiuoti ri deirnti reik net patyrusioms nėrėjoms. Imk paprastutį - langeliais ar kvadračiukais (jei gausis tinkamą nešiojimui, vėliau visokiom gėlytėm papuoši ir liuks bus)

Paprasčiausia, jei neri/mezgi savo vaikučiui- tai kas kelios eilės pamatuok ant galvytės, ir matysi - gerai, ar reik taisyti 4u.gif

Toliau, jei laikaisi griežtai schemos - tai gali netikti Tavo turimiems siūlams, jų storumui bei konkretaus vaiko išmatavimams. Tad vėlgi - matuoti neriant/mezgant.

Pamatuok galvos apimtį - spėju, kad bus 52-54cm (na, maždaug), tad reik nunerti plokščią 17-18cm blynuką. Tada pagal apskutinę eilę, likusias nerk tiesiai- tokias pat. pamatuok ant galvos, ar jau užtenka ilgio.
Ir lieka tik 'cukreliai' - bryliukai, jei nori ir gėlytės apgal poreikį.

sėkmės 4u.gif ir aprašyk plačiau, kurioj vietoj ten kažkas nesigauna, kokiu raštu neri, kokie siūlai ar dar kas ten netvarokj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieska3 @ 2010 05 10, 22:14)
Sveiki. Prasau patarimo. Neriu jau kelinta kepuryte savo dukrytei ir gaunas vis mazos. Mano mergytei 4 metukai. Ka tureciau daryti, kad gautusi reikiamo dydzio kepure mano mergytei  g.gif . Lauksiu patarimu.



O man atvirkščiai - jau tris kepurytes išardžiau, nes per didelės, nėriau skrybėlytę, žiūriu, kad ne mergaitei, o man tiks lotuliukas.gif Tiesiog nusipirkau storokus siūlus, vašelis 1,5 arba 1,7 ir gaunasi daug didesnė kepurytė nei aprašyta schemoj, na bet neriu ardau, neriu ardau, pirmą ir antrą greitai nunėriau, tiko, o vat su trečia vargstu, norisi įdomesnio rašto, tik dydį sunku nutaikyt doh.gif
Atsakyti
LIOLKE-kepuriukas thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 10, 22:02)
Labai gražu  wub.gif  O kokie siūliukai?

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nėriau iš Maxių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 05 11, 10:31)
LIOLKE-kepuriukas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 10, 01:18)

Bandau paaiškinti....  rolleyes.gif

aciu, labai gerai paaiskinta 4u.gif

QUOTE(murce @ 2010 05 10, 13:34)
Sveikutes,
      Pasirodysiu ir aš -ryškiai rožinis kepuriukas mažai mergytei ax.gif


grazi spalvyte wub.gif

QUOTE(liolke @ 2010 05 11, 00:37)
ikeliu dar viena vasariska kepuriuka, rastas ir modelis turbut ne vienai zinomas


miela wub.gif

mano naujos
derinta prie maudomukes smile.gif

user posted image

user posted image
user posted image


fotkinta be blico, tai ne tokia ryski gavosi smile.gif

user posted image

ir dar laivelis smile.gif

user posted image

Atsakyti
natuliona bigsmile.gif puikiai padirbėjai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Natuliona thumbup.gif Na madistė pliaže bus thumbup.gif
O aš sėdžiu apsipatenkinus. Gavau siuntinį su Violet siūliukais. Tai sėdžiu ir dėlioju. rolleyes.gif Nu kaip gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 05 11, 12:14)

O aš sėdžiu apsipatenkinus. Gavau siuntinį su Violet siūliukais. Tai sėdžiu ir dėlioju.  rolleyes.gif Nu kaip gražu  biggrin.gif

kokie cia siuliukai g.gif is kur cia pirkot?
Atsakyti