Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Azija ir Naujoji Zelandija

QUOTE(rutuke @ 2010 03 26, 09:11)
wow! aš labai už tokias avantiūrines keliones ir patirtį, visam gyvenimui liks nepamirštami įspūdžiai....  labai lauksiu tęsinio smile.gif

Mes su draugu irgi svajojam, kad butu geriausias dalykas pasaulyje kokiems metams isvyksti pekeliauti po pasauli wub.gif Tik negalvojau, kad tai tikrai imanoma thumbup.gif Sveikinu temos autore ir nuosirdziausiai jai pavydziu cool.gif 4u.gif Bus tikrai idomu pasiskaityti visas istorijas ir tikekimes pamatyti foto wub.gif
Atsakyti
Vaikinukai isvaziavo ir man pasidare liudna. Savaitgaliais cia privaziuoja daug zmoniu, bet darbo dienomis - labai ramu. O man juk reikia veiksmo!!! Tad nusprendziau judeti toliau - sikart i Pulau Penang sala. Teko su keltu grizti i zemyna, pasigauti autobusa, vaziuojanti i Butterworth (aukstyn vakarine pakrante) ir vel su keltu persikelti i Pulau Penang salos didziausia miesta Georgetown. Vakarejant, priesais - Georgetown miestas.

user posted image

Susiradau turbut pacia pigiausia lova mieste - $3!!!!!!! Ir nesvarbu, kad tai net ne kambarys, o tarsi holas, pro kuri turedavai praeiti noredamas patekti i kitus kambarius ar tualeta; nesvarbu, kad ta pastato dalis neturejo netgi langu, o tik balkona be langu, o apacioj iki 3 val ryto grojo gyva muzika ir netgi negalejau sudeti bluosto, nes bijojau, kad kas nors nenusvilptu mano daiktu lotuliukas.gif Sumokejus tik $3 geda butu skustis...
Tik atvykus susipazinau su vaikinuku is Sveicarijos, jis toks pat taupuolis kaip ir as hihihi.gif Atsisedom po musu belangiu balkonu pasiklausyti muzikos ir isgerti alaus..
Stai ir jis

user posted image

Baro dekoras.. tongue.gif

user posted image

Koks likimas! Sveicaras isvaziavo kita diena, o as pasilikau. Per 5 keliavimo menesius Azijoje as ji, tiesiog kaktomusa, sutiksiu dar 3 kartus...
Atsakyti
LIEKNA, jei turite galimybe, bent maziausia galimybe - vaziuokite. Verta kiekvieno isleisto cento!

Tesiu.
Kita ryta sedejau a la viesbucio priimamajame ir galvojau ka siandien nuveikus. Besedint isgirdau merginos ir administratoriaus pokalbi. Mergina norejo kuo greiciau pasidaryti Tailando viza, nes neva ji skubanti i viena is Tailando salu, kur vyksta taip pagarsejes FULL MOON PARTY. Buvau kazkur girdejusi apie tai, apie didziuli party ant papludymio, kur susirenka tukstanciai zmoniu. Tokie vakareliai organizuojami pirma kiekvieno menesio savaite (kazkuria diena, nebeatsimenu dabar). Labai jau mane tas sudomino, kad net po kiek laiko administratoriaus paklausiau kuriam kambary ta mergina apsistojus. Nubegau, pasibeldziau, prisistaciau ir isiprasiau i kompanija rolleyes.gif Susitarem rytoj kartu darytis Tailando viza ir kuo greiciau ten vaziuoti, nes laiko turim nedaug!
Na, o veliau tadien uzsikeliau i Penang Hill. Is ten atsiveriantis vaizdas

user posted image

Grizus i mesta mane uzkalbino vyriskis. Pasiule pavakarieniauti, na as ir sutikau. Ta vakara praleidau labai smagiai: idomus pasnekovas, skanus maistas, ekskursija po miesta - na ko daugiau reikia? O pabaigai dar po buteli alaus po mano belangiu balkonu. Tikrai tikejausi, kad siulysis palydeti iki lovos biggrin.gif Bet nieko, jokios uzuominos is jo puses. Apskritai apie malaiziecius esu kuo geriausios nuomones. Kitose Azijos salyse jiems rupi tavo pinigai, nes esi europietis, vadinasi turtingas. Bet malaizieciai yra labai malonus ir neziurintys gauti naudos is taves. Duos ka tures, pasisiulis padeti ar tiesiog pabuti vietiniu gidu.


Atsakyti
Anksti ryte jau buvom Tailando ambasadoj. Viza gavom po keliu valandu, tad nusprendem i Tailanda vaziuoti...dabar. Nuotraukoje - Sinah is Vokietijos, 19 metu, maloniai isprotejusi mergina biggrin.gif Smagu su ja keliauti, nes ji visada tures beprotisku ideju... Salia jos - viesbucio administratorius, keistas ir idomus smile.gif Pries isvaziuojant.

user posted image

Keliavom visa nakti. Nepasakosiu visos keliones, nors buvo tikrai nuotaikinga. Gaila, kad neturiu nuotrauku is tos keliavimo dalies. Bet ryte, galu galiausiai, isedom i kelta, plaukianti i Ko Pha Ngan sala (pietine Tailando dalis). Buvom laaabai pavarge.
Vaizdas pro musu namuko langus

user posted image

Atsipute.. Mano kompanjone Sinah

user posted image

Atsakyti
Nu cia tai super blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
tu ziauriai drasi bigsmile.gif vienai sitiek praleisti svetimose salyse istisai ant ratu,keltu ir t.t bigsmile.gif laukiu tesinio su nekantrumu bigsmile.gif keep going girl 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Celeste: 27 kovo 2010 - 20:39
Čia už drąsą 4u.gif čia už išradingumą 4u.gif ir laukiam nesulaukiam tęsinio bigsmile.gif
Atsakyti
Zavu: merginos drasa, keliones ispudziai ir kuriama pasokojime nuotaika. Laukiam tesinio
Atsakyti
Superinis fotoreportazas thumbup.gif buvo cia geru, bet sitas neturi sau lygiu thumbup.gif
Laukiam tesinio bigsmile.gif
Atsakyti
Wau.. bigsmile.gif jau galvojau as drasi blink.gif bet temos autore tai.. thumbup.gif saunuole! Sitiek saliu aplankyt vienai blink.gif 4u.gif vyro neparsivezei? biggrin.gif nes kaip suprantu su daug vyruku susipazinot thumbup.gif drinks_cheers.gif laukiu tesinio wub.gif
Atsakyti
Aš sužavėta Tavo drąsa!!! 4u.gif įgyvendinai mano svajonę blush2.gif
Būk gera, pasakok pasakok pasakok biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Kur tesinys lens.gif cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Aciu, mergytes, uz palaikyma! Labai smagu, kad yra skaitytoju. Siuo metu labai neturiu laiko, bet tuo paciu tikrai noriu pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir ispudziais. Kiekviena laisva minute skiriu Jums mirksiukas.gif
Grizau be vyro biggrin.gif Buvau keleta sutikus “grieko” vertu, bet, reikia buti realistais, butu sudetinga sujungti musu gyvenimus, ypatingai jei jis is Amerikos ar Naujosios Zelandijos.

Keliaukim toliau!
Ko Pha Ngan saloje isbuvome 5 dienas. Tai buvo pats nerupestingiausias laikotarpis mano gyvenime! Atsikeldavome velai, eidavom pusryciauti/pietauti, pasidarydavom kelis dolerius kainuojanti masaza ar veido valyma, drybsodavom papludymy ar mirkdavom siltutelej juroj; o vakare – beprotiski vakareliai, naujos pazintys ir alkoholis... Jokiu rupesciu, jokiu problemu! Tiesa, Sinah matydavau tik dienomis; nors ir nuomavomes kambari kartu, naktis ji leisdavo su naujuoju draugu, o parejusi pasakodavosi judvieju "draugystes" intymias detales biggrin.gif Ach tas jaunimas! rolleyes.gif
Full moon party buvo be galo ispudingas. Neturiu jokiu nuotrauku, bet galite paziureti video ar nuotrauku per Youtube, irase "Full moon party". Trumpai tariant - keli tukstanciai zmoniu, daugybe alkoholio, lengvai gaunami narkotikai (nors jie ir nelegalus), sokiai pokiai iki velyvu paryciu, vandeny besimylincios poreles ir kt. nepadorumai. As, padori lietuvaite, buvau apstulbusi. Mokykloj manes tokiu dalyku nemokino... ax.gif
Kelios nuotrakos is salos:

user posted image

Siaurose gatvelese isikure daugybe baru ir kaviniu.

user posted image

user posted image


Linksmybes irgi kazkada baigiasi... Paskutini ryta manes lauke liudnas atsisveikinimas su Sinah. Ji plauke i kita sala, na o man salu jau pakako. Sikart vaziavau i Ao Phang Nga Nacionalini parka, esanti Pietu Tailande, vakarineje pakranteje. Takart keliones metu buvau taip graziai apgauta, kad net mirkteleti nespejau. Tik issilaipinus is kelto, autobusu mus nuveze prie kazkokios agenturos. Man reikejo i autobusu stoti, tad ikyrus tuk-tuk vairuotojas pasisiule mane nuvezti. Jau sededama autobuse supratau, kodel jis visa laika suke tik i kaire (mat autobusu stotis buvo cia pat, uz kampo). Kitas dalykas - jie amzinai tave skubina nepalikdami laiko pamastyti. Priverte nusipirkti autobuso bilieta is jo draugo agenturos, nes autobusas vat jau isvaziuoja, paskubek! Kaip isprotejus ilekiau i autobusa, atsisedau..gerai, spejau...ir pralaukiau 40 min... Be to, bilietus pardavinejo autobuse ir jie buvo 3 kartus pigesni nei as mokejau! Ojojojoj kokia pikta buvau!!! Per pusvalandi apgavo du kartus!! Nuo to laiko buvau zveriska, su visais ir bet kada deredavausi. Dabar, turbut, niekas nebeapgautu tongue.gif
Papildyta:
Pora nuotraukyciu is kelto, "partempusio" mane i zemyna

user posted image

user posted image

Tos dienos vakariene - tom yam sriuba

user posted image
Atsakyti