Įkraunama...
Įkraunama...

Pietryčių Azija ir Naujoji Zelandija

Ta vakara pasidariau tailandietiska masaza uz $4. Siek tiek skaudejo, bet paskui jauciausi kaip naujai gimusi.
Vakare, sedint terasoj ir klausantis svirpliu, susipazinau su olande. Sekancia diena ji planavo vaziuoti i Ayuthaya, pavadino keliaut drauge, atseit bus smagiau biggrin.gif Tas miestas zymus del jame esanciu sventyklu.... Nesu ju megeja, bet jei yra bendrakeleivis, tai kodel nenuvaziavus?

Kitos dienos ryte, papusryciave, isvaziavome i Ayuthaya. Tikrai nesitikejau, kad keliu valandu kelione tailandietisku autobusu gali taip nuvarginti! Visa kelia garsiausiai grojo muzika, zmones i tave spokso (mat turistas esi), langai, durys atviri, jei nori ilipti/islipti is autobuso turi tiesiog isokti/issokti is jo, nes vairuotojas tik pristabdo! bigsmile.gif
Pagaliau atvaziave susiradom viesbuti. Pasideje daiktus issinuomavom dviracius ir pasileidom i sventyklu paieskas. Ilgai ieskoti nereikejo, ju ten pilna wink.gif Wat Phra Ram sventykla. Ispudinga, grazu, bet man jos visos vienodos rolleyes.gif

user posted image

Dar siek tiek pavazineje, grizom namo. Ta nakti buvo be galo karsta miegoti ir uodai kaip isproteje kandziojosi. As ir mano drauge is Olandijos miegojom vienoj dvigulej lovoj. Na, prie to turejau priprasti, nes nuomotis viena kambari dviem zmonem yra zymiai pigiau nei vienviecius. Budavo, kad kasnakt miegi vis su kitu zmogum..kaip paleistuve.. lotuliukas.gif Ir faktas, kad ne visi zmones tokie drovus kokia as esu. Mat mano naujoji drauge nemegstanti miegoti su naktiniais, ji megstanti miegoti nuoga... wacko.gif

Po bemieges nakties buvau bejege minti dviracius. Susitarem, kad susitksim vakare. Iki pusdienio prasivarcius lovoj, galu galiausiai issiruosiau miestan.

user posted image

user posted image

Ta diena Grybauskaite laimejo rinkimus...
Atsakyti
anciux, turiu įtarimą, kad savo kelionės įspūdžius užsirašinėjot į kelionės dienoraštį, nu nes užsimušk, netikiu, kad galima taip visas smulkmenas atsiminti. biggrin.gif
Atsakyti
Turiu keliones dienorasti, bet ji naudoju vietoviu pavadinimams ir vardams prisiminti. Atsimenu viska, kiekviena smulkmena is kiekvienos dienos. Atmintis kaip pas kiekviena, bet, speju, tai nebuvo rutina. Be to, apie Grybauskaites laimejima perskaiciau Tailande anglu kalba leidziamam laikrastyje, buvo idetas labai mazas straipsniukas biggrin.gif
Atsakyti
Sekancia diena, atsisveikinus su olande, isvaziavau i Khao Yai Nacionalini parka. Sveciu namai, kuriuose apsistojau, organizavo puse dienos tura po apylinkes. Nebuvau tikra ar verta vaziuoti, bet vis delto jie ikalbejo. Ir tikrai nenusivyliau!

user posted image

Sventykla, tarsi pasaku namelis...

user posted image

Stai tokios pas juos karves

user posted image

Vaziuojam toliau...

user posted image

Musu tikslas buvo pamatyti is savo urvo i dziungles skrendancius siksnosparius. Vakarais, kai jau suteme, jie pulkais skrenda gaudyti masalo. Ju tiek daug! Daugiau nei pusvalandi jie lindo ir lindo is urvo. Keletas nuotrauku

user posted image

user posted image

O dangus... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sekancia diena manes lauke kelione i Khao Yai Nacionalini parka, kuria organizavo tie patys sveciu namai.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Stai ir as hihihi.gif

user posted image

Heo Suwat krioklys. Cia buvo filmuojama istrauka filmui "The Beach" (Papludymys)

user posted image

Buvom labai pamaloninti, kai griztant namo mums pasirode drambliu seimynele. Atsiprasau uz nuotraukos kokybe, is tos laimes net rankos drebet pradejo tongue.gif

user posted image

Grize i sveciu namus pavalgem, isgerem alaus ir nuejom miegoti. Reikejo gerai pailseti, nes rytoj turejau nusigaut i Siaures Tailanda, i Chiang Mai.
Atsakyti
Super idomu thumbup.gif dziugu, kad ir nuotraukos puikios kokybes, idomu ziureti. be abejo, idomu ir skaityti ax.gif saunuole jus, kad esate tokia drasi thumb_yello.gif
Atsakyti
Turejau grizti i Ayuthaya miesta, o is ten - naktiniu traukiniu i Chiang Mai. I Ayuthaya taipogi vaziavau traukiniu, trecia klase ir bilietas kainavo trigubai pigiau nei autobuso. Bet...kiek esu vaziavusi Tailando traukiniais, jie visada visada veluoja. Sikart jis velavo daugiau nei pusvalandi. Mano laimei gavau laisva vieta ir kelias valandas stebejau kas dedasi vagono viduje. Sedimos vietos labai nepatogios, vos galejau issedet schmoll.gif

user posted image

Gerai, kad langai atidaryti, bet jei pravaziuodavom karviu ferma, tai oij kaip "uzkvipdavo". Kairej pusej - turistas is Vokietijos smile.gif

user posted image

Turejau kelias laisvas valandas iki naktinio traukinio isvykimo. Savo kupryne palikau bagazo skyriuje ir isejau pasivaikscioti. Grizus teko nusivilti, nes mano traukinys, kaip konduktorius pranese, veluos 2 valandas. Pralaukus 2 valandas paaiskejo, kad traukinys gali is viso neatvaziuoti doh.gif Malonusis konduktorius pasiule primoketi siek tiek pinigu ir nusipirkti kita bilieta kitam traukiniui. As taip ir padariau, nes nesinorejo praleist nakties traukiniu stoty. Gavau antros klases miegamaja vieta. Jei jums teks kada nors vaziuoti naktiniais traukiniais, bukite atsargus su savo daiktais, ypatingai piniginemis. Ten daznai pasitaiko vagysciu. As turejau spyna su "lenciugu" ir savo didziaja kupryne prirakinau prie lovos, kad man miegant jos niekas nenunestu biggrin.gif O mazaja kupryne prisirisau prie kojos biggrin.gif Atsarga gedos nedaro tongue.gif
Chiang Mai isbuvau kelias dienas. Labai jaukus miestas su ispudingu naktiniu turgu, daugybe baru ir dar daugiau prostituciu. Galiu parodyti nebent aptikta parkeli; viena popiete, issidrebusi ant pievutes, skaiciau knyga ir valgiau vaisius smile.gif

user posted image
Atsakyti
Po keliu dienu isvykau i Mae Hong Son - kaima vidury kalnu; manes lauke 7 valandu kelione autobusu. doh.gif Autobuse salia manes sedejo prancuze, vardu Sabrina. Pradejom kalbeti ir ji issipasakojo savo liudna istorija.... Po Azija ji keliavo su savo draugu ir cia planavo praleisti apie 3 menesius. Chiang Mai mieste ji pasijaute labai blogai: buvo auksta temperatura, nieko nevalge, kelias dienas pragulejo lovoj (speju, kad tai buvo maliarija), bet i daktarus nesikreipe. Jos draugas tuo metu ranku sudejes nesedejo - susirado tailandiete, pa***** ja, turbut patiko ir paliko Sabrina. Vargse mergina nezinanti ka daryti, kur vaziuoti ir apskritai kokios cia atostogos, kai po 2 metu draugystes isvaziuoji atostogauti ir staiga jis tave palieka! As, jai pasiuliusi savo peti ir draugija, nepasiekiau savo tikslo ir islipau kartu su ja keliom stotelem anksciau. Tai buvo Pai kaimas, velgi, vidury lauku ir kalnu. Kartu issinuomave kambari, isejom apsizvalgyti. Nepatikesit, bet tuo metu sutikau savo drauga sveicara! Persimete keliais zodziais atsisveikinom, mat jis sianakt vaziuojantis i Laosa...
Ak, tas tingusis Pai kaimelis... Laikas cia sustojes ir nesinori niekur vaziuot. Kai atvaziavom, nepazinojom nei vieno zmogaus, o po keliu dienu turejom buri draugu. Dienomis budavom kas sau, o vakarais susirinkdavom vakarienei, buteliui alaus ar siaip pokalbiams. Kiekviena vakara lydavo ir kiekviena vakara pradingdavo elektra. Zvakiu sviesoje budavo dar smagiau wub.gif

user posted image

Dienomis nuomodavausi motoroleri ir vaziuodavau kur akys mato. Sabrina, kankinama liudesio, o gal ir ligos, pasilikdavo kambary. Buvau laisva kaip paukstis wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Krioklys

user posted image

Keturi bezdzioniukai... O ju tevams ne motais ka ju vaikai daro smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Cia as su savo Pentax'u 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
super thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Anciux uz toki nerealu pasakojima ir dar labiau nerealesnes foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anciux @ 2010 03 30, 22:42)
Kita diena manes lauke kelione po Nacionalini parka. 80% sio parko vandenu sudaro Andamano jura su 42 mazom ir didelem salom. Buvau issipirkusi a la tura su angliskai kalbanciu gidu (o jis, pasirodo, ne velnio nesupranta angliskai) ir 3 turistais. Buvo smagu!


be proto grazus parkas, suzavejo wub.gif
Atsakyti