Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

Persileidimas gali ivykti del milijono priezasciu.
pries keleta dienu as pati persileidau, nestumui turejo buti 7 savaites, bet kaip gydytojai nustate sonogramos pagalba ,kad buvo tik penkios. Tai buvo mano pirmas nestumas, planuotas ir lauktas. Niekam nelinkiu to patirti. Kad ir kaip keista as dabar labai optimistiskai nusiteikus, nes sako ,kad 80% moteru kiti nestumai vystosi normaliai ir gimsta sveikuciai kudikeliai.
Atsakyti
Man daktarė sakė, kad dauguma ankstyvų persileidimų vyksta dėl "vaisiaus kaltės" t.y. pati gamta sureguliuoja, kad "nesveiki vaisiai" žūna. Tai lyg naturali visokių baisių ligų profilaktika sad.gif . Persileidimai po 12 savaitės dažniausiai susiję su motina arba išoriniais veiksniais (kad ir važiavimu mašina).

Atsakyti
Kai as gydytojos paklausiau del ko ivyko persileidimas, ji man taip pat pasake, kad tai galejo ivykti del milijono priezasciu-streso, kurio neturejau, nes buvo tik laime pamacius triju testu 2 juosteles, kuriu laukeme lygiai metus, infekcija-kurios negalejo buti, nes tik tik buvau pasidariusi visus tyrimus, apsigimimias, genai-o tai vienas Dievulis tezino.

Taigi, padarius echoskopa gimdoje nieko nesimate, nors man pradejus kraujuoti maniau, kad man visi viduriai iskris, taip smarkiai valesi organizmas.
Gydytoja man kazka aiskino, kas su manimi darosi, kas nutiko, bet as nieko nieko negirdejau, spenge ausyse, ir norejosi tik uzmigti ir atsibusti is sio baisaus kosmaro vel besilaukianti.

O kur garantija, kad sekantis nestumas nesibaigs tuo paciu?
To garantuoti niekas negali, beleika laukimas ir tikejimas Dievu...
Atsakyti
sveikos,
ir man parupo pasiguost ir si ta brukstelt rolleyes.gif
pries gera savaite mane istiko toks pat likimas, kaip ir daugelio cia rasiusiu sad.gif
is tiesu kita diena manes lauke ultragarsas....galvojau, kad viskas bus gerai kol isvakarese nepasirode kraujo, nakti sulaukiau skausmu ir raizymo....tik kai "kazka" pameciau-sulaukiau palengvejimo \...
iskankinta skausmu nuejau miegot-ryte vizitas pas ginekologe. diagnoze liaudiskai tariant-persileidimas. tai girdeti man buvo labai sunku...
gaila, kad priezastys kol kas neaiskios
zinau tik viena- per pirmaji ultragarsa gyd. tikejos isvysti 10-11sav. vaisiu, o nustate, kad jis 7-8 sad.gif tas 3 sav. jis buvo negivybingas

gal kam teko su tuo susidurti, ar sauna kokiu minciu g.gif
ps. daktearyte pazadejo aiskintis-laukiu nesulaukiu
ji mano gal infekcija, nes tepinelis ir slapimas buvo ne kokie...
o kokia vyro itaka? tiesa jis 10 m. serga I-o tipo cukriniu diabetu.....
Atsakyti
sveikos,as jauciuosi baisiai turejau 7savaiciu valyma.gal kuri turejot tokiu problemu ir gali atsakyti kada galesiu pastoti?
Atsakyti
Laikykitės merginos, matyt mažutėliams dar nebuvo lemta ateiti sad.gif

Mashka, vyro cukrinis diabetas gali įtakoti spermos kokybę, bet persileidimo nesukelia. Nesijaudink dėl kito karto, daug moterų patiria persileidimus, o po to laimingai išnešioja ne vieną kūdikėlį wub.gif
Atsakyti
Kiekvienos moters organizmas yra skirtingas. Nuo ko viena gali persileisti, kita galbut ne. As antro trimestro pabaigoje visa Lietuva apvaziavau per kelias dienas automobiliu, ir nieko, tik pavargau nezmoniskai. Antro trimestro pradzioj teko 3 savaites pabuvoti siltuose krastuose (temp. apie 40 laipsniu). Ir nieko. Nors ten nepailsejau, o tik pavargau. Buciau zinojusi, kad bus taip sunku - tikrai nebuciau vaziavusi. Bet tada gydytoja patare, kad vaziuociau.
Atsakyti
labutis visoms,

labai užjaučiu visas kurios patyrė tuos nelemtus persileidimus. Mes taip pat su vyru katik išgyvenome antrą. sad.gif Todėl susiradau pakamkamai informacijos apie tyrimus, kuriuos mano manymu reiktų atlikti norint išsiaiškinti preižastis. Norsdauguma gydytoju teikia, kad tikslios priežasties niekad nebus galima išsiaiškinti..sad.gif
Visoms linkiu sekmės ir tikiuosi, kad mes visos susilauksime daug mielų vaikučių.

iki mielosios
Atsakyti
Skaistuk, kaip gaila sad.gif Ai tie gydytojai niekada priežasčių nepasako...Nelabai jie ir žino...O jūs visgi jų paieškokit - gal kokių uždegimų, gal infekcijų turit, gal gimdą pasitikrint vertėtų...
O šiaip mes čia viso, nors ir užgrūdintos nesėkmių, vistiek tikim smile.gif Todėl sveika prisijungus į nepataisomų optimisčių kompaniją smile.gif
Atsakyti
Skaistuk, labai gaila. Paskaityk Blond69 zinutes visas, pas ja situacija kaip ir pas tave. Ir ji jau kai kuriuos tyrimus pasidare. Ja gali rasti skyrelyje Siaulieciu susitikimai.
Atsakyti
ačiū Daiva ir Mallena.

Jo mes moterys turim daug ką iškęsti, kad pajustume tą nenusakomą jausmą - kūdikio gimimą.

Na bet as bandau su tuo susitaikyti ir tik galvoju, kad mums visoms turi-privalo pasisekti susilaukti kūdikių.

iki mergaitės

saldžių sapnų, (jei kam duos mažučiukai miegoti)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Sveikos.Pirmiausiai, tai tik turekite vilties!As esu patyrusi 4 persileidymus.Visi ju buvo labai ankstyvi 5-7 sav.Daktarai nepasako tiksliu priezasciu, bet kaip paskutini karta persileidau Anglijoj, tai daktarai mane kas savaite stebejo ultragarsu, nes jie mate cista.Yra daug moteru kurios net nezino, kad turi tokia cista, kuri po menesiniu pasisalina kartu su krauju.Ir jei vaisius buvo isitvirtines sale cistos, tai cista greiciau augdama vaisiu isstume ir ivyksta persileidymas.Lietuvoj daktarai liepdavo laukti nuo 3 iki 6 men. kad sustipretum ir vel bandyt pastot.O cia man patare vel bandyt pastot, kaip praeis vienos normalios menesines.ir to deka as turiu 4 men. berniuka.
Gali buti priezastis ir vyro silpna sperma, kuri is paziuros atrodo sveikai , bet vidui brokas.kaip ir koks grazus sijonas is paziuros labai grazus, o viduj kreivos siules.
Sekmes.Tik reikia labai noreti ir tiketi!
Atsakyti