Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

Kada vel pastoti po persileidimo turbut pati moteris turi pajausti, kiekvienas gydytojas pataria skirtingai. As persileidau 7savaiciu budama JAV, tai man patare pastoti po menesio,kai prasirgsiu vienas menesines.Tiesa, man nedare jokio dirbtinio valymo, viskas savaime pasisalino. Tos sekancios menesines buvo begalo gausios ir ilgos kazkur 7 dienas, jauciau kaip kraujas teka upeliu, kadangi bloga, silpna nebuvo, tai nevaziavau pas gydytojus, nors baisu buvo. Va dabar sulaukiau savo antruju menesiniu, jos jau normalios.labai laukiu ju pabaigos, nes tada vel bandysim su vyru pastoti. Aisku truputeli baisu, o jei vel taip atsitiks, bet neleidziu sau apie tai galvoti. Gydytojai nerado persileidimo priezasties. Labai tikiuos sis gruodis bus laimingas irsekmingas.
Atsakyti
Labas, mergaites! Kai uzpuola tokia, kaip persileidimas, galvoji, kad tau vienintelei yra taip... Kai geriau pasiziuri aplinkui, pamatai, kad daug kam nors karta taip gyvenime nutiko. O pagal statistika - iki 30 % pirmu nestumu baigiasi taip sad.gif Beveik pries menesi apturejau tokia beda ir as. O del pastojimo... Medikai, kaip ir linke yra sakyti, kad reiktu kokius 3 men. pasisaugoti... O snekant su jais ne mediciniskoje aplinkoje, jie tu 3-ju menesiu taip grieztai jau nebesilaiko. Zinau labai daug atveju, kai po menesio ar dvieju moterys pastojo. Viskas, matyt, kad Dievo valioje... Sekmes visoms - gaudant savo ANGELUS smile.gif
Atsakyti
labas.man vasara buvo persileidimas.pradzioj maniau,kad del nervu,nes kaip tik ta menesi magistrini gyniausi,kraustemes i nauja buta.bet gulint ligonineje gydytojai rado kiausideje cista.ir tada jau sake,kad tik ji kalta del mano persileidimo.neseniai as ja ishsioperavau,ziuresim kaip toliau viskas seksis.tikiuosi bus viskas ok,vasario men jau bandysim smile.gif
Atsakyti
Antifosfolipidinių antikūnų paplitimas tarp moterų, patyrusių kartotinius persileidimus


http://www.bpg.lt/la...59da3d9afecf011
Atsakyti
Gydytojas man pasake, kad tikimybe, jog vaisius yra gyvas tik 1 %. Ultragarsu siurejo, bet jo nemate. Gemaline puslele 2 cm, ovaikucio nesimate, sake, kad turi matytis.
Ar kam nors buvo tokia diagnoze, bet vaikutis liko gyvas? Gydytojas liepe laukti savaite, per ja turi pradeti valytis gimda, turiu pradeti stipriai kraujuoti. Kraujavimas yra, bet labai nedidelis,skausmo absoliuciai jokio, nestumas tik 7 savaite. Labai pergyvenu. Vaikutis buvo neplanuotas, bet atnese mums be galo daug dziaugsmo. Po testo taip dziaugemes, svajojom koks jis bus, sugalvojom vardelius...O dabar sienom lipu. Pas gydytoja eisiu uz keliu dienu. 1 % - nedidele viltis, sirdy taip neramu...As tik nesupratau, jei nepradesiu kraujuoti, ar persileidimo nebus???
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Editute @ 2005 05 21, 12:59)
Gydytojas man pasake, kad tikimybe, jog vaisius yra gyvas tik 1 %. Ultragarsu siurejo, bet jo nemate. Gemaline puslele 2 cm, ovaikucio nesimate, sake, kad turi matytis.
Ar kam nors buvo tokia diagnoze, bet vaikutis liko gyvas? Gydytojas liepe laukti savaite, per ja turi pradeti valytis gimda, turiu pradeti stipriai kraujuoti. Kraujavimas yra, bet labai nedidelis,skausmo absoliuciai jokio, nestumas tik 7 savaite. Labai pergyvenu. Vaikutis buvo neplanuotas, bet atnese mums be galo daug dziaugsmo. Po testo taip dziaugemes, svajojom koks jis bus, sugalvojom vardelius...O dabar sienom lipu. Pas gydytoja eisiu uz keliu dienu. 1 % - nedidele viltis, sirdy taip neramu...As tik nesupratau, jei nepradesiu kraujuoti, ar persileidimo nebus???



Editute mieloji, labai suprantu, kaip tau dabar neramu... console.gif Lygiai pries menesi man dare valyma, nes vaisius nesivyste - gemalinis maisas augo kaip ir turi buti, o mazulio nesimate visai (turejo jau buti 8 savaite).... verysad.gif
Pas gydytoja ejome kas savaite ir labai atidziai stebejo, o kai tik buvo aisku, kad tikrai tikrai nesivystantis nestumas - per diena pasidariau kraujo tyrimus ir kita ryta is karto i ligonine... jokios prasmes nebuvo laukti, kada organizmas pats issivalys... nes gali buti, kad persileidimas dar ilgai neivyks, todel, kai jau yra tiksli diagnose, reiketu kuo greiciau daryti valyma - ir organizmas nebus varginamas, ir pati negyvensi itampoje. o kas svarbiausia - bus galima greiciau planuoti kita mazuliuka, jei tik yra noro ir entuziazmo...
Labai labai noreciau, kad tau prognozes nepasitvirtintu...
Bet is kitos puses, mes save raminam tuo, kad viskas salyginai buvo gerai: mes suzinojom tikraja situacija labai anksti (kraupu, kai vaisius nebesivysto nuo 7 sav., o apie tai suzinoma tik kokia 14 sav.), vaisius nesivyste greiciausiai del apsigimimo (kaip gydytoja sake, tai visiskas atsitiktinumas)....gal siek tiek lengviau viska buvo isgyventi del to, kad taip ir nepamatem savo kirmeliuko - tik juoda puslele... cray.gif bet nieko nebepakeisi, todel reikia galvoti apie ateiti ir planuoti kita maziuka... smile.gif dabar gyvenu laukimu, kada atsigausiu, sustipres organizmas ir vel galesim bandyti....smile.gif
Linkiu jums abiems stiprybes, o jei bus labai labai liudna - rasyk 4u.gif
Atsakyti
Va,ir man taip atsitiko cry.gif Kvietėm gandrus jau 6mėn,o kai testas parodė dvi juosteles,apie 5-6sav.nutrūko nėštumas cry.gif Vakar buvau pas gydyt.bet priežastis-gamta taiso savo klaidas pati verysad.gif Sakė dabar palaukti apie 4-6mėn,bet kai aš aiktelėjau,kad tiek ilgai,pasakė,kad jei pastosiu greičiau,tai nieko blogo,tik bus didesnis rėžimas g.gif Norėtųsi greičiau,bet dabar vyras nori biški palaukti,matyt bijo cry.gif
Atsakyti
Ne viena iš mūsų yra patirusi persileidimą po sėkmingo pastojimo (po IUI ar po IVF). Pasidalinkime savo patirtimi.

Spalio viduryje man buvo padaryta abrazija. Žinau, kad po šios stimuliacijos pas mane užaugo mioma(-ų), taip pat įvairių ataugų (kai embrionas auga, auga ir ataugos, į kurias jis kabinasi). Per echoskopą matoma viena kiaušidė švari, kita ne. Be to, ne visiškai esu įsitikinusi, ar neteplioju? Lyg tai jaučiu kartais kažką pilve. Neesu, įsitikinusi, kad sausio mėnesį galėsiu vėl bandyti pastoti.
Kartais galvoju, kad gydytoja gal ne visiškai profesionaliai atliko abraziją?

Atsakyti
Man padarė abraziją prieš 1,5 mėn. Ir nežinau, ar galėsiu vėl bandyti pastoti sausį? T.y. po 3 mėn. nuo valymo. Po valymo buvo matyti 3 cm mioma, o gal ir miomų, visko nežinau? Bet žinau, kad viena kiaušidė "nešvari".
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2005 12 06, 14:32)
Man padarė abraziją prieš 1,5 mėn. Ir nežinau, ar galėsiu vėl bandyti pastoti sausį? T.y. po 3 mėn. nuo valymo. Po valymo buvo matyti 3 cm mioma, o gal ir miomų, visko nežinau? Bet žinau, kad viena kiaušidė "nešvari".


O gydytojai kada leido vel bandyt pastot?Jei gydytoja tai aiskiai nepapasakojo padeties,tai gal pabandyk pas kita apsilankyt g.gif
Atsakyti
[B][FONT=Times]
Prieš savaitę patyriau persileidimą ir norėčiau sužinoti daugiau, kaip kas vyksta. Kiek sėkmingai viskas baigiasi vien tik vaistais ,t.y. gimdos išvalymas tik vaistais, kad nebereikėtų chirurgiškai ligoninėje daryti valymo. Ir kokius vitaminus gal reiktų gerti ar kažko gal reikia vengti???
Papasakokit kam kaip buvo.
Gal ir skaudi tema, bet norėčiau, kad viskas gerai baigtųsi ir sekantį kartą sekmingai pastočiau, išnešiočiau ir pagimdyčiau vaikutį. verysad.gif
Atsakyti
Del gimdos isvalymo vaistais nieko nezinau, net negirdejau. Man dare valyma.
Svarbu po persileidimo islaukti pusmeti tam, kad organizmas pilnai atsistatytu ir pasiruostu sekanciam nestumui. Pries pastojant reik gerti foline rugsti ir vitaminus (pvz Materna).
Atsakyti