Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

QUOTE(Daiva @ 2006 01 31, 09:35)
Policistinės kiaušidės tai labai sudėtingas viso organizmo pokyčių kompleksas. Ovuliacijos nebuvimas tai tik viena šios ligos išraiškos formų, todėl aš manau, kad labai tikėtina, kad dėl jų gali būti ir persileidimas.


pavyzdžiui? blink.gif
koks konkrečiai harmonų disbalansas gali sukelti persileidimą? g.gif
man kažkaip atrodo kad "policistinės kiaušidės" būna iki pastojimo...., juk tam, kad galima būtų pastoti, harmonai turi susinormalizuoti blink.gif juk nelabai pastosi su aukštu LH ar PRL?
O jei persileidimas dėl PRG trūkumo tai jau kaip ir ne "policistinių kiaušidžių", o geltonkūnio reikalas? g.gif
Man tikrai labai rūpi, nes nieko panašaus niekur negirdėjau ir neskaičiau... verysad.gif
O dėl viso organizmo pokyčių komplekso, tai pavyzdžiui pas mane tik vienas "atrastas" pokytis - padidėjęs LH, ir dėl nevyksta ovuliacija - visa kita norma g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 sausio 2006 - 09:42
Pati esu turėjusi nesivystantį nėštumą. Labai tikėtina, kad tai įvyko dėl policistinių kiaušidžių, taip sakė gydytoja.
Progesteronas iš pradžių gaminosi, po to sumažėjo, o dar po to nežinau: kraujas, spazmai... Matyt, organizmas nepasisavino Dufastono. Kitą kartą naudosiu augalinės kilmės progesteroną. Gal padės?
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 31, 09:50)
Pati esu turėjusi nesivystantį nėštumą. Labai tikėtina, kad tai įvyko dėl policistinių kiaušidžių, taip sakė gydytoja.
Progesteronas iš pradžių gaminosi, po to sumažėjo, o dar po to nežinau: kraujas, spazmai... Matyt, organizmas nepasisavino Dufastono. Kitą kartą naudosiu augalinės kilmės progesteroną. Gal padės?


Viskas, čia bus mano pagrindinis klausimas Klimui per ateinantį vizitą blink.gif
Šiaip mano progesteronas irgi krito smarkiai nuo normalaus iki absoliučiai mažo, bet gydytojas aiškino, kad tai yra pasekmė, o ne priežastis - nėštumas nebesivysto, ir todėl progesteronas krenta..., nes nebėra ką "palaikyti" g.gif
nu man tiesiog verkti norisi, kai pagalvoju, kad pats progestreono trūkumas galėjo būti persileidimo priežastis verysad.gif tai kodėl tuomet skiria tą diuphastoną, jei jo organizmas nepasisavina? kodėl iš kart neskiria to natūralaus?
Atsakyti
Dufastonas yra sintetinis, o Crinone ar Utrogest yra augalinės kilmės ir jį organizmas labiau pasisavina. Kaip sakė gydytoja, paprastai jie skiriami po IVF. Jie labai brangūs. Kaip aš pasiskaičiavau, mėnesiui gali kainuoti apie 1000 lt.
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 31, 10:14)
Dufastonas yra sintetinis, o Crinone ar Utrogest yra augalinės kilmės ir jį organizmas labiau pasisavina. Kaip sakė gydytoja, paprastai jie skiriami po IVF. Jie labai brangūs. Kaip aš pasiskaičiavau, mėnesiui gali kainuoti apie 1000 lt.


Man svarbiau bet kokia kaina išsaugoti nėštumą wub.gif manau gydytojas neturi teisės skirti prastą preparatą vien dėlto kad jis pigesnis schmoll.gif , čia paciento teisė pasirinkti ir ji sturi būti supažindintas su vaistų veikimu...
taigi kai kitą kartą pastosiu, reikalausiu geresnių vaistų, kad ir kiek jie kainuotų - kas čia per požiūris, jei jau ne po IVF, tai nėštumas mažiau vertingas ir ant jo galima eksperimentuoti - padės diuphastonas ar visdėlto ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 31, 11:26)
Man svarbiau bet kokia kaina išsaugoti nėštumą wub.gif manau gydytojas neturi teisės skirti prastą preparatą vien dėlto kad jis pigesnis schmoll.gif , čia paciento teisė pasirinkti ir ji sturi būti supažindintas su vaistų veikimu...
taigi kai kitą kartą pastosiu, reikalausiu geresnių vaistų, kad ir kiek jie kainuotų - kas čia per požiūris, jei jau ne po IVF, tai nėštumas mažiau vertingas ir ant jo galima eksperimentuoti - padės diuphastonas ar visdėlto ne blink.gif

Aš irgi už kokybę!
Ne visoms visada padeda Dufastonas, taip pat ne visoms visada padeda ir Crinon'as:(
Kai jau antrą kartą pastosiu, irgi vartosiu Crinon'e:)
Atsakyti
Femme, visi hormonai tarpusavyje yra labai susiję, negalima atskirti vieno nuo kito, jei sutrikęs vienas hormonas, tai jis įtakoja ir kitų hormonų rodiklius.
Dėl policistinių - paprašyk Miglužės, kad tau paaiškintų. Kažkada ji man pasakojo visą mechanizmą apie policistines, tai nuo to laiko nebedrįstu sakyti, kad šis susirgimas - juokai. Pastoti su policistinėmis gal ir nėra labai sunku, tereikia gerai išstimuliuoti ir gerai parinkti palaikančius medikamentus, bet tai liga visam gyvenimui ir ji labai daug ką išbalansuoja.
Atsakyti
noriu paklaust del dufastono, tarkim geri geri, ir viena diena pamirsti isgert. Paskui vel geri. Ar labai blogai? Ir ar galima savavaliskai nutraukt jo gerima jei jau pradejai?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2006 01 31, 11:10)
noriu paklaust del dufastono, tarkim geri geri, ir viena diena pamirsti isgert. Paskui vel geri. Ar labai blogai? Ir ar galima savavaliskai nutraukt jo gerima jei jau pradejai?


Tikrai nieko bloga nenutiks. Šiaip sakoma, kad progesteroną reikia nutraukti vartoti palaipsniui, vat kaip palaipsniui - nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 01 31, 11:08)
Femme, visi hormonai tarpusavyje yra labai susiję, negalima atskirti vieno nuo kito, jei sutrikęs vienas hormonas, tai jis įtakoja ir kitų hormonų rodiklius.
Dėl policistinių - paprašyk Miglužės, kad tau paaiškintų. Kažkada ji man pasakojo visą mechanizmą apie policistines, tai nuo to laiko nebedrįstu sakyti, kad šis susirgimas - juokai. Pastoti su policistinėmis gal ir nėra labai sunku, tereikia gerai išstimuliuoti ir gerai parinkti palaikančius medikamentus, bet tai liga visam gyvenimui ir ji labai daug ką išbalansuoja.


Esu kalbėjusi su Migluže, taip pat skaičius. Iš tiesų, tos "tikrosios" policistinės kiaušidės - nieko juokingo blink.gif
Vis dėlto linkstu sau diagnozuoti lotuliukas.gif "netipiškas".... blush2.gif
kaip Klimas sakė, mano policistinių kiaušidžių diagnozė "šakėmis ant vandens rašyta" - nes ją patvirtina tik vienas elementas iš didelio šio sutrikimo komplekso - echoskopinis vaizdas (beje, stebėtas tik vieną užsitęsusį ciklą) ir padidėjęs LH (bet ne iki "tipiško" santykio 2-3, o iki 1.6).
na bet čia nelabai į temą blush2.gif
Bet pabaigai pasakysiu, kad mano nuomone labai jau linkstama bet kokius ovuliacijos sutrikimus (prie kurių neišvengiamai dažniausiai būna padidėjęs LH) mauti ant vieno "policistinių kiaušidžių" kurpalio tongue.gif Toks jausmas kad prie nevykstančios ovuliacijos praktiškai kitokių diagnozių ir nebūna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 sausio 2006 - 11:19
QUOTE(Daiva @ 2006 01 31, 11:12)
Tikrai nieko bloga nenutiks. Šiaip sakoma, kad progesteroną reikia nutraukti vartoti palaipsniui, vat kaip palaipsniui - nežinau biggrin.gif

As pradejau nutraukineti nuo 15 sav. (gydytojos rekomeddacija biggrin.gif ). 7-10 dienu geriau po 1 tab. vietoj 2. Gydytoja sake savaite, bet, kadangi dar kelios tabletes buvo like, tai pageriau ilgiau. Po to jau nebegeri. Jokiu pojuciu nebuvo, na gal tik krutine kiek maziau jautri tapo. biggrin.gif
Atsakyti
o jei geri po viena tablete? Tai po puse pradet gert?
Atsakyti