Įkraunama...
Įkraunama...

Persileidimai

QUOTE(femme @ 2006 01 05, 15:20)
Norėčiau paklausti, ar po pirmo labai anksti nutrūkusio (nesivystančio) nėštumo yra prasmė darytis kokius nors tyrimus? Gydytojas sako, kad tokiais atvejais priežastys dažniausiai būna genetinės, apie tyrimus nieko nesakė....
Visas pavojingas infekcijas - chlamidijas, ureoplazmas, mikoplazmas ir t.t. esu tyrusis daug kartų, niekada nebuvo g.gif
Girdėjau apie toksoplozmozės, citomegalo tyrimus - bet taip pat žinau ir tai, kad šitie virusai negydomi, tai kokia prasmė tirtis? blink.gif
Dar yra kažkoks antifosfolipidinio sindromo tyrimas?
Ar pavyzdžiui šios ligos pas vyrą - toksoplazmozė, citomegalas, antifosfolipidinis sindromas - turėtų įtakos? g.gif
Kas turėtų kokių patarimų ir informacijos, būčiau labai dėkinga 4u.gif


As irgi po persileidimo ketinau darytis krūvą tyrimų, bet laikui bėgant nusprendžiau, kad tai įvyko dėl hormonų pusiausvyros disbalanso. Tai būdinga turinčioms policistines kiaušides, nes pas mus išsiderinę hormonai.
Atsakyti
Aš po savo pirmo persileidimo, (tipo buvo tas biocheminies nėštumas, nes pūslelės gimdoj dar nesimatė) nesityriau visai. nors gal ir labai norėjau. galbūt galima pažiūrėti kraujo tyrimus, ar viskas tvarkoj. aš tik po to gėriau vitaminus, sveikai maitinausi, tuos enzymus gėriau, kad atsistatytų organizmą - ir fiziškai ir psichiškai, ir ką, po dviejų mėnesių pastojau - aišku IVF-as, bet vis tiek:)
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 01 09, 18:59)
Aš po savo pirmo persileidimo, (tipo buvo tas biocheminies nėštumas, nes pūslelės gimdoj dar nesimatė) nesityriau visai.  nors gal ir labai norėjau. galbūt galima pažiūrėti kraujo tyrimus, ar viskas tvarkoj. aš tik po to gėriau vitaminus, sveikai maitinausi, tuos enzymus gėriau, kad atsistatytų organizmą - ir fiziškai ir psichiškai, ir ką, po dviejų mėnesių pastojau - aišku IVF-as, bet vis tiek:)


nu va. man irgi biocheminis blink.gif
Net mmm praktiškai nebuvo gausesnės, nei įprastai, tik neįprastai skausmingos ir kitokios "konsistencijos" blink.gif
Vitaminus ir visokius jogurtus gėriau jau iki to 10 metų blink.gif Sportavau, sveikai maitinausi, negėriau, nerūkiau, niekur nesušalau ir jokio streso neturėjau išskyrus dėl pačio nėštumo ir didelės blogos nuojautos blink.gif
Planuoju vizitą pas K., tuomet klausiu, ar reikalingi kokie tyrimai...
Pasidaryčiau visus, tik kad jų tiek daug - paskutiniu metu parinuosi dėl vyro spermiukų gentinių patologijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 09, 09:48)
Nelabai supratau klausimo blink.gif
Teigiami testai rodo nėštumą blink.gif  O prasidėjęs kraujavimas - persileidimą....

Ar čia klausimas apie tai, kad kas nors tik atėjus mmm darosi testą ir tikrina, ar buvo pastoję ir ar čia buvo persileidimas, o ne pavėlavusios mmm? blink.gif
Kraujavimas kitoks - stipresnis, su skausmais, krešuliais, gleivinės gabalais....

matai, klausiu, nes šįkart man tai jau tikrai ne mmm buvo g.gif vienu kartu pamečiau maišelį su uodegėle, be jokių didesnių skausmų, ir dar keliais lašais perdegusio kraujo patepliojau... vsio g.gif šian 11c.d., o K sako "atrodo, kad kątik mmm prieš dieną baigėsi". va tokia ir situacija g.gif kažkoks jis man šian užsiparinęs buvo, tai ir nesakiau jam nieko apie tai, ką radau iškritus doh.gif g.gif
tai va taip ir nesupratau, ar man čia persileidimas ar dar kas? o gal tiesiog po stimuliacijos taip turi bevertis vaisiaus maišelis pasišalinti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2006 01 09, 20:46)
gal tiesiog po stimuliacijos taip turi bevertis vaisiaus maišelis pasišalinti... g.gif

blink.gif kas čia dabar per interpretacijos blink.gif
Atsakyti
Ten tiesiog didelis krešulys buvo ir viskas, nu gal dar su nedideliu gleivinės gabaliuku. Man dar ne tokie iškrisdavo per didžiuosius kraujoplūdžius. O išvaizda tai jų tikrai gąsdinanti būna, galima visko įsivaizduoti.
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2006 01 09, 22:46)
matai, klausiu, nes šįkart man tai jau tikrai ne mmm buvo g.gif vienu kartu pamečiau maišelį su uodegėle, be jokių didesnių skausmų, ir dar keliais lašais perdegusio kraujo patepliojau... vsio g.gif šian 11c.d., o K sako "atrodo, kad kątik mmm prieš dieną baigėsi". va tokia ir situacija g.gif kažkoks jis man šian užsiparinęs buvo, tai ir nesakiau jam nieko apie tai, ką radau iškritus doh.gif  g.gif
tai va taip ir nesupratau, ar man čia persileidimas ar dar kas? o gal tiesiog po stimuliacijos taip turi bevertis vaisiaus maišelis pasišalinti... g.gif


jeigu testas ir HCG kraujas neigiamas buvo, tai nelabai suprantu, kodėl tu galvoji, kad tai buvo persileidimas? blink.gif Juk jei jau neva matei vaisiaus maišelį, tai jau HCG koks 1000 turėjo būti g.gif ir escoskopu matytųsi....
Žodžiu neišsigalvok ir nenorėk įsikalbėti sau tokių baisybių.... Tikrai nelinkiu patirti tikro persileidimo blink.gif
Atsakyti
o is kur zinai kaip atrodo vaisiau maiselis, dar su uodegele g.gif Man rodos bisk fantazijos vaisius cia g.gif
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 01 09, 16:59)
Aš po savo pirmo persileidimo, (tipo buvo tas biocheminies nėštumas, nes pūslelės gimdoj dar nesimatė) nesityriau visai.  nors gal ir labai norėjau. galbūt galima pažiūrėti kraujo tyrimus, ar viskas tvarkoj. aš tik po to gėriau vitaminus, sveikai maitinausi, tuos enzymus gėriau, kad atsistatytų organizmą - ir fiziškai ir psichiškai, ir ką, po dviejų mėnesių pastojau - aišku IVF-as, bet vis tiek:)



Kas per daiktas tie enzymai?
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2006 01 09, 19:46)
matai, klausiu, nes šįkart man tai jau tikrai ne mmm buvo g.gif vienu kartu pamečiau maišelį su uodegėle, be jokių didesnių skausmų, ir dar keliais lašais perdegusio kraujo patepliojau... vsio g.gif šian 11c.d., o K sako "atrodo, kad kątik mmm prieš dieną baigėsi". va tokia ir situacija g.gif kažkoks jis man šian užsiparinęs buvo, tai ir nesakiau jam nieko apie tai, ką radau iškritus doh.gif  g.gif
tai va taip ir nesupratau, ar man čia persileidimas ar dar kas? o gal tiesiog po stimuliacijos taip turi bevertis vaisiaus maišelis pasišalinti... g.gif

gal tau tik pasivaideno, kad maiselis, nes juk galejo buti gleiviu kamstis ir tiek, o patikek,manim persileidimo su niekuo kitu nwesumasiysi, nes gimda susitraukineja labai stipriai ir skausmas labai labai labai stiprus. ir kraujuojam ilgiau negu per menesines. Tau tikriausiai buvo menesines tik siektiek kitokios negu normaliai, juk visko buna
Papildyta:
man paciai persileidimas ivyko del policicstiniu kiausidziu sindromo, tai isisaiskinau praejus 3 menesiams. Tai dabar labai bijau, kad is vis galeciau susilaukti maziuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tunisija @ 2006 01 30, 17:53)
man paciai persileidimas ivyko del policicstiniu kiausidziu sindromo, tai isisaiskinau praejus 3 menesiams. Tai dabar labai bijau, kad is vis galeciau susilaukti maziuko  verysad.gif


tikrai linkiu tau nuoširdžiai susilaukti savo mažiuko 4u.gif
tik niekada nesu girdėjusi, kad pats policistinių kiaušidžių faktas gali būti persileidimo priežastimi blink.gif nevaisingumo, nepastojimo - tikrai taip, bet persileidimo - esu įsitikinusi kad tikrai ne schmoll.gif Įdomu, kaip tu tai
"išsiaiškinai"? Nelabai tikėtina, kad dar yra tokių "gydytojų", kurie gali taip pasakyti doh.gif
Dėl policistinių kiaušidžių nevyksta ovuliacija, o jai įvykus (spontaniškai ar stimuliacijų pagalba) ir pastojus nebelieka jokio skirtumo, ar kiaušidės buvo policistinės ar normalios....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 31 sausio 2006 - 09:29
Policistinės kiaušidės tai labai sudėtingas viso organizmo pokyčių kompleksas. Ovuliacijos nebuvimas tai tik viena šios ligos išraiškos formų, todėl aš manau, kad labai tikėtina, kad dėl jų gali būti ir persileidimas.
Atsakyti