Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(wilmaa @ 2011 06 09, 10:47)
na tai gal jau tikrai busi  nestuke.gif jei jau per 3 min isryskejo vaiduokliukas, manau mmm gali ir nebelaukti  thumbup.gif

Šiaip ar taip jos jau rytoj turėtųn prasidėti g.gif paryčiais man visad prasideda, tai jau tuoj galutinai įsitikinsiu, ir ryt pasidarysiu jaučiu dar vieną testą, jei ir tas rodys II tai jau tikrai patikėsiu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man nestumo testas niekada nemelavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 09, 10:52)
Šiaip ar taip jos jau rytoj turėtųn prasidėti  g.gif  paryčiais man visad prasideda, tai jau tuoj galutinai įsitikinsiu, ir ryt pasidarysiu jaučiu dar vieną testą, jei ir tas rodys II tai jau tikrai patikėsiu  nestuke.gif  thumbup.gif



Na ir kaip? Rodo II ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 06 10, 08:30)
Na ir kaip? Rodo II  ax.gif

Na mmmm taip ir neprasidėjo thumbup.gif Testuko neturėjau galimybės šiandien pasidaryti, nes išvažiavau...tai galvoju dar geriau grįžus po savaitgalio jau tikrai turėčiau pamatyti ryškias II ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 10, 11:54)
Na mmmm taip ir neprasidėjo  thumbup.gif Testuko neturėjau galimybės šiandien pasidaryti, nes išvažiavau...tai galvoju dar geriau grįžus po savaitgalio jau tikrai turėčiau pamatyti ryškias II  ax.gif

thumbup.gif lauksim ziniu ir tik geru mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 06 08, 16:29)
Čia turbūt kalbi apie dBest Rapid Test iš eurovaistinės g.gif  Šitie būtent taip ir rodo, kažkokie nevykę doh.gif


kasetiniai buvo is euro vaistines , o juosteliniai tai is Camelia RAPIPREG. paskaitinejau forumuose, tai radau daug kam tie euro vaistines testai meluoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 06 03, 11:47)
Kiekvieno organizmas individualus, nereikia lyginti nes tai tiesiog nepalyginiama.. mirksiukas.gif
Dėl paryškinimo, tai turiu draugę, kuri trijų vaikučių susilaukė iš pirmojo bandymo,(aišku ciklas reguliarus pas ją) taip, kad visaip būna, išimčių irgi... mirksiukas.gif

blink.gif vadinasi aš- išimtis. Nustebau... Abu vaikai atėjo po pirmo bandymo, įsivaizdavau, kad daugumai taip, nes ir mane supančios poros panašiai pasakoja.
O kalbant į temą- man nėštumo testai niekad nemelavo, tik kol mažas nėštumas buvo, antra juostelė matėsi neryškiai.
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2011 06 10, 14:27)
blink.gif  vadinasi aš- išimtis. Nustebau... Abu vaikai atėjo po pirmo bandymo, įsivaizdavau, kad daugumai taip, nes ir mane supančios poros panašiai pasakoja.
O kalbant į temą- man nėštumo testai niekad nemelavo, tik kol mažas nėštumas buvo, antra juostelė matėsi neryškiai.

na tu viena is tu laiminguju, kurioms nereikejo daugybe kartu sagadinti NT, besitikint isvysti tas II juosteles doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 10 birželio 2011 - 13:07
QUOTE(Raganiute @ 2011 06 10, 13:27)
blink.gif  vadinasi aš- išimtis. Nustebau... Abu vaikai atėjo po pirmo bandymo, įsivaizdavau, kad daugumai taip, nes ir mane supančios poros panašiai pasakoja.
O kalbant į temą- man nėštumo testai niekad nemelavo, tik kol mažas nėštumas buvo, antra juostelė matėsi neryškiai.


Na va vadinai jau daugiau išimtiniu atveju, o tai jau gerai thumbup.gif mirksiukas.gif

wildulytės nekantriai laukiam žinių... rolleyes.gif mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 12 birželio 2011 - 19:48
jau sugadinau gal 20 testu ne vienas nemelavo, kaip I taip I,o jau laukiu kitokio rezultato doh.gif bet viskas gal dar ateityje smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, tai va jau nebezinau ka ir galvot, EURO vaistines "d'best" kasetiniai testai teigiami, ir gana ryskios abi juosteles, o dariausi kitoki testa tas buvo neigiamas g.gif kaip jus manot negi gali visi EURO vaistines parduodami testai rodyt klaidingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(sanduliuxxxxx @ 2011 06 13, 08:04)
sveikos mergaites, tai va jau nebezinau ka ir galvot, EURO vaistines "d'best" kasetiniai testai teigiami, ir gana ryskios abi juosteles, o dariausi kitoki testa tas buvo neigiamas g.gif  kaip jus manot negi gali visi EURO vaistines  parduodami testai rodyt klaidingai g.gif

tai kraujo tyrimą pasidarykit ir bus 100 procentų aišku
Atsakyti