Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

ne taip paprasta, pas mus rajono ligoninej nedaro kraujo tyrimo, o iki Vilniaus nelabai yra kada nuvaziuot
Atsakyti
QUOTE(Sky Cloud @ 2011 06 12, 20:47)
Na va vadinai jau daugiau išimtiniu atveju, o tai jau gerai  thumbup.gif  mirksiukas.gif

wildulytės nekantriai laukiam žinių... rolleyes.gif  mirksiukas.gif  ax.gif

Na va dariausi šįryt testuką rolleyes.gif žinokit, nežinau, neįtikina manęs ta juostelė antra doh.gif lotuliukas.gif ji tikrai ryškesnė nei iki šiol testuose buvo, ir tikrai ne kokia pilka ar kokia, o būtent rožinė, bet ne tokia ryški kaip kontrolinė...bet negi mmm vėluojant jau 3 dienas neturėtų rodyti ryškiai? g.gif kita vertus iš viso pasidariau 4 testus visi skirtingi ir skirtingų firmų, ir visi nuo pradžių rodė vaiduoklius, kurie kaskart ryškėja, bet da ne taip, kad mane įtikintų iki galo lotuliukas.gif
Atsakyti
wildulyte - įdėkit testuko foto wink.gif įvertinsim

sanduliuxxx - o kiek dienų vėluoja? jei bent savaitę - tada pas ginekologę galit nueiti. anksčiau eiti geriau nereikėtų, gali nieko ir nematyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 13 birželio 2011 - 09:33
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 13, 09:47)
bet negi mmm vėluojant jau 3 dienas neturėtų rodyti ryškiai? g.gif 


Tikrai ne schmoll.gif vienodo ryškumo man buvo tik po savaitės vėluojančių mmm
Taigi tau jau mmm vėluoja, o tu dar netiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 06 13, 10:56)
Tikrai ne schmoll.gif  vienodo ryškumo man buvo tik po savaitės vėluojančių mmm
Taigi tau jau mmm vėluoja, o tu dar netiki biggrin.gif

Ai, kažkaip nežinau lotuliukas.gif kai neigiamą rodydavo vis turėdavau nuojautą, kad gal visgi yra, bet...o db atvirkščiai doh.gif jaučiu palauksiu savaitę ir pasidarius dar vieną testą eisiu pas ginę 4u.gif o be to aš net požymių nelabai jaučiu, tik speneliai be proto skausmingi ir retsykiais pilvą pamaudžia ir viskas daugiau nieko nejaučiu, matyt todėl ir neįtikina manęs blush2.gif pati žinau, kad man net vaiduoklių jokių niekad joks testas nerodė, o db 4 testai ir vii rodo II wub.gif matyt dar bijau patikėt ir vis kvailos mintys lenda galvon, kad gal visgi čia koks nesivystantis, kad juostelės neryškios ar ką...nu žodžiu blush2.gif
Papildyta:
[quote=vikta,2011 06 13, 10:32]
wildulyte - įdėkit testuko foto wink.gif įvertinsim

Nemoku aš čia foto įkelt, o be to mano fotoaparatas yra tik telefonas, o jis nefotkina žmoniškai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 13, 12:02)
Ai, kažkaip nežinau lotuliukas.gif kai neigiamą rodydavo vis turėdavau nuojautą, kad gal visgi yra, bet...o db atvirkščiai  doh.gif  jaučiu palauksiu savaitę ir pasidarius dar vieną testą eisiu pas ginę  4u.gif o be to aš net požymių nelabai jaučiu, tik speneliai be proto skausmingi ir retsykiais pilvą pamaudžia ir viskas daugiau nieko nejaučiu, matyt todėl ir neįtikina manęs   blush2.gif pati žinau, kad man net vaiduoklių jokių niekad joks testas nerodė, o db 4 testai ir vii rodo II  wub.gif  matyt dar bijau patikėt ir vis kvailos mintys lenda galvon, kad gal visgi čia koks nesivystantis, kad juostelės neryškios ar ką...nu žodžiu  blush2.gif

tikrai be reikalo tau lenda viskios kvailos mintys lenda i galva, nes kas del ryskumo tikrai nebutinai turi buti tokia ryski antroji juostele kaip kontroline, nes man su pirmu nestumu antrojo juostele niekada ir nebuvo tokia ryski kaip as norejau ja pamatyti biggrin.gif tikrai mano manymu esi nestuke.gif o jei butu nesivystantis nestumas turetu skaudeti kuri nors sona ir skausmas tik stipretu. Patikek gi kad esi nestuke.gif testai nerodytu vaiduokliuku ir jie tikrai nerysketu jei nebutum nestuke.gif o vietoj tu vaiduokliuku jau butum sulaukusi ir mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 13 birželio 2011 - 10:23
QUOTE(wilmaa @ 2011 06 13, 11:20)
tikrai be reikalo tau lenda viskios kvailos mintys lenda i galva, nes tikrai mano manymu esi  nestuke.gif  testai nerodytu vaiduokliuku ir jie tikrai nerysketu jei nebutum  nestuke.gif  o vietoj tu vaiduokliuku jau butum sulaukusi ir mmm  mirksiukas.gif  o del ryskumo tikrai nebutinai turi buti tokia ryski antroji juostele kaip kontroline, nes man su pirmu nestumu antrojo juostele niekada ir nebuvo tokia ryski kaip as norejau ja pamatyti  biggrin.gif

Ačiū, kažkaip apraminai 4u.gif tiesiog sunku patikėti, kad iš pirmo karto galėjo užkibti ir dar atrodo visiškai baigiantis ovuliacijai wub.gif Vyras juokiasi, kad tuščiais šoviniais nešaudo, tai ir yra užkibę, o man vis iki įsitikinimo trūksta lotuliukas.gif o jei testas ir man nebus ryškus, tai kada pas ginę visgi varyt? g.gif paskutinės mmm buvo birželio 10d, ciklas 31 d
Atsakyti
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 13, 12:26)
Ačiū, kažkaip apraminai  4u.gif tiesiog sunku patikėti, kad iš pirmo karto galėjo užkibti ir dar atrodo visiškai baigiantis ovuliacijai  wub.gif  Vyras juokiasi, kad tuščiais šoviniais nešaudo, tai ir yra užkibę, o man vis iki įsitikinimo trūksta  lotuliukas.gif o jei testas ir man nebus ryškus, tai kada pas ginę visgi varyt? g.gif paskutinės mmm buvo birželio 10d, ciklas 31 d

turbut ne birzeli, o geguzes 10 smile.gif siaip pas gine nueik kai mmm veluos 1-1,5sav laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Uj ne, gegužės 10 lotuliukas.gif
Atsakyti
Nestumo testa turejau ir Rapipreg, jis buvo visiskai neigiama, kai ta pacia pasidarius HCG buvo 16, o siandien dariausi is Euro vaistines Btest, taijis irgi buvo neigiama, o siandien HCG jau 126. Taip kad dar teigiamo testo nemaciau. Reikes kazkada pasidaryti, prisiminimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wildulyte @ 2011 06 13, 12:53)
Uj ne, gegužės 10  lotuliukas.gif

na kaip tu? gal sugadinai dar viena NT si ryta? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 14 birželio 2011 - 21:41
šiandien nedariau, padarysiu į savaitės pabaigą 4u.gif užsiregistravau kitam trečiadieniui pas gydytoją tai žiūrėsiu ką sakys, bet man jau kaip ir nebėra abejonių, nes prasidėjo visokie požymiai, kokių man gyvenime nėra buvę, tai jau kaip ir tikiu nestuke.gif svarbu, kad viskas gerai būtų blush2.gif krūtinė labai skausminga, išryškėjo labai ant jų kraujagyslės, o dar baisiai rūgštis kyla, kad fuuu blink.gif dar buvo patalpoj su daug žmonių labai silpna pasidarę tai vos nenualpau, nors mano organizmas niekad nėra taip sureagavęs, o draugė išsigando kad visa perbalus vos pastovėjau, tai dabar jau patikėjau 4u.gif o testą kaip ir sakiau pasidarysiu į savaitęs pabaigą, nors įrodymų man jau kaip ir pakanka, wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wildulyte: 14 birželio 2011 - 21:54