Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

sveikos wink.gif turiu klausimeli, man mmm veluoja 3dienas vakar pasidariau du testus abu teigiami, ar gali buti kad jie klaidingi nes dariausi po pietu o ne ryte? nes jauciuosi taip lyg tikrai tuoj susirgsiu...
Atsakyti
QUOTE(Greta Gol @ 2012 03 11, 14:03)
sveikos wink.gif turiu klausimeli, man mmm veluoja 3dienas vakar pasidariau du testus abu teigiami, ar gali buti kad jie klaidingi nes dariausi po pietu o ne ryte? nes jauciuosi taip lyg tikrai tuoj susirgsiu...

Jei jau po pietu ir teigiami - galima sveikinti nestuke.gif
Pradzioje pojuciai labai panasus i tuoj tuoj pratruksiancias mm 4u.gif
Gero ir ramaus pilvelio auginimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutevi: 11 kovo 2012 - 13:36
Dekui wub.gif smile.gif
Atsakyti
man du testai rode tokia balankia antra juostele,bet sav.atejo mmm. Mmm buvo vos 1-2 dienas. Tai ko gero pabego arba testai melavo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Laba diena, atsiprasau, jei netinkamoje vietoje. blush2.gif Noriu patarimo, gal kam nors taip yra buve, kad menesines velavo apie vienq,dvi dienas poto susirgau, bet tas sirgimas buvo labai mazas, siaip mm trunka apie 4 dienas, o cia apie 2 dienas, ir tai labai nezymiai, pirma mm diena buvo lyg rudu isskyru. Gal kam nors yra taip buve ? Labai lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintameda @ 2012 03 14, 09:42)
Laba diena, atsiprasau, jei netinkamoje vietoje.  blush2.gif Noriu patarimo, gal kam nors taip yra buve, kad menesines velavo apie vienq,dvi dienas poto susirgau, bet tas sirgimas buvo labai mazas, siaip mm trunka apie 4 dienas, o cia apie 2 dienas, ir tai labai nezymiai, pirma mm diena buvo lyg rudu isskyru. Gal kam nors yra taip buve ? Labai lauksiu atsakymo smile.gif

O bandete NT? Kartais ir nestuke.gif buna menesines smile.gif
Atsakyti
Na taip, siandien ryte pasidariau ir rode neigiama smile.gif Tai galbut pasitikesiu as juo...tik keistos man tos mm buvo todel labai neramu, as net ju mm nepavadinciau, palyginus su praeitomis g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif sveikinu visas isvydusias II smile.gif
o as va siandien turejau sulaukti mm kuriu lb tikiuosi nesulaukti smile.gif vakar vakare neistverusi pasidariau testa ir jokios zymes ti I, tai labai tikiuosi kad nesusirgsiu ir po keliu dienu isvysiu II smile.gif
vakar buvo siek tiek negera kaip su pirmuoju budavo smile.gif bet yra vienas labai keistas dalykas smile.gif paspaudus spenelius is ten istryksta laselis kaip ir pieno smile.gif mano pirmajam dabar metai 7 men. maitinima nutraukiau kai jam buvo metai nes isejau i darba smile.gif anksciau kazkaip nespaudydavau tai net nzn smile.gif na bet vistiek jau 7 menesiai kaip nebemaitinu smile.gif nors krutine jei jautri nei nieko smile.gif nzn smile.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites,
ir as visai pasimetus.. sakykit, o toms, kurioms uzkibo, jusu BT isliko aukstesne? na jei matavotes, zinoma..
nesisaugojom nuo praeito ciklo, bet mm kaip ir atejo kazkiek anksciau (ciklas tetruko 24d, iprastai 27-29), tik jos buvo itin negausios (nors kraujavimo buvo. siaip dazniausiai mmm trunka 3 dienas toliau tepliojimai, o kraujuoju 1-2d) - net pirma diena tamponai neprisipildydavo g.gif na bet neemiau i galva (nors tuokart nestuke.gif simptomu visokiu prisimaniau), nu siandien atsikeliau ir iki siol pykina blink.gif galvoju reik uzkast, bet ir pietum sriuba atbulais dantim valgiau, nes atrode, kad atpilsiu.. dbr vandeni geriu ir vis tiek pykina, viduri dienos sugalvojau NT pasidaryt, internetine juostele - neigiamas.. nu bet ziuriu daug cia variantu priraset, kad net iki 7 sav NT nerodo.. et, tas naivumas.. doh.gif bet is kur toks pykinimas unsure.gif iki kitu mm dar visos 2 sav, tai suprantu, kad is sio ciklo jokiu pozymiu dar buti negali..nes dar tikriausiai ir O nepraejo..
Atsakyti
QUOTE(Venecija_ @ 2012 03 15, 14:26)
Sveikos mergaites smile.gif sveikinu visas isvydusias II smile.gif
o as va siandien turejau sulaukti mm kuriu lb tikiuosi nesulaukti smile.gif vakar vakare neistverusi pasidariau testa ir jokios zymes ti I, tai labai tikiuosi kad nesusirgsiu ir po keliu dienu isvysiu II smile.gif
vakar buvo siek tiek negera kaip su pirmuoju budavo smile.gif bet yra vienas labai keistas dalykas smile.gif paspaudus spenelius is ten  istryksta laselis kaip ir pieno smile.gif mano pirmajam dabar metai 7 men. maitinima nutraukiau kai jam buvo metai nes isejau i darba smile.gif anksciau kazkaip nespaudydavau tai net nzn smile.gif na bet vistiek jau 7 menesiai kaip nebemaitinu smile.gif nors krutine jei jautri nei nieko smile.gif nzn smile.gif


na stai ir viskas aisku testas nemelavo smile.gif ir viskas cia normaliai smile.gif snd prasidejo mmmm....
Atsakyti
Sveikos,

Norėjau paklausti, ar gali Duphastonas iškreipti NT parodymus ir nesant nestuke.gif rodyti II? Gal kam nors taip buvo?
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
As cia naujoke, tik tika prisijungiau prie Jusu rato wub.gif Kaip ir visos labai noriu buti nestuke.gif wub.gif
Papasakosiu savo kudikelio planavimo istorija smile.gif
Su vyru nusprendem "daryti" kudikeli. Mano vaisingos dienos kaip tik turejo buti vasario 28,29 dienomis... Plusejom su vyru labai nuosirdziai biggrin.gif Po keletos dienu pastebejau rusvas isskyras - "patepliojima", po keletos dienu jau "patepliojo" krauju, isigandau, kad kazkas negerai. Pasidariau testas - neigiamas. Nuejau pas gine, rado gimdoje laisvojo skyscio, nuo ko jis neaisku unsure.gif Nestumo nemate. Menesines turejo buti kovo 15 diena (pas mane gan reguliarios, gali paankstint ar pavelint nebent kokia 1 diena), siandien jau 6 diena kaip nesulaukiu menesiniu, ryte dariausi testa - neigiamas, parode tik I bruksneli verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Nebesuprantu kas vyksta cry.gif Skaudena pilvo apacia, speneliai gal kazkiek jautresni ir nuotaika nepastovi, pastoviai pikta ir suirzus bunu.
Gal kam is jusu taip buvo? Gal buvo koks blogas testas? g.gif
Testa dariausi ryte, bet nakti ejau i tulika, idomu ar tai reiksmes turi? g.gif
Atsakyti