Įkraunama...
Įkraunama...

8-asis kosmetikos krepšelio optimizavimo ratas

Sakot, veidui?plaukams?isvis ant plauku as nenoriu jo deti smile.gif
Atsakyti
plaukams ax.gif jei nenorit, pabandykit parduot/atiduot smile.gif
Atsakyti
Šitos temos pagalba išmokau neprisipirkt ko nereikia, o turimus daiktus naudot normaliai, nepadidinant kiekio, vien dėl to, kad dar yra vienas sandėliuke, arba parduotuvės lentynoj yra toks kurio noriu smile.gif
Ir pastebėjau, kad kosmetinės išlaidos sumažėjo labai ženkliai, perku tik tai ko reikia, arba jei randu mėgstamus produktus žemesne kaina, nes žinau, kad tikrai sunaudosiu kai pabaigsiu turimą, nes perku nebe siurprizą o patikrintą produktą. Kol kas tik dekoratyvinės kosmetikos srity pabaigų nedaug, o nesunaudotų priemonių nemetu, jei jos patinka, o jei nelabai, tai geriau atiduodu kam nors, vis vien geriau nei pinigus tiesiogiai mest į konteinerį smile.gif
Šiaip dabar esu labai patenkinta savo kosmetikos krepšeliu, nes ten nėra nieko nereikalingo, o jei koks dalykas nepraimtas, tai ir nepraimu, nes žinau, kad galiu laikyti ilgesnį laiką, ir daiktas kantriai iškęs kol pabaigsiu turimą produktą. Pvz nedarau antro tušo, kol mano telescopic'as dar gražiai dažo smile.gif
Žodžiu manau kad kiekviena turėtų nepirkaliot priemonių šiaip dėl malonumo, o žinodama, kad to reikia ir nesimėtys kažkur namuose daiktas neturėdamas vietos bei paskirties smile.gif

QUOTE(drieziuxx @ 2011 08 21, 14:38)
kaip sunaudoti netinkama plaukams apsaugini alieju nuo saules? smile.gif

pvz aš visada jei tepu aliejuku (tiesa, dabar esu jau pabaigus, bet naudoju daugiau balzamo, kad nereiktų aliejaus) tai tik plaukus nuo vidurio, tai nelabai ir gali netikti, kaip jum pasireiškė tas netikimas? šiaip aliejuką nuo saulės gerai naudot visais metų laikais, bet aš šaknų niekada netepu smile.gif
Atsakyti
Nepatinka kvapas, plauku bukle po jo smile.gif regis, gerai isplaunu, bet vistiek lieka riebaliukas
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 09 12, 20:32)
Nepatinka kvapas, plauku bukle po jo smile.gif regis, gerai isplaunu, bet vistiek lieka riebaliukas

jis nuplaunamas? nuplaunamo nesu turėjus, bet su geru šampūnu turėtų lengvai išsiplaut, o jūs mėginkit ant sausų tept, galai paprastai visus riebaliukus sugeria, o jeigu jau labai nepatinka tai meskit lauk, neverta kankintis kai yra priemonė kuri visiškai nepatinka ax.gif
Atsakyti
Taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2011 02 12, 19:54)
kaip sumazinti kvepalu kruva? smile.gif  doh.gif

Gal ir nebeaktualu, bet man labai patiko, kai kvepalu mėginėlius (kad ir pasenusius ar nepatinkamus) supyliau tualete į valymo šepečio indelį, ar kur kitur tualete ar vonios kambaryje, jie garuoja ir skaniai kvepia.
Atsakyti
odieve. taip ir isivaizduoju kokius guerlain gvepalus pilamus i tulika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 09 15, 13:50)
odieve. taip ir isivaizduoju kokius guerlain gvepalus pilamus i tulika blink.gif

apie guerlain manau niekas ir nekalba, tiesiog paprastesnius, manau guerlain laisvai būtų galima parduot, nors esu čia sm'e skaičius kažkur, kad viena narė su chanel'iais nelabai patikusiai mėgino tualetą išpurkšt ale kaip gaiviklį naudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 07 11, 12:48)
dažnai laiptinėje užuodžiu tokių gerai "pasimarinavusių" praėjimą.. koktu iki blogumo..

ir turiu tokį keistą klausimėlį, tokį atvirkštinį optimizacijos temai: ką naudojate veido prausimui išskyrus spec. priemones? na gal ką iš turimų priemonių, neskirtų veidui, pritaikote šitam reikalui?
nes realiai man lyg ir gaila būtų pirkti tokią priemonę, kurią naudočiau geriausiu atveju porą kartų į mėnesį g.gif


vietoj veido prausiklio galima naudoti vyriskas skutimosi putas/geli... beje, neblogai nuplauna kosmetika ir sudrekina oda, jei neplanuotai likote ne namuose wink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauriuke @ 2011 09 16, 23:32)
vietoj veido prausiklio galima naudoti vyriskas skutimosi putas/geli... beje, neblogai nuplauna kosmetika ir sudrekina oda, jei neplanuotai likote ne namuose wink.gif  blush2.gif

Niekad nesu pagalvojus bigsmile.gif man aktualu net ir likus namuose, nes prausiklio neturiu, o MB su skutimosi priemonių arsenalu yra biggrin.gif Visos priemonės skirtos, jautriai odai, tad manau reikės pasibandyti ax.gif ankščiau sūlytas veido prausimas su intymios higiens prausikliu vis tik man netiko, nes naudojamas prausiklis su rūgštiniu pH g.gif
Atsakyti
Jazusmarija, as tieisiog proto bokstas.. nugi turejau Oriflame perlus tuos tokius.. isemiau raudonus, sutryniau, kad lengviau butu naudot.. bet vis tiek man jie kazkokie.. netokie buvo..tai dabar paimiau nuo kremo induka, apvyniojau popierium minkstu, kad higieniskiau butu ir supresavau tuos miltukus.. kiek zinau, dar spirito pila, kad viska suristu, bet man ir taip laiko.. nu ir eikit sau.. kuo puikiausia dabar naudosiu, nes graziai pasiema ir t.t bigsmile.gif turiu puikius skaistaliukus.. dar galima ibert shinmerio kokio, bronzerio, visus likucius, ir bus jums Mac Msf lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti