Įkraunama...
Įkraunama...

8-asis kosmetikos krepšelio optimizavimo ratas

atradau būdą, kaip priversti save sunaudoti kojų ir rankų kremus.

Tvarkydama vonios spintelę radau tikrai nemažai pradėtų. Bėda ta, kad gerą kojų kremą jau esu atradus, naudoju jį vakarais prieš miegą. O vonioje susikaupė tie, kurių prisipirkau beieškodama. ir jų man kaip ir nebereikia.

Taigi - sudėjau visus į plastmasinį krepšelį, kuris man krenta į akis vos tik atsidarius spintelę. Taip kasryt prisimenu turimus kremus ir būtinai jais pasitepu thumbup.gif

Pradėjau nuo tų, kurių mažiausiai likę ir šiandien ryte jau išmečiau po vieną rankų ir kojų kremo tūbelę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 09 21, 11:11)
Bėda ta, kad gerą kojų kremą jau esu atradus, naudoju jį vakarais prieš miegą.

Koks kremas? 4u.gif
Mano krepšas šiuo metu optimaliame lygyje, tik žiūriu, kad paskutiniu metu vis nusiperku priemonių, kurių pakuotės ne itin patogios, o kai puspilnę pakuotę reikia kirpti ar pjauti mane nervina biggrin.gif todėl kažkaip savaime gaunasi, kad tos priemonės nustumiamos į šoną ir yra nemielos naudoti.. viena iš jų kūno kremas, reikės perkirpus susipilti į mažesnį indelį ir darbe vietoj rankų kremo naudoti, nes jis man reikalingas tik šaltuoju metu. O plaukų balzamą (kuris beje labai man tinka ir patinka) tai jau teks pagal paskirtį prapjovus išnaudoti..
Atsakyti
tikre, tai galit ir ta balzama kur persipilt ir naudot, as bent taip darau, nes perkirptos pakuotes baisiai nervina, tai persipilu ir psio irnesakyk.gif

as tai optimizuoju lupu blizgius visus (4), atrodo, kad jiems nera galo wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 09 21, 12:43)
tikre, tai galit ir ta balzama kur persipilt ir naudot, as bent taip darau, nes perkirptos pakuotes baisiai nervina, tai persipilu ir psio irnesakyk.gif

Kad neturiu kur persipilti biggrin.gif bandžiau indelius su dozatoriais naudoti, bet kai į pabaigą reikia juos išplauti ir dar likučius priemonės iškrapštyti, tada dar didesnis vargas ax.gif nuo kaukių nepasilieku indelių, kažkaip nemėgstu užsikaupti, bet dabar galvoju, kad gal vertėtų kokį vieną ateityje pasilikti, ne visai didelį, bet patogų tiek naudojimui tiek išplovimui g.gif būtent dėl to perkirptų pakuočių ir nekenčiu visa širdimi, nublanksta visas priemonės gerumas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Tikrė,2011 09 21, 13:16]
Koks kremas? 4u.gif
user posted image
Gehwol Fusskraft Blue. mano problema - labai greitai ragėjanti kulnų oda, tai padeda. Tik reikia reguliariai naudoti (kaip ir visas priemones, žinoma biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 09 21, 15:29)

ačiū 4u.gif gundžiausi aš juo, bet turiu bėdą, kad vasarą negaliu kojoms kremų naudoti, nes slidinėja man basutėse pėda, gal šitas kitoks? ar tinkamas tik nakčiai prieš miegą?
Atsakyti
Pepe Ilgakojine kur perkamas ir kokia kaina to kremo?
Atsakyti
Užkliuvo akys už pamąstymo apie perpylimą į kitas pakuotės, tai norėčiau pasidalinti savo patiritimi 4u.gif
Kadangi jau ilgą laiką tiek aš, tiek MB naudojam BIOK priemones veidui, ypač kremus, tai Rasos veido kremų pakuotės su dozatoriais yra idealios - iš jų produktas išsinaudoja iki paskutinio lašo, o ir jas išsiardyti ir išvalyti yra žiauriai patogu thumbup.gif
Tai į atlikusias pakuotes persipilu kojų ir rankų kremus, kūno losjonus kai kuriuos, netgi makiažo pagrindą, nes jo pirminė pakuotė nereliai nepatogi (tūbelė, kur priemonę reikia išspausti, bet ta tūbelė nepasispaudžia blink.gif )
o dar vienas pastebėjimas yra toks, kad vienas dozatoriaus paspaudimas yra lygiai tiek, kiek man reikia vienai pėdai tarkim kojų kremo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 09 21, 16:38)
ačiū 4u.gif gundžiausi aš juo, bet turiu bėdą, kad vasarą negaliu kojoms kremų naudoti, nes slidinėja man basutėse pėda, gal šitas kitoks? ar tinkamas tik nakčiai prieš miegą?



QUOTE(Juxt @ 2011 09 21, 16:43)
Pepe Ilgakojine kur perkamas ir kokia kaina to kremo?


Vasarą dienai juo nesitepčiau, sidinėtų wink.gif
šiaip jį geriausia vakare tept. Aš užtepu tokiu storesniu sluoksniu problemines vietas - ne visą pėdą - ir palaikau pėdas neužklotas, kol daugmaž susigeria.

Pirkau Kristianos grožio salone Vilniuje, Gedimino pr. Rekomendavo pedikiūrininkė ir tai tikrai nebuvo šiaip sau brukamas produktas smile.gif
Šiaip Gehwol produktų būna Eurovaistinėse, bet būtent šito kremo nei vienoje nemačiau.
Kaina jo apie 30lt.
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2011 09 21, 18:22)
Užkliuvo akys už pamąstymo apie perpylimą į kitas pakuotės, tai norėčiau pasidalinti savo patiritimi  4u.gif
Kadangi jau ilgą laiką tiek aš, tiek MB naudojam BIOK priemones veidui, ypač kremus, tai Rasos veido kremų pakuotės su dozatoriais yra idealios - iš jų produktas išsinaudoja iki paskutinio lašo, o ir jas išsiardyti ir išvalyti yra žiauriai patogu thumbup.gif
Tai į atlikusias pakuotes persipilu kojų ir rankų kremus, kūno losjonus kai kuriuos, netgi makiažo pagrindą, nes jo pirminė pakuotė nereliai nepatogi (tūbelė, kur priemonę reikia išspausti, bet ta tūbelė nepasispaudžia  blink.gif )
o dar vienas pastebėjimas yra toks, kad vienas dozatoriaus paspaudimas yra lygiai tiek, kiek man reikia vienai pėdai tarkim kojų kremo  thumbup.gif

Varu,

aš irgi Rasos veido kremų pakuotes prikeliu antram gyvenimui. Pritariu, kad patogesnių už jas kol kas neradau smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2011 09 21, 17:22)
Užkliuvo akys už pamąstymo apie perpylimą į kitas pakuotės, tai norėčiau pasidalinti savo patiritimi  4u.gif
Kadangi jau ilgą laiką tiek aš, tiek MB naudojam BIOK priemones veidui, ypač kremus, tai Rasos veido kremų pakuotės su dozatoriais yra idealios - iš jų produktas išsinaudoja iki paskutinio lašo, o ir jas išsiardyti ir išvalyti yra žiauriai patogu thumbup.gif

Pati naudoju Rasos kremus, bet kažkaip nesugalvojau kaip išsiardyti tuos dozatorius, reikės pabaigus imtis darbu biggrin.gif
Atsakyti
Kur galeciau panaudoti netinkama pieneli makiazui valyti? smile.gif
Atsakyti