Įkraunama...
Įkraunama...

Geri autoservisai

Gal kas žinote gerą meistrelį Vilniuje, kuris ABS gerai "rauktų" ir galėtų paremontuot??? Deganti lempikė dėl kažkokių trikdžių stabžių antiblokavimo sistemoje mane pribaigs..esu tooookia pedantė, kai kalbame apie auto..vežiau į servisą, viską sutvarkė, kas buvo blogai, o ABS neliečia..sako, kad reik gerai išmanyt..kur rasti tokį meistrą savo mazdikei, net neįsivaizduoju doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2006 10 18, 20:53)
Gal kas žinote gerą meistrelį Vilniuje, kuris ABS gerai "rauktų" ir galėtų paremontuot??? Deganti lempikė dėl kažkokių trikdžių stabžių antiblokavimo sistemoje mane pribaigs..esu tooookia pedantė, kai kalbame apie auto..vežiau į servisą, viską sutvarkė, kas buvo blogai, o ABS neliečia..sako, kad reik gerai išmanyt..kur rasti tokį meistrą savo mazdikei, net neįsivaizduoju doh.gif  verysad.gif

Na ash savo Mazda i Matsuda varau tvarkyt. Keite jie Mazdos ABS davikli. O shiaip kiek variau pas juos, prikiauline nebuvo.
Atsakyti
Matsudos servisas man patinka, bet jau jų kainos blink.gif . Vieną kartą esu gavusi šoką nuo sąskaitos.
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 10 19, 07:46)
Na ash savo Mazda i Matsuda varau tvarkyt. Keite jie Mazdos ABS davikli. O shiaip kiek variau pas juos, prikiauline nebuvo.

Ačiū labai už rekomendaciją!
Bandysiu ten nuvežt.
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2006 10 19, 08:12)
Matsudos servisas man patinka, bet jau jų kainos  blink.gif . Vieną kartą esu gavusi šoką nuo sąskaitos.

Nepastebejau kosminiu kainu shiaip.
Detaliu kainos kaip ir visur, uzh darba irgi panashiai, na gal kazhkiek brangiau ima.
Atsakyti
Mums ir visiems mūsų pažįstamiems pats geriausias autoservisas tai Širvintose "Radionovo", bet ten eilės tai milžiniškos, bet užtat viską liux sutvarko, visad važiuojam ten, nieko Vilniuj netvarkom, nei karto nenusivylėm ir kainos labai padorios... thumbup.gif
Atsakyti
Gal rekomenduotumet vietą, kur gerai sutvarkytų dizelinį variklį? Labai reikia....Ačiū.
Atsakyti
Rasma, į Matsudą ir mes vežam vos kas, nors ir ne Mazdutė pas mus wink.gif Pasitikim meistrais, kuriuos rekomendavo superiniai žmogeliukai smile.gif
Atsakyti
Aš savo mašiniuką irgi Širvintose pas Radionovą tvarkau,auksinės tų vyrų rankos,padangas žiemines irgi pas juos pirksiu,specialiai mano mašinai pritaikys sakė.O dėl eilių-tai porą kartų pavyko ir beveik be eilės prasmukti lotuliukas.gif Ten nors kartą apsilankius,nebesinori kam nors kitam savo mašiniuko patikėt...
Atsakyti
Jo, pas Radionovą Širvintose jei labai reikia tai atvažiuoji ir palauki, gal atsiranda laisva vietelė ir patvarko mašinytę. KAip tik penktadienį buvom, liux viską sutvarkė, mes tik ten ir važiuojam...
Atsakyti
Ten pas juos labai daug kas iš Vilniaus važiuoja,sako,net servisų(didžiųjų)savininkai... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Buvau "Matsudoje" kaip ir žadėjau pabandyti. Man patiko. Labai normaliai bendravo (nors aš išvis nieko nesuprantu mašinose (na, moku atidaryti kapotą, labai ilgai vargdama pakeisčiau ratą ir moku vairuot biggrin.gif ), bet atsakė į visus kvailus klausimus ir viską išaiškino be žiūrėjimo iš aukšto biggrin.gif ), padarė diagnostiką,:ABS neveikia, sakė rimčiau nei galima tikėtis, nes kažkoks "kompas" sugedęs..elektrolizė, kondensatas..na, kažkas pan. Aš nesugebu net pakartoti blush2.gif Sakė reik dienai-dviem palikt, kad paremontuotų..jei pavyks paremontuot tai pora šimtų kainuos, jei ne ir reiks tą "kompą" keist, tai kaina iki 600 (su remontu) gali pakilt g.gif Ką darysi, kitą savaitę užrašiau atiduot remontui..nevažinėsi gi su pusiau tvarkinga mašina g.gif
Atsakyti