Įkraunama...
Įkraunama...

Imunoglobulin

QUOTE(JZ7 @ 2010 04 29, 15:41)
Svarbiausia TIKEK , tikrai pasiseks.
tik 38 lt? Tai labai pigu. Idomu kokia doze. Man kainuoja 2,500 doleriu uz 25 gramus-stato lasaline apie 2-3 valandas. Neitiketina kad tau taip mazai kainuoja.



na nezinau...nepasiziurejau kiek man gramu leidzia...bet man juos i raumeni tiesiog suleidzia, bakts ir laisva...tau gal rimtesnius dalykus daro? Lietuvoj matai sitas reikalas nelabai taikomas, imunoglobulina is Baltarusijos ar Rusijos gauna, tai gal todel pigu...velnias zino...o as noriu tiketi, bet kazkaip per daug jau menesiu vis tikiesi ir tikiesi, kad si karta nieko nesitikiu, nes ir pozymiu, akd zukibo nelabai yra...geguzes 10 einu pas gine, ziuresim ka pasakys...
Atsakyti
oi merginos, pasirodo, musu tokiu daug. Deja....
Nors gaila, kad Lt nieks netiria tu imunologiniu priezasciu ( cia toms, kurios pastoja, bet neishneshioja)
Nors gyd. Abraitis komentavo, kad jei kitu priezasciu nerandama, galima itarti, kad tai imunine problema. Jo ir metodas yra aspirinas ir heparinas.
Imunoglobulino nesiulo....

DAbar planuojam jau 4 neshtuma ir vel viliuosi, kad pavyks smile.gif geriu foline ir jau menesi aspirina. Atlikau 10 akupunkturos seansu ( tikiuosi, tai irgi gal pades) Butinai praneshiu visoms, kaip seksis. Kai tik pastosiu, laukia heparinas.
mano gin kolege turi paciente, kuri turejus jau 8 nesivystancius, o 9 sekminga neshtuma su asp +hepar.
Linkiu visoms optimizmo ir nenuleisti ranku. Vis tik kaip gerai, kad cia gali pasidalinti patirtim, tai netgi daug daugiau, nei daktarai ....

4u.gif
Atsakyti
Idomu kokio pavadinimo immunoglobulina tau leidzia. Nes kiek zinau toks kur susileist dar nera sukurtas. Baxter kompanija dabar toki kuria. Bet tu gauni labai maza doze. Man kai suleidzia tai gan nemazas buteliukas per lasaline. As gaunu Gammagard, gaminti JAV ir neturi suchrozes kaip kiti - http://www.gammagardliquid.com/
Paprasyk daktaro kad si vaista tau duotu is kart po ovuliacijos ir kai bus teigiamas nestumo testas (po25g). Po to kartok kas 2-3 savaites iki nestumo galo , bet svarbiausios pirmos 16 sav. Paskui imunine sistema apsiramina.
Atsakyti
labutis!jei nenusisnekesiu tai sitas preparatas kiek skaiciau(dar pasitikslinsiu ar tas) dar taikomas tada kai mamos kraujas yra rh(-) o zirniuko pilvelyje Rh(+), kadangi mamos kraujas Rh(-) tai jis reaguoja su leliuko krauju ir supranta leliuka kaip svetimkuni ir pradeda gaminti antikunus kurie tiesiog pradeda kovoti su leliuku ir sukelia presileidima, mano mama Rh(-) taigi zinau o as +, tas preparatas tik neseniai pradetas taikyti, ir leidziamas kai tokia situacija...kad mamytes kunas nebekovotu pries leliuka ir butu galima isnesioti sveika vaikiuka nes dar skaiciau kad sis preparatas dar padeda tpkiu atveju nuo apsigimimu(as turiu galvoje kai mamyte- o leliukas +) dar snd pasitikslinsiu ar apie ta pati snekam ir valare parasysiu..gali buti kad dar jis taikomas del kazkokiu kitu priezasciu nzn bet kad tam tai skaiciau. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(injuoz @ 2010 04 30, 08:40)
na nezinau...nepasiziurejau kiek man gramu leidzia...bet man juos i raumeni tiesiog suleidzia, bakts ir laisva...tau gal rimtesnius dalykus daro? Lietuvoj matai sitas reikalas nelabai taikomas, imunoglobulina is Baltarusijos ar Rusijos gauna, tai gal todel pigu...velnias zino...o as noriu tiketi, bet kazkaip per daug jau menesiu vis tikiesi ir tikiesi, kad si karta nieko nesitikiu, nes ir pozymiu, akd zukibo nelabai yra...geguzes 10 einu pas gine, ziuresim ka pasakys...

Gal gali pasižiūrėti, kokius konkrečiai vaistus tau leidžia?
Man toks įspūdis, kad ši gydytoja ne IVIG procedūrą atlieka, kuri taikoma JZ7 atveju. Greičiausiai, kažkokius kitus vaistus leidžia g.gif Tad įdomu, kokius. Būtų galima apie juos pasižiūrinėti rusiškuose forumuose g.gif
Atsakyti
tai vat pasitikslinau tas kur pasakojau kad mamos organizmas neatmestu zirniuko kaip svetimkunio tie vaistukai vadinasi anti D imunoglobin. biggrin.gif
Atsakyti
Kerzaka, nu va dar pasiziurejau, tai ji parasius rusiskai ,,imunoglobulin celoveceskij prostoij" , nes as buvau prasius, kad parasytu, bo mano mama is Baltarusijos gauna vaistu, tai gal netyc nupirktu...

ai, as net nebezinau, kur ir kame yra beda...nes gydytoja buvo sakius, kad pora menesiu bandysim leisti, o jei neuzkibs, tada ziuresim toliau...tai va, niekas neuzkibo, savaitgali mmm atkeliavo, tai pagal plana kita pirmadieni einu pas gine...ziuresim...

JZ7, nu panasu, kad pas tave ten kazkas ,,kruciau":) mandresnius dalykus taiko...
Atsakyti
na, pora menesiu tikrai nera daug, ypac jeigu norite, kad naturaliai uzkibtu. zinau, kad norisi, kad viskas gautusi kuo greiciau smile.gif as kai noriu pastot geriu Prefemin (homeopatiniai) ir salaviju arbata(tik iki ovuliacijos), kad folikulai didesni isaugtu.
ir pastodavau gana greitai.

as dabar geriu aspirina ir prednisona (steroidus). su imunoglobulinu dar reikia siek tiek palaukt nes dabar neovira(antivirusiniai) leidzia, kad T-helperius sureguliuot, o paskui iskart ta imunoglobulina pratesiu leistis. kazkaip apskritai dziaugiuosi, kad cia Lietuvoj bent jau ta rusiska imunoglobulina kazkas leidzia.

QUOTE(injuoz @ 2010 05 03, 11:04)
Kerzaka, nu va dar pasiziurejau, tai ji parasius rusiskai ,,imunoglobulin celoveceskij prostoij" , nes as buvau prasius, kad parasytu, bo mano mama is Baltarusijos gauna vaistu, tai gal netyc nupirktu...

ai, as net nebezinau, kur ir kame yra beda...nes gydytoja buvo sakius, kad pora menesiu bandysim leisti, o jei neuzkibs, tada ziuresim toliau...tai va, niekas neuzkibo, savaitgali mmm atkeliavo, tai pagal plana kita pirmadieni einu pas gine...ziuresim...

JZ7, nu panasu, kad pas tave ten kazkas ,,kruciau":) mandresnius dalykus taiko...

Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 05 03, 10:47)
na, pora menesiu tikrai nera daug, ypac jeigu norite, kad naturaliai uzkibtu. zinau, kad norisi, kad viskas gautusi kuo greiciau  smile.gif as kai noriu pastot geriu Prefemin (homeopatiniai) ir salaviju arbata(tik iki ovuliacijos), kad folikulai didesni isaugtu.
ir pastodavau gana greitai.

as dabar geriu aspirina ir  prednisona (steroidus). su imunoglobulinu dar reikia siek tiek palaukt nes dabar neovira(antivirusiniai) leidzia, kad T-helperius sureguliuot, o paskui iskart ta imunoglobulina pratesiu leistis. kazkaip apskritai dziaugiuosi, kad cia Lietuvoj bent jau ta rusiska imunoglobulina kazkas leidzia.


nu matai pora menesiu, tik imunoglobulina leidzia, o 1.5 metu niekas nekibo...ir atrode, kad abu sveiki, tai tik pries 3 menesius tyrimus daremes, ir paaiskejo, kad abudu sveiki, bet imunologiskai nesuderinami...o kas tas prefemin?
Atsakyti
QUOTE(injuoz @ 2010 05 03, 14:59)
tik pries 3 menesius tyrimus daremes, ir paaiskejo, kad abudu sveiki, bet imunologiskai nesuderinami...

o kur daretes tyrimus del imuninio nesuderinamumo? pas koki gyd.? cia kraujo tyrimas, taip? ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2010 05 03, 11:47)
as dabar geriu aspirina ir  prednisona (steroidus). su imunoglobulinu dar reikia siek tiek palaukt nes dabar neovira(antivirusiniai) leidzia, kad T-helperius sureguliuot, o paskui iskart ta imunoglobulina pratesiu leistis. kazkaip apskritai dziaugiuosi, kad cia Lietuvoj bent jau ta rusiska imunoglobulina kazkas leidzia.

O tai visą šį gydymą ir paskyrė ginekologė, pas kurią lankaisi? Tu berods irgi dareisi tuos pačius imunologinius tyrimus Santariškėse, kaip ir aš. Tai tau ginekologė sugebėjo juos pakomentuoti? Ar vis dėlto susiradai imunologą?
Aš kol kas nuo papildomų gydytojų vizitų susilaikiau. Vartoju homeopatinius žirniukus ir akupunktūrą darausi. Sakiau, už kurio laiko pasikartosiu tyrimus, o tada reikės arba pas tavo ginę apsilankyti, arba pas Bykovą lėkti.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2010 05 03, 20:15)
O tai visą šį gydymą ir paskyrė ginekologė, pas kurią lankaisi? Tu berods irgi dareisi tuos pačius imunologinius tyrimus Santariškėse, kaip ir aš. Tai tau ginekologė sugebėjo juos pakomentuoti? Ar vis dėlto susiradai imunologą?
Aš kol kas nuo papildomų gydytojų vizitų susilaikiau. Vartoju homeopatinius žirniukus ir akupunktūrą darausi. Sakiau, už kurio laiko pasikartosiu tyrimus, o tada reikės arba pas tavo ginę apsilankyti, arba pas Bykovą lėkti.


O kokius homeopatinius geri, ens aš juos esu vertojus ne vienus metus ir ne pas vieną homeopatą, pasidalink patirtim 4u.gif
Atsakyti