Įkraunama...
Įkraunama...

Rūsys po namu

Sveiki,

Ieškau variantų hidroizoliuoti seną rūsį iš vidaus.
Varianrų nėra labai daug:
Mastika, ruberoidas ir pan
Kažkokie hidroizoliaciniai gruntai ką senukuos radau
Kalmatron http://www.kalmatron...straipsniai.htm

Trečias variantas gana įdomus. Kaip supratau tai yra kažkoks vos ne glaistas, kuris dengiamas 1,5-2mm ant betono ir skverbiasi į betoną iki 15cm jį hidroizoliuodamas. Ant viršaus galima tinkuoti ir ttp

Pardavėjas giria, kaina irgi nėra labai baisi, bet aš visiškai neradau kažkokių atsiliepimų apie tą padarą, bent Lietuvoje.

Įdomi Jūsų nuomonė. Gal kas bandė? Vertas dėmėsio daiktas ar nelabai?
Kad hidroizoliacija turi būti išorėje nediskutuojam - puikiai tai žinau, bet kasimas ten būtų labai komplikuotas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Just_Just @ 2010 07 15, 23:28)
Sveiki,

Ieškau variantų hidroizoliuoti seną rūsį iš vidaus.
Varianrų nėra labai daug:
Mastika, ruberoidas ir pan
Kažkokie hidroizoliaciniai gruntai ką senukuos radau
Kalmatron http://www.kalmatron...straipsniai.htm

Trečias variantas gana įdomus. Kaip supratau tai yra kažkoks vos ne glaistas, kuris dengiamas 1,5-2mm ant betono ir skverbiasi į betoną iki 15cm jį hidroizoliuodamas. Ant viršaus galima tinkuoti ir ttp

Pardavėjas giria, kaina irgi nėra labai baisi, bet aš visiškai neradau kažkokių atsiliepimų apie tą padarą, bent Lietuvoje.

Įdomi Jūsų nuomonė. Gal kas bandė? Vertas dėmėsio daiktas ar nelabai?
Kad hidroizoliacija turi būti išorėje nediskutuojam - puikiai tai žinau, bet kasimas ten būtų labai komplikuotas. smile.gif

Neteko girdėti, bet pagal aprašymą atrodo įdomiai. Tik išsibandę jie turi kaip betono priedą. O izoliaciniam mišiniui svarbus (Lietuvoj - privalomas) vandens įsiskverbimo gylis (LST EN 12390-8.2003). Tegu po techniniu aprašymu padeda parašą su antspaudu ir garantijom. Beje, kokia kaina?
Atsakyti
Pasistatem (tipo rekonstravom) nama ant seno rusio. Jo sienos iš raudonų plytų, tačiaujas rišantis mūras labia aptrupėjęs, netvirtas, ant plytų nuolat byra.
Gal kas nors žinote kokiomis priemonėmis galima būtų "užkonservuoti trupančias sienas sienas?
Aš jų dengti ar tinkuoti neketinu, man visai gražu, tik štai, nežinau kaip sutvirtinti, kad neirtų.
Atsakyti
QUOTE(Taniuša @ 2010 07 16, 10:10)
Neteko girdėti, bet pagal aprašymą atrodo įdomiai. Tik išsibandę jie turi kaip betono priedą. O izoliaciniam mišiniui svarbus (Lietuvoj - privalomas) vandens įsiskverbimo gylis (LST EN 12390-8.2003). Tegu  po techniniu aprašymu padeda parašą su antspaudu ir garantijom. Beje, kokia kaina?


Kaina apie 350lt/25kg maišas. Pagal aprašymą turi užtekti 15m2
Nors man paskaičiavo samatoj 2,35kg/m2 ty 32,9lt/m2
Atsakyti
O gal kas nors turit idėjų prisikaupę kaip sutvarkyt pusrūsyje įrengto garažo įvažiavimą? Pas mus dabar tik iš šonų padarytos nedidelės sienelės, o kaip gražiai, tvarkingai, saugiai sutvarkyti šitą dalyką nelabai įsivaizduoju ir internete nelabai pavyzdžių randu, arba nemoku ieškot ax.gif Gal kas nors padės? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo &joy: 02 rugpjūčio 2010 - 11:06
gal kas patars, rusys po namu is juostiniu bloku, kiek supratau buvo ispilta 10 cm plokstuma ir ant ju sudeti juostiniai blokai, nes kai buvau atkases pamatus viskas pasirode, klausimas toks ar galiu rusy ismusti senas grindis <ta 10cm> viename kambaryje ir ispilti naujas, sildomas grindis. Palei viena siena yra perskilusios grindys ir tie blokai paeje kelis cm zemyn ar tas kampas namo dar nepasileis zemyn?
Atsakyti
Rūsys po namu yra gėris tiek žiemą tiek vasarą, o dėl poreikio tai kiek žmonių tiek nuomonių. Norint galima išspręsti visas problemas. Neįsivaizduoju namo be rūsio. Vaikai šią vasarą neišlenda iš jo, galima sakyti persikraustę, o miegoti per karščius thumbup.gif Rūsio dėka vaikai turi didžiulį 40m2 žaidimų kambarį (ten švenčia ir savo gimtadienius, atsiveda draugus, man patinka, kad atėję draugai nevaikšto po visus namus, o turi savo kampelį, kuriame viskas leidžiama), aš turiu skalbimo patalpą (tik nesakykit kad toli nešti skalbinius tongue.gif man čia ne problema ) o dar pirties patalpa, medžiotojo kampelis. Kad išbrangsta statya - sutinku ir atsisakyčiau jo tik tuo atveju jei ribotų finansinės galimybės. Čia tik mano asmeninė nuomonė 4u.gif
Atsakyti
sveiki,
gal kas gali patarti kaip yra betonuojamos rusio grindys su sildymu
Atsakyti
UAB ''LUMATA''
VISKAS KO REIKIA KOKYBISKAI HIDROIZOLIACIJAI

- Hidroizoliacijos irengimo darbai
- Samatu sudarymas
- Mazgu sprendimai
- Konsultacijos
- Darbu prieziura
- Medziagu tiekimas palankiomis kainomis...



www.lumata.lt
www.hidroizoliacinesmedziagos.lt



Mob. 860661837
Siauliai, Vilnius....


Atsakyti
Sveiki,turiu didele problema. Turime sodo nameli ir apacioje po visu namu yra rusys. Ten norime isirengti keleta kambariuku,pirtele,taciau visas rusys manau stovi ant saltiniu. Neisivaizduoju ka daryti,nuo sienu byra tinkas,viskas nuo dregmes puva. Padarytos kelios angos,kad ten viskas vedintusi,atidarytas langas. Praeitais metais ikaseme viena drenazini vamzdi,taciau siandien ilipus i rusi pamaciau,kad tas visas vamzdis apsemtas vandeniu,manau net nespeja sugerti. Grindu nera,ant zemes papilti tokie kaip akmenukai nedideli,juos nukasus iskart prasideda permirkusi nuo vandens zeme. Gal patartumete ka daryti tokiu atveju? Gal tiesti drenazinius vamzdzius kokiu 40 centimetru atstumu? Gal tai pagelbetu? Labai laukiu jusu patarimu.
Atsakyti
QUOTE(riciune69 @ 2011 09 04, 12:28)
Sveiki,turiu didele problema. Turime sodo nameli ir apacioje po visu namu yra rusys. Ten norime isirengti keleta kambariuku,pirtele,taciau visas rusys manau stovi ant saltiniu. Neisivaizduoju ka daryti,nuo sienu byra tinkas,viskas nuo dregmes puva. Padarytos kelios angos,kad ten viskas vedintusi,atidarytas langas. Praeitais metais ikaseme viena drenazini vamzdi,taciau siandien ilipus i rusi pamaciau,kad tas visas vamzdis apsemtas vandeniu,manau net nespeja sugerti. Grindu nera,ant zemes papilti tokie kaip akmenukai nedideli,juos nukasus iskart prasideda permirkusi nuo vandens zeme. Gal patartumete ka daryti tokiu atveju? Gal tiesti drenazinius vamzdzius kokiu 40 centimetru atstumu? Gal tai pagelbetu? Labai laukiu jusu patarimu.


maciau kazkur filmuka kaip amerikieciai rusio viduje aplink visa pamatu perimetra deda vamzdi su nuolydziais ir viska suveda i specialia backa kampe ikasta i zeme,tas vanduo sunkiasi i ta backa o ten stovi siurblys kur automatiskai isijungia ir nutraukia ta vandeni
Atsakyti
O jei tiesti drenazinius vamzdzius? Bet kazkaip jauciu,kad nepades jei ten saltinis stovi koks...
Atsakyti