Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

Noriu padėkoti Tepaluotai už skanų ir nerealų kūčiukų receptą 4u.gif 4u.gif wub.gif pirmą kartą kepiau, bet viskas pavyko kuo puikiausiai, labai skanu ir lengvai pagaminama 4u.gif
Atsakyti
Tokie skanus kuciukai by tepaluotos recepta bigsmile.gif kad issikepeme ju siandiena dar biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Man irgi patiko labiau Tepaluotos receptukas, o traškumas ar minkštumas nuo daug ko priklauso: miltų kiekio, kūčiukų dydžio, kepimo temperatūros ir kepimo laiko. Pagal tą patį receptą visokių iškepiau biggrin.gif Dar reikės išsikepti su pienuku ir sviestuku kokią dieną
P.S. pas mane orkaitė dujinė tai temperatūra neaiški
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 01 16, 15:21)
Man irgi patiko labiau Tepaluotos receptukas, o traškumas ar minkštumas nuo daug ko priklauso: miltų kiekio, kūčiukų dydžio, kepimo temperatūros ir kepimo laiko. Pagal tą patį receptą visokių iškepiau biggrin.gif Dar reikės išsikepti su pienuku ir sviestuku kokią dieną
P.S. pas mane orkaitė dujinė tai temperatūra neaiški


tai jau tikrai, dabar gavosi kitokio skonio biggrin.gif bet speju, iltu daugiau buvau idejusi, arba mieliu maziau
Atsakyti
QUOTE(*Elmyra* @ 2011 12 12, 17:58)
Darau pagal si recepta, ir turiu klausima  g.gif  ar ta tesla turi buti skysta? nes man su tokiu kiekiu miltu tai ji kaip blynu tesla tokia tirstesne gavosi  g.gif  ir nesuprantu kame cia reikalas...arba as tiesiog per dideli puodeli paemiau  g.gif emiau standartini 200ml...taigis sakau gal per didelis...o dar kai reikia 2 puodelius pilti  g.gif  na vnz iskepsiu dabar pridejusi daugiau miltu o sekanti karta imsiu mazus puodelius  smile.gif



nu ir man tas pats susinervinau. Tesla skysta, dejau daugiau miltu, niekaip neisminkau, limpa prie ranku doh.gif
Atsakyti
taigi ir nebus tešla kieta tokia kaip meduoliam kokiem.. aš tai po truputį ją ėmiau, tarp rankų "kočiojau""dešreles" ir pjausčiau
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 01 16, 17:21)
...o traškumas ar minkštumas nuo daug ko priklauso: miltų kiekio, kūčiukų dydžio, kepimo temperatūros ir kepimo laiko.

drinks_cheers.gif
o šiaip, jei norite traškesnių, kepkite iki 180°C įkaitintoje orkaitėje, o jei minkštesnių - aukštesnėje, iki 200°C mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 11 gruodžio 2014 - 22:01
QUOTE(Tepaluota @ 2012 12 23, 20:10)
Šiandien apie 8 val. sumečiau produktus į duonkepę, apie 11val. buvau visus iškepusi.

sveiki, gal kvailai paklausiu, tesla kuckiukams sumaiso duonkepe, o po to pati juos darote, na sunku isivaizduoti, kaip juos tokius mazus iskepti g.gif
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2014 12 12, 14:18)
sveiki, gal kvailai paklausiu, tesla kuckiukams sumaiso duonkepe, o po to pati juos darote, na sunku isivaizduoti, kaip juos tokius mazus iskepti g.gif

dar visai ne i tema, gal kas turite mielinio vyniotinio su aguoniniu pertepimu recepta, savaji kaskur uzmeciau, is atminties nemoku kepti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2014 12 12, 13:25)
sveiki, gal kvailai paklausiu, tesla kuckiukams sumaiso duonkepe, o po to pati juos darote, na sunku isivaizduoti, kaip juos tokius mazus iskepti g.gif

Man irgi tesla duonkepe uzminko. Kai tesla pakyla, perdedu ja ant miltais apibarstyto stalo, atgnybiu teslos gabaleli ir tarp delnu suvolioju "desrele", o tada peiliu supjaustau norimo dydzio. Kuciuku dydis/plotis/storis priklauso nuo "desreles" storio.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2014 12 12, 13:25)
dar visai ne i tema, gal kas turite mielinio vyniotinio su aguoniniu pertepimu recepta, savaji kaskur uzmeciau, is atminties nemoku kepti verysad.gif

Kaledom labai daznai kepu Misheles AGUONŲ VYNIOTINIS (Poppy Seed Roll). Labai skanus ir didziulis. Galima ir bandeles ar ragelius pagaminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 12 gruodžio 2014 - 19:19
QUOTE(maskatukas @ 2014 12 12, 13:25)
sveiki, gal kvailai paklausiu, tesla kuckiukams sumaiso duonkepe, o po to pati juos darote, na sunku isivaizduoti, kaip juos tokius mazus iskepti g.gif

Be abejo, kad pati - tešlai iškilus kočioju "dešreles", pjaustau ir kepu. Šiandien išsikepėm jau ax.gif
Atsakyti
Nieks šiame gyvenime nebekepat? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2016 12 22, 17:12)
Nieks šiame gyvenime nebekepat?  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kepam, kepam! biggrin.gif Pas mane rytoj kuciuku diena. bigsmile.gif
Labai, labai jums aciu uz recepta! 4u.gif Jau kokius 3 ar 5 m., kepu tik pagal si recepta, seimyna negali atsivalgyti, nors anksciau kuciuku buvo visiski nemegejai. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata123: 22 gruodžio 2016 - 23:30