Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

QUOTE(Neringiux @ 2012 12 23, 08:12)
jei kepsiu kuciukus su sausom mielem,jas taip pat pilti i pasildyta vandeni?

Viskas lygiai taip pat mirksiukas.gif
QUOTE(point @ 2012 12 22, 22:27)
rasitariau anytai, kad nenoriai kyla tesla, tai ji sake, kad visai ir nekildina jos kepdama kuciukus, kildina tik pyragams g.gif

Aš irgi kartais nekildinu, kai turiu mažai laiko. Nors paskutiniu metu tešlą ir minko, ir kildina duonkepė, tik nusistatau laiką, kada jau norėsiu gatavos tešlos ir tiek blush2.gif
Atsakyti
Užminkyta, dar nekildyta tešla turi atrodyti taip:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2012 12 23, 08:12)
Sveikos
Patarkit prasau,jei kepsiu kuciukus su sausom mielem,jas taip pat pilti i pasildyta vandeni? Gaminimo eiga nesiskiria nuo recepto su slapiom mielem?

aš kai dariau tai tikrai nesiskyrė, tik mielių kiekis skiriasi, proporciją anksčiau rašė.
Atsakyti
Dekui uz patarimus 4u.gif Einu daryt biggrin.gif
Atsakyti
Kepant pagal Tepaluotos receptą, ten ji prirašius, kad kas nori labai pasninkiškų kūčiukų margarino nedėti, bet dabar "šovė" tokia mintis - o jei margariną pakeisti aliejumi? Skonis, aišku, ar šiaip ar taip bus kitoks nei kad su margarinu nesvarbu bus dedamas aliejus į tešlą ar išvis jokio riebalo nebus dedama, bet sakau jei dėsiu aliejų gal skaniau bus nei išvis nieko (nei aliejaus, nei margarino) nededant.. tik va klausimas kaip tas aliejus su mielėm (sausom) sureaguos.. ar kils tešla paskui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimzu: 23 gruodžio 2012 - 11:11
QUOTE(point @ 2012 12 22, 19:54)
Sveikos, uzminkiau kuciukam tesla ir jau 5val laukiu kol pakils doh.gif
Kazkiek pakilo, bet tikrai ne dvigubai...
per kiek laiko jums pakila ta tesla? (dariau pagal Tepaluota receptuka)

Dubenį su užmaišyta tešla pamerkiu į šiltą vandenį, pakylą per pusvalandį.

QUOTE(Neringiux @ 2012 12 23, 09:12)
Sveikos
Patarkit prasau,jei kepsiu kuciukus su sausom mielem,jas taip pat pilti i pasildyta vandeni? Gaminimo eiga nesiskiria nuo recepto su slapiom mielem?

Sausas mieles visuomet dedu tiesiai į miltus.

Aliejus tinka vietoj margarino.
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2012 12 23, 11:10)
Kepant pagal Tepaluotos receptą, ten ji prirašius, kad kas nori labai pasninkiškų kūčiukų margarino nedėti, bet dabar "šovė" tokia mintis - o jei margariną pakeisti aliejumi?

Visada dedu tik aliejų, jokio margarino, tada kūčiukai gaunasi traškūs. Mes tokius mėgstam smile.gif
QUOTE(Jolete @ 2012 12 23, 11:15)
Sausas mieles visuomet dedu tiesiai į miltus.

Aš taip pat. Taip praleidžiu vieną etapą, kai šlapios mielės išleidžiamos piene ar vandeny su cukrumi, ir laukiama, kol užburbuliuos.
Atsakyti
Kurias sausas mieles geriau pirkti, kad jos visada kildintų tešlą? Esu girdėjusi, kad lyg lietuviškos geros būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zimzu @ 2012 12 23, 11:10)
Kepant pagal Tepaluotos receptą, ten ji prirašius, kad kas nori labai pasninkiškų kūčiukų margarino nedėti, bet dabar "šovė" tokia mintis - o jei margariną pakeisti aliejumi? Skonis, aišku, ar šiaip ar taip bus kitoks nei kad su margarinu nesvarbu bus dedamas aliejus į tešlą ar išvis jokio riebalo nebus dedama, bet sakau jei dėsiu aliejų gal skaniau bus nei išvis nieko (nei aliejaus, nei margarino) nededant.. tik va klausimas kaip tas aliejus su mielėm (sausom) sureaguos.. ar kils tešla paskui?

Margarinas man nuodas blush2.gif Dejau alyvuogiu alieju, SUPER!

Egllute, naudojau Oetker ar kaip jos ten mielytes, radau po 7 g. pakiukus (zalius tokius).
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2012 12 23, 11:16)
Margarinas man nuodas blush2.gif Dejau alyvuogiu alieju, SUPER!

Egllute, naudojau Oetker ar kaip jos ten mielytes, radau po 7 g. pakiukus (zalius tokius).


o pagal tepaluotos recepta, kiek pilate aliejaus, tiek pat kiek sviesto detumete?

80gr.margarino arba sviesto (kas smarkiai pasninkaujat, nedėkit), ?????

o kuciukia tada kokie buna su aliejumi, traskus, ar minksti?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 23 gruodžio 2012 - 14:10
Jau 40 minučių tešlą laikau šiltai, bet ji man dar nei kiek nepakilo.. sad.gif ar jau čia reiškia, kad ir nebepakils? sad.gif naudojau Rainbow sausas mieles ..
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 23, 14:09)
o pagal tepaluotos recepta, kiek pilate aliejaus, tiek pat kiek sviesto detumete?




aš tai jo, tiek kiek reikėtų dėti sviesto/margarino gramų aš tiek pat gramų įpyliau alyvuogių aliejaus.
Atsakyti
Einu kepti pagal Tepaluotos receptą,matau populiariausias mirksiukas.gif
Atsakyti