Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Jeigu negeria, vadinasi skysčių papildomai jam nereikia, jų pakankamai gauna su mamos pienu.
Atsakyti
Laba diena,mano sunus(8,5men.)per diena isgeria labai daug skysciu.As jam duodu sultis skiestas vandeniu santykiu 1:3.Per diena jis isgeria apie litra ,o kartais ir daugiau. g.gif Kiek zinau misinukas nesiskaito,bet mes ir jo dar isgeriam 0,5litro.I ruosiama maisteli druskos ir siaip jokiu prieskoniu nededu. g.gif Sakykit,prasau ar posakis,kad skysciai yra gerai galioja siam musu atvejui??? g.gif g.gif g.gif Aciu is anksto.
Atsakyti
Duokite gerti paprastą vandenį- jis jo tiek neišgers. Vadinasi- tai ne troškulys. O skiestos sultys- skanu, todėl ir geria tiek daug.
Atsakyti
Sveiki,

norėčiau sužinoti kokius gėrimus galima duoti metuku laiko vaikui? Kokių arbatžolių arbatos, sultys yra vertingiausios? Ar galima duoti vaikui duoti gerti vandenuką su virta uogiene (su cukrumi)? Žinau,kad geriausia duoti gryna vandenuką, bet juk visą laiką vien tik jo neduosi


Ačiū už atsakymą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugutis: 06 birželio 2006 - 12:21
Juodų arbatžolių arbata slopina geležies įsisavinimą, ypač duodant po valgio. Vaistažolių arbatos yra vaistas, todėl gali turėti gydomąjį poveikį, ne visada teigiamą. Saldūs gėrimai slopina apetitą (vanduo su uogiene. sultys ir pan).Vertingiausios sultys yra šviežiai išspaustos iš Lietuvoje užaugusių, šviežių ,prinokusių mūsų sodo vaisių ir uogų, o kol jų nėra arba jau nėra- kūdikiams pagamintos (HiPP yra gamintos ne iš koncentratų, o natūralios su išlikusiu vaisių vandeniu ).
Taigi duokite saikingai, o geriausia, jei vaikas nori atsigerti, duokite vandenį- jis labiausia malšina troškulį.
Atsakyti
Sveiki,

mane domina, kiek skysčių per parą turėtų išgerti 1 metų 3 mėnesių vaikiukas.

Ačiū
Atsakyti
Laba diena, norejau paklausti kiek skysciu per diena turi isgerti 7 menesiu kudikis be motinos pieno? mes dabar valgom pietums darzoviene su mesa, o vakarais kosyte. visus kitus kartus geria mano piena.Gaunasi piena geria per para kokius 4-5 kartus. Mano sunus nieko nenori gerti, neima nei sulciu nei arbatytes nei vandens. mano piena irgi geria tik po kokias 3-5 minutes. Tik ryte atsikeles ir vakare pries miega pieno pageria ilgiau ir turbut daugiau. Tai nezinau ar jam uztenka skysciu ar visgi reikia siulyti bandyti jam duoti gerti daugiau pvz. vandenuko?
Atsakyti
Jei per parą vaikas išgeria apie 1,5 litro skysčių, tai yra normalu. Žinoma gėrimas skanių gėrimų vaikams jau yra įprotis. Todėl saldžius gėrimus jiems reikia riboti, nes jie gali slopinti apetitą. Todėl, jeigu vaikas mėgėjas daug gerti, duokite jam paprasto vandens, jo jis neišgers daug.
Atsakyti
Jeigu sveikas kūdikis negeria skysčių, vadinasi jam jų ir nereikia- pakanka gaunamų su maistu. Kai bus labai karšta, pasiūlykite atsigerti vandens, jei skysčių jam trūks, tuomet ir gers.
Atsakyti
Sveiki. Noriu pasiteirauti, ar galima dvieju menesiu vaikuciui duoti tarp maitinimu atsigerti arbateliu (maitinu pati)? Norime vaziuoti i ilgesne kelione ir kad butu patogiau, gal galima ko... Dekoju
Atsakyti
Kelionėje su kūdikiui kaip tik patogiau, kai jis žinda krūtį. Nebent būtų labai karšta ir jis dažnai nenorės žįsti krūties, tuomet, tarp maitinimų galite duoti jam atsigerti kūdikiams skirtų arbatų, arba paprasto vandens.
Žinokite, kad mamos pienas pradžioje yra liesas, jame daugiau angliavandenių ir pradžioje , kūdikis žįsdamas atsigeria. Todėl, kai yra karšta, jį patariama dažnai, bet neilgai žindyti. Bet kai kurie kūdikiai, jei jaučiasi sotūs, gali nežįsti, tada jam galima pasiūlyti papildomai atsigerti. Jei trūks jam skysčių, jis gers, jei netrūksta- negers.
Atsakyti