Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Geriausia sultys natūralios, ruoštos ne iš koncentratų.
Svarbu žinoti, jei organizme trūksta geležies (tai parodopolnas kraujo tyrimas), su maisto produktais mes jos nepapildysime, ką beduotume. Su maisto produktais, mėsa, sultimis, kruopomis, daržovėmis gauname tik fiziologinius poreikius patenkinančią geležį. Todėl , jei jos trūksta, reikia gerti geležies preparatus- juos turi paskirti gydytojas.
Jeigu dabar ir atrodo Jūsų mergaitė sveika, bet nuolatinis hemoglobino trūkumas neigiamai veikia jos augimą ir vystymąsi. Tikrai nereikia laukti, kai jau turėsite kažkokių skundų.
Atsakyti
Laba diena.
Vaikeli maitinu krutimi, bet tarp maitinimu jis atidaro burnytę norėdamas dar. Duodu vėl krutinę, bet jis tik truputi patraukia. Gal jis tesiog nori atsigerti? Nuo kada galima (reikia) duoti arbatėles?
Ir dar vienas klausimas.
2 savaičių vaikelis (maitinu krutimi) tuštinasi geltonai-žalsvos spalvos. Perskaičiau, kad išmatos buna geltonos spalvos. Ar žalsvos spalvos išmatos ką nors reiškia?
Dėkoju.
Atsakyti
Išmatų spalva priklauso nuo Jūsų mitybos. Jei namuose labai šilta, tai galite kūdikiui pasiūlyti atsigerti arba paprasto vandens, arba kūdikiams skirtų arbatų- bet tik tarp maitinimų. Jei jam skysčių nereikės, jis ir negers.
Atsakyti
Ar galiu duoti 1.5 men.vaikui melisos arbateles?
Atsakyti
O kokios problemos ir kaip kūdikį maitinate? Gal geriau gerkite ją pati. Vaistažolių arbata kūdikiui turi būti labai silpna, todėl geriausia rinktis kūdikiams skirtas arbatas.
Atsakyti
Ar gerai duoti 1.5 men.vaikui krapu arbateles nuo pilvuko skausmo?
Atsakyti
Nelabai, nes geriant nuolat ir stiprią arbatą, gali būti priešingas poveikis- ji gali pūsti pilvą. Kūdikiams vaistažolių arbatos turi būti silpnos. Todėl geriausia rinktis tik jiems skirtas arbatas.
Atsakyti
Labas vakaras,

Mano sunutis (8 men) geria labai mazai skysciu. MP geria is buteliuko nuo 5-tos paros, siuo metu isgeria apie 300 ml per para ir tai pagrindinai tik nakti. Sulciu siaip taip sugirdau sauksteliu apie 60 ml, apie arbata is viso negali buti nei kalbos... Valgo 5 kartus per diena, 3 kartus koses (2 k kruopu ir 1 k darzoviu su mesyte), obuoliuka, tyreles. Tustinasi normaliai, nors kartais viduriukai uzkieteja. Be to, paskutiniu metu mazai priauga svorio (per 2 men - tik 200 g). Ka patartumete daryti, kaip mazyliui isiulyti daugiau gerti? Ir kodel tiek mazai priaugama svorio?
(Berniukas gime 3.750 kg, siuo metu svoris 8.200 kg)
Atsakyti
Svoris yra normalus.Svoris gali augti ir netolygiai, todėl vieno mėnesio svorio nepriaugimas dar nieko nesako. O negeria, nes jam skysčių netrūksta ir nėra poreikio gerti.
Atsakyti
Nuo kelių mėnesių galima duoti gerti kūdikiui kmynų arbatą ? Kaip ją paruošti, kokiomis proporcijomis ? Rekomenduotumėte duoti gerti esant laisviems viduriukams ?

Dėkui.
Atsakyti
laba diena.mano mazyliui šeši su puse men.valgo mp.dienom duodu ir kita maisteli,pav.bulviu košyte,sausainuka,ir grudu koseles.bandau duoti arbatos po valgio,bet jis negeria ne laselio.ar jam butina g.gif ,po maisto geria mp
Atsakyti
Ką reiškia laisvi viduriukai? Nuo kmynų arbatos gali pūsti pilvą, todėl kūdikiams jie nėra rekomenduojami.
Atsakyti