Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Jei jam trūks skysčių, gers. Todėl laikas nuo laiko pasiūlyti reikia.
Atsakyti
Sveiki,daktare!
Dukra visai nenori gerti nei sulciu,nei vandens,nei arbatos.Bandziau girdyti is puoduko,saukstuko,buteliuko,daviau iv.rusiu sulciu,arbateliu,bet niekas jai nepatinka.Geria tik pieno misinuka po 600ml per para.
Ka daryti?
Atsakyti
Nieko daryti nereikia. Jei negeria, reiškia jai skysčių nereikia. Kai bus labai karšta, tas dienas pasiūlykite, gal gers.
Atsakyti
Laba diena,
Savo maziu maitinu savo pienu krutimi. Geriu daug kmynu arbatos (kasdien mazdaug po 1 ltr) ir pastebejau , kad nuo to mano mazius daugiau "puksi" ir atrodo jam nepucia pilvuko, gerai tustinasi. Bet galvoju , ar ne per daug bus tos kmynu arbatos berniukui... blush2.gif Mano vyras pyksta ant manes , sako berniukui daug kmynu negerai... Sako , nepasiaiskinus su gydytoja "saviveikla" uzsiimineju... Ar gali mano geriama kmynu arbata paveikti berniuko vyriskos puses vystymasi?
Aciu uz atsakyma!
Atsakyti
Sveiki,
Mūsų 11 mėn. mažylis visiškai atsisako gerti, pradedant vandenuku (saldintu ir nesaldintu), baigiant arbatomis, kompotais, sultimis. Viską stumia net ir karščiausią dieną. Stumia šalin net neįprastai pateiktą gėrimą (pvz. taurėje ar pan.). Visas per parą išgertas skysčių kiekis tai du kartai po 220 ml mišinuko ryte ir vakare. Ar tiek gali pakakti beveik metukų mažyliui? Ačiū smile.gif
Atsakyti
Kmynų arbatos daug gerti nepatariama, nes nuo jų pučia pilvą. O vyriškų organų vystymuisi ji jokios įtakos nedaro.
Atsakyti
Jei jis sveikas, vadinasi jam nereikia , todėl ir negeria.
Atsakyti
1,9 m. sūnelis išmiega visą naktį nesišlapinęs.Skaičiau,kad tik vyresni vaikučiai 2-3 metukų jau sugeba sausai išmiegoti.Vakare pasišlapina apie 10 val. ir ryte apie 9-10val. per parą gaunasi kokie 4-5 kartai.Ar ne per mažai?
Atsakyti
Viskas yra gerai.
Atsakyti
Iki šiol sūnui daviau namines obuolių sultis ir džiaugiaus, kad nors taip vitaminų atsargas papildo (nes šiaip vaisių įsiūlyt beveik neįmanoma) cry.gif Kol kaime viena moterėlė "paprotino", kad taip vaikui skrandį sugadinsiu, tipo, rūgščios sultys graužia vaiko skranduką, rūgštingumas kyla ir pan. (vaikui 1,5 metų) g.gif Pradžioj numojau ranka ir tiek, bet vistiek karts nuo karto dabar apie tai pagalvoju.
Iki metų, daviau Hippo sultis, bet ir tada obuolių buvo mėgiamiausios, nuo metų perėjom prie naminių. NEsakau, kad vaikas gyvas vien tom obuolių sultim, bet buteliuke jis jų visada turi... Kažkaip visada buvau tokios nuomonės, kad sultys geriau, nei saldintas vanduo (arbata). Vakarais ir anksti ryte geria jogurtą, o dieną tas sultis, ar tai gali pakenkt vaiko skrandukui?
Gal tapau kaimo moterėlės "išminties" auka, tad labai lauksiu gydytojos nuomonės.
Ačiū.

Atsakyti
Kūdikiams ir mažiems vaikams tinka saldžiarūgščių vaisių sultys- jos turi būti natūraliai saldžios, kad nedirgintų skrandžio. Sulčių taip pat nereikėtų duoti gerti daug, nes jos slopina apetitą. Jei vaikas nori gerti, atsigėrimui tinka ir paprastas vanduo. O saldinto duoti visiškai nėra jokios prasmės.
Atsakyti
Dukrytei 1 metai 1 mėnuo. Hemoglobinas ant ribos - 108. Geriam vitaminus Multivitamol su geležim, taip pat šviežiai spaustas sultis. Mėsą labai mėgsta ir valgo kasdien. Geležies preparatų gydytoja nepatarė.
Noriu paklausti, kokios sultys būtų naudingiausios vaikui šiuo atveju? Iš kokių vaisių - daržovių jas spausti?
Taip pat girdėjau, kad hemoglobinas gali būti žemas ne dėl geležies trūkumo - kaip tai nustatyti? Nes vaikas sveikas, gerai maitinasi, vartoja vitaminus - o hemoglobinas pastoviai žemas. Gal tai norma?
Atsakyti