Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vaikas KAIRIARANKIS!!!

o va man truputį liūdna, aišku, nematau nieko blogo, bet mano visi trys vaikučiai kairiarankiai doh.gif . labiausiai gaila dėl mergaitės nes muzikos mokykloje negalės stoti į norimą instrumentą, liks tik fortepijonas unsure.gif
Atsakyti
As pati esu kairiaranke ir tikrai daug teko mokykloj praeiti ir mamai eiti pas direktore nes ir su liniuote per rankas gaudavau ir daznai budavo taip kad ka parasydavau su tais laikais rasaliniu parkeliu viska su ranka ir nuvalydavau bet su laiku ipratau neriu ir mezgiu tik su desnia ranka ir tikriausiai vienintelis man supratingas zmogus ir buvo darbu mokytoja kuri bande ir kaire ranka pamokinti ir poto desnia 4u.gif o dabar mano maziuke tikriausiai bus i mane nes kol kas viska ir ima kairia ranka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doliux @ 2013 06 13, 00:45)
As pati esu kairiaranke ir tikrai daug teko mokykloj praeiti ir mamai eiti pas direktore nes ir su liniuote per rankas gaudavau ir daznai budavo taip kad ka parasydavau su tais laikais rasaliniu parkeliu viska su ranka ir nuvalydavau bet su laiku ipratau neriu ir mezgiu tik su desnia ranka ir tikriausiai vienintelis man supratingas zmogus ir buvo darbu mokytoja kuri bande ir kaire ranka pamokinti ir poto desnia 4u.gif  o  dabar mano maziuke tikriausiai bus i mane nes kol kas viska ir ima kairia ranka  smile.gif


kiek jums metu,kad jus dar drauge viska su kaire daryt? Man 28..ir niekas manes nuo vaikystes nebande net kitaip auklet,ir nemate net tame problemos,kad esu visiska kairiaranke. Aisku,kaip jus,ismokau ir megsti ir nerti is desines puses. Va,su zirklem sunkiai draugauju,vis pasiimu i kaire, ir nesiseka kirpt smile.gif
vyras pusiau kairiarankis. Tai su nekantrumu laukiu momento,kada prades matytis,ar vaikas bus kairiarankis.
Atsakyti
Mano sūnus irgi kairiairankis. Nuo pat kūdikystės. Kolkas jis darželinio amžiaus ir kažkokio diskomforto nejaučiam. Kaip bus paskui-nebežinau.
Papildyta:
Mano sūnus irgi kairiairankis. Nuo pat kūdikystės. Kolkas jis darželinio amžiaus ir kažkokio diskomforto nejaučiam. Kaip bus paskui-nebežinau.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 05 30, 15:10)
o va man truputį liūdna, aišku, nematau nieko blogo, bet mano visi trys vaikučiai kairiarankiai  doh.gif . labiausiai gaila dėl mergaitės nes muzikos mokykloje negalės stoti į norimą instrumentą, liks tik fortepijonas  unsure.gif

Gala, kad anksčiau nepastebėjau. Mergaitė tikriausiai smuikeliu norėjo groti?
Pati pažystu smuikininkę, suaugusią jau, irgi kairiarankė. Tai saqkė pradžioj sunkoka buvo , o paskui problemų neliko. girdėjau kaip groja . Tai daro tikrai gerai.
Atsakyti
Mano vyresnele irgi kairiaranke, tai pastebejau, kad raideles raso kai kurias nuo kitos puses ir skaiciukus irgi. Mes su vyru desnerankiai, tai sunkoka suprast, akip aji ten lengviau rasyti tas raides ir pan.,.
Gal jusu kairiarankiai irgi raso kazkaip kitaip biski...
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 05 30, 15:10)
o va man truputį liūdna, aišku, nematau nieko blogo, bet mano visi trys vaikučiai kairiarankiai  doh.gif . labiausiai gaila dėl mergaitės nes muzikos mokykloje negalės stoti į norimą instrumentą, liks tik fortepijonas  unsure.gif


Rimtai? Kodel? O taip pvz kairiarakiai gitara negali ismokti groti? Ar tiesiog desiniarakiui mokytojui sunku bus paaiskinti ir parodyti?
Atsakyti
QUOTE(Isia @ 2013 06 14, 11:41)
kiek jums metu,kad jus dar drauge viska su kaire daryt? Man 28..ir niekas manes nuo vaikystes nebande net kitaip auklet,ir nemate net tame problemos,kad esu visiska kairiaranke. Aisku,kaip jus,ismokau ir megsti ir nerti is desines puses. Va,su zirklem sunkiai draugauju,vis pasiimu i kaire, ir nesiseka kirpt smile.gif
vyras pusiau kairiarankis. Tai su nekantrumu laukiu momento,kada prades matytis,ar vaikas bus kairiarankis.



Man ir 28m bet musu mokytoja pradiniu klasiu tokia buvo galima sakyti nenormali kad man teko keisti mokykla ir pakeitus ja galima sakyti be baimes eidavau i mokykla. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytele @ 2013 09 14, 13:41)
Rimtai? Kodel? O taip pvz kairiarakiai gitara negali ismokti groti? Ar tiesiog desiniarakiui mokytojui sunku bus paaiskinti ir parodyti?


Bent jau gitarų, tai jų yra spec. kairiarankiams, o dėl smuikų - reikalingas geras patyręs pedagogas, kuris žinotų niunasus. Kaip ir dėl fortepijono.
O štai besimokantys groti fleita kairiarankystė, priešingai - labiau pivalumas nei trūkumas.
Atsakyti
QUOTE(Saulytele @ 2013 09 14, 13:41)
Rimtai? Kodel? O taip pvz kairiarakiai gitara negali ismokti groti? Ar tiesiog desiniarakiui mokytojui sunku bus paaiskinti ir parodyti?

Groja gitara kairiarankiai kuo puikiausiai smile.gif Su desine ranka smile.gif Mums net toks klausimas nebuvo iskiles - o kaip? Tiesiog nuejo, jam prode, pradejo mokintis su desiniaja ir viskas gerai. Nereikia sureiksminti - kairiarankiai irgi visko gerai ismoksta ir rasybos ir viso kito. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2013 11 11, 02:15)
Groja gitara kairiarankiai kuo puikiausiai smile.gif  Su desine  ranka smile.gif Mums net toks klausimas nebuvo iskiles - o kaip? Tiesiog nuejo, jam prode, pradejo mokintis su desiniaja ir viskas gerai.  Nereikia sureiksminti - kairiarankiai irgi visko gerai ismoksta ir rasybos ir viso kito.  4u.gif

drinks_cheers.gif labai teisingai!!! kai kuriuose sportuose net privalumas yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2013 05 30, 16:10)
o va man truputį liūdna, aišku, nematau nieko blogo, bet mano visi trys vaikučiai kairiarankiai  doh.gif . labiausiai gaila dėl mergaitės nes muzikos mokykloje negalės stoti į norimą instrumentą, liks tik fortepijonas  unsure.gif

pirmiausia - kas cia per problema? ne tarybiniai laikai, ne politika. yra ir zirkles, ir parkeriai, ir skustukai kairiarankiam.

o gitara as kuo puikiausiai grojau, yra viskas siais laikais kairiarankiams, tik brangiau kainuoja

mano gitara buvo kairiarankiams specialiai. stygos atvirksciai sudetos

viska darau kaire, tik rasau desine, kaip jau kazkas minejo, gaudavau mokykloje mediniu liniuociu ir as verysad.gif ir kirpdavau, kol neatsirado kairiarankiams zirkliu. nu jokio diskomforto apsoliuciai, kaip tik jauciuosi smagiau, kad i mazumas taikau wink.gif ir mano dukra kairiaranke. eina i mokykla, nu jokio nepatogumo nepajutau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 01 sausio 2014 - 23:51