Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitavimas. Rachitas.

Sveika 4u.gif !
Norejau paklausti, del ko vaikas sukioja galva i sonus? Jis sukioja gan daznai, miegodamas ir ne tik. Net gi kai pasodinu ar guli ant pilvuko, pradeda labai greitai sukioti galva i sonus. Kiek zinau, tai jei rachitas, tai vaikas dazniausiai trina galva i pagalve, o dabar mes visalaika sukiojam, nesvarbu kokioj padety bebutu.
Gal galit parasyt, kas tai galetu buti, ir del ko?
Labai dekoju 4u.gif !!!
Atsakyti
Tai gali būti vienas iš padidėjusio dirglumo požymių. Pasitarkite su vaikų neurologu.
Atsakyti
Mano sunui 1men.2sav. pries savaite pastebejau kad prakaituoti delniukai ir padukai,pasakaiu apie tai gyditojai,ji liepe padidinti vitamino D iki 4 lasu(o taip duodavau po 2,nuo 1men.) ji liepe duoti du lasus ryte ir du vakare.Labai bijau perdozuoti bet ir bijau kad nebutu per mazai vitamino D.Zinau kad dar is rachito pozymiu yra kaip vaikas trina galva,siaip jis netrina bet kasosi su rankyte,bet tai gal sutapimas??Siaip sako kad reikia saules,o gal uztenka but dazniau gryname ore,ir nereiks didinti vitamino D dozes?? Ir dar labai neramiai miega,gal taip kaip nors susije.Pries uzmigdamas labai muistosi,ir net save uzgauna,truputi pamiega ir vel pradeda mosikuotis rankytem,kas tai??
Nezinau gal cia ir ne prie ko bet galiu dar parasyt kad gime laiku,gimdziau pati be nuskausminamu,maitinu savo pienu.
Atsakyti
Mano sunui siaubingai prakaituoja pedos. Avalyne ir kojines nesioja naturalius. Su sita problema kovojame jau antrus metus. Bandeme vakarail tepti koju dezedoruojanciu tepalu, sekancia diena lyg ir geriau, bet po dienos vel tas pats. Ar gali tokio amziaus vaikui taip prakaituoti kojos, gal truksta kokiu nors medziagu. Ant pedu jokiu pazeidimu, itrukimu, paraudimu nera. Padekit. Aciu.
Atsakyti
Delnų ir padų prakaitavimas nėra pagrindiniai rachito požymiai. O kiek skirti vit. D žino tik gydytoja, apžiūrėjusi kūdikį ir įvertinusi kitus rachito požymius. Rankyčių skėsčiojimas ir dėl to neramus miegas yra dėl didesnio raumenų tonuso, būdingo pirmų mėnesių kūdikiams.
Atsakyti
Tai jo vegetacinės sistemos ypatumai, todėl ligos nėra.
Atsakyti
Mano sunenui 8 menesiai. Kazkodel labai prakaituoja jo galvyte. Kai jis miega, pagalve net slapia pasidaro. Na ne pgalve, o patiesaliukas po galva.
Vitamino D gauna kasdien po 5 lasus.
Kas tai galetu buti?
Atsakyti
Dėl vit. D dozės pasitarkite su gydytoja. Bet tokio amžiaus vaikams dėl vegetacinės nervų sistemos ypatumų dažniausia prakaituoja galva.Todėl vien tik galvos prakaitavimas nėra rachito požymis.
Atsakyti
2m sunus pradejo po ligos (URS) stipriai prakaituoti miego metu. Nesem slapima del Ca tirti. viskas gerai-norma. Dar kita dalyka pastebejau, kad jis labiau prakaituoja, po ilgo budravimo periodo. Pvz, jei nemiega pietu miego, tai uzmiges vakare nakciai, po 1-2val pabunda del visiskai slapios pagalves. Prakaituoja tik galvyte. dregni kartais buna ir padukai, bet tai manau del uzdaru tapkuciu.
Ar man reiktu del sio prakaitavimo pradet nerimaut? Mes jam jau D vit senai nebeduodam. o ir musu pediatre nieko neliepia...
Gal Ca slapime nera tikslus tyrimas? gal reiktu dar kaip nors issitirti?
Atsakyti
Kūdikiams ir mažiems vaikams sipriai prakaituoja galva dėl vegetacinės sistemos ypatumų, todėl tai nėra kokios tai ligos požymis.
Atsakyti
Esu girdejusi rekomendacijas duoti vaikui rachito profilaktikai nuo 4 sav. po lasiuka per diena zuvu tauku? Ar ne geriau vandenini vitamino D3 tirpala?
Atsakyti
Laba diena,

Mano dvieju menesiu suneliui valgant prakaituoja galvyte, o taip pat pastebejau , kad prakaituoja delniukai ir pedutes. Ar tai gali buti rachitas, mums jau padidino vitamino D3 doze, liepe gert 2 kartus i diena po 4 lasiukus, bet prakaituoja dar labiau. Nezinau ar tas prakaitavimas turi ka nors bendro?

Aciu
Atsakyti