Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitavimas. Rachitas.

mūsų mergytei metai, jos veiduką, rankytes ir kojytes išbėrę balti spuogeliai, kaip inkštirai, nuo ko tai, vieni sako, kad tai prakaitinė, gydytojai, kad reikia naudoti nealergizuojančią prausimo žele. žele naudojam seba med nepadeda, ką rekomenduotumėt?
Atsakyti
Tai yra normalu mažiems vaikams. Jiems prakaituoja galva, pėdos ir delnai dėl vegetacinės sistemos ypatumų.
Atsakyti
Jeigu tai prakaitinė, pakanka vaiką išprausti ir ji praeis. Bet man tai labiau panašu į alergiją nuo maisto. Todėl, atkreipkite dėmesį, ką mergaitė galėjo suvalgyti.
Atsakyti
Kūdikiams ir mažiems vaikams galvos, padų, delnų prakaitavimas būdingas dėl vegetacinės nervų sistemos ypatumų. Tai nėra pagrindiniai rachito požymiai.
Atsakyti
2 metu dukryte vos tik uzmigusi ima ziauriai prakaituoti, net jeigu uzmigdau tik su triusikeliais ir uzkloju plonyte antklode iki puses. Visa galva buna kiaurai slapia.
Kazin ar tai reiskia, kad truksta D vitamino, o gal kokia nors kita beda?
D vitamina naudojome (tiesa gereme vienkartines ampules,kuriose budavo puses metu norma). Aciu.
Atsakyti
Berniukui 12 metu ir labai prakaikoja delnai, del to labai pergyvena. ka reiktu dariti??
Atsakyti
Padidėjęs galvos prakaitavimas tokio amžiaus vaikams būdingas dėl vegetacinės sistemos ypatumų ir tai nėra jokios ligos požymis.
Atsakyti
Nieko, tai yra normalu, tokia jo vegetacinė nervų sistema. Be to, tai būna ir brendimo metu.
Atsakyti
mano 7 men kudikiui ypac stipriai prakaituoja delnai ir padukai. kokia tai galetu buti priezastis?
Atsakyti
Reikėtų konsultuotis su gydytoja, kuri, įvertins, ar tai nesusiję su rachitu. Jei nėra rachito, tai yra normalu ir tai būna kūdikiams dėl vegetacinės n.s. ypatumų.
Atsakyti
Mano 3 savaiciu mergytei prakaituoja galvyte, per miegus jinai daznai krupcioja. Ar tai gali buti rachitas? Ar tokio amziaus kudikis gali juo susirgti? Vaikelis gime isnesiotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaja: 29 spalio 2005 - 13:23
Ar tai jau rachitas, atsakyti gali tik apžiūrėjęs gydytojas. O profilaktiškai vit. D3 jau reikia gerti.
Atsakyti