Įkraunama...
Įkraunama...

Prakaitavimas. Rachitas.

Šiuo metu dukrytė sloguoja, temperatūros neturi, tačiau miegant labai prakaituoja galvytė. Kai buvo 4 mėn. taip pat prakaitavo todėl gėrėme po 5 lašus vit. D. Prakaitavimo iki dabar nebebuvo, ar tai susiję su sloga ar reikia rodytis gydytojui?
Atsakyti
Viename laše žuvų taukų vit.D yra labai mažai. Todėl geriau profilaktinę dozę duoti su vandeniniu vit D 3 tirpalu.
Atsakyti
Galvos prakaitavimas yra vienas iš rachito požymių, bet ne pagrindinis.
Atsakyti
Tai nebūtinai turi būti rachitas. Nes kūdikiams galva prakaituoja dėl vegetacinės sistemos ypatumų.
Atsakyti
Berniukui 6 metų plinka galvytė.Pradėjo plikti prieš gerus metus.Pradžiai išslinko vienoje vietoje,dabar kuo toliau tuo daugiau,tokiais plėmukais,kad net blizga galvytė.Tėvai vedė pas daktarus,tai sakė tik vitaminų truksta.Bet nelabai tais tėvais noriu tikėti,nes labai jau apsileidia.Kas tai galėtų būti ir kur reikėtų kreiptis dėl to,kad tyrimus padaryti?Ir girdėjau,kad kitas žmogus be tėvų sutikimo negali vesti vaiko pas daktarus,pvz.močiutė,ar kitas artimas giminaitis?
Atsakyti
Jei tėvai vaiko neprižiūri, jį vesti gali bet kas (reikėtų tai pasakyti gydytojai). O plikimas gali būti viena iš intoksikacijos sunkiaisiais metalais pasekmių. Todėl pasitarkite su gydytoja. Reikia tirti šlapimą (visos paros ).
Atsakyti
Nesuprantu, kaip tai galejo atsitikt, nes maitinu savo pienu, jau duodu varskytes, jogurto. Lauke bunam beveik visa diena (dar pries karscius 9 men. dukryte jau buvo idegusi doh.gif ), tad D3 vitamino visai nebedaviau. Pediatre tai suzinojus, nusiunte darytis slapimo tyrima del kalcio. Pasirodo jo lygis per zemas. Liepe duot 4 lasus per diena dvi savaites, veliau vel pasidaryt tyrima. Ar tai jau rachitas? Ar galima iskart pradet duot 4 lasus (o gal pirma diena 1 lasa, antra- 2, trecia-3, ir galiausiai-po 4). Dabar didziausi karsciai, kaip jau minejau beveik visa diena bunam lauke, ar nebus D viitamino per daug?
Atsakyti
Negaliu komentuoti gydytojos paskyrimų, nes ji matė ir įvertino kūdikio būklę. O prie šio vitamino įprasti nereikia.
Atsakyti
Sveiki,
Mano drauges dukrytei siuo metu 2 men. Ji labai smarkiai prakaituoja: ant kaktos, po nosyte net susidaro prakaito lasiukai. Taip pat zemas raumenu tonusas, o ir hemoglobinas tik 90. Suprantu, kad prakaitavimas yra rachito pozymis, o zemas hemoglobinas - mazakraujyste. Bet ar gali buti sios abi ligos vienu metu, o gal tai visai kitos ligos pozymiai. Beto, daryta vidaus organu echoskopija - kuri nieko blogo neparode. Prasau patarimo.
Atsakyti
Ligos diagnozuoti iš šių nusiskundimų negaliu.
Atsakyti
Laba diena,
vaikeliui 8,5 mėn., neseniai pastebėjau, kad labai prakaitoja, ypač galvyte.. Dabar rengu namie tik "body", kamabaryje nėra labai karšta, vediname vakarais, bet kaip tik valgyti - ar košę ar krutį visas buna šlapias. Duodu vit. D po 3 lašelius plius žuvų taukai po 1 arb. šaukštelę. Prakaitoja ne tik valgant, bet ir žaidžiant ar kai mėga. Norėčiau sužinoti, ar tai normalu. Ačiū už atsakimą.
Atsakyti
Laba diena,

norejau pasiteirauti, ar nieko tokio, jei mano mergaite pastoviai buna isprakaitavusi. po namus laksto tik su boduku, bet galvyte pastoviai slapia, kaip po duso.... Is miego atsikelia irgi slapia, nors nieko nebuna uzsiklojusi (viska nusispardo). Gal jai truksta kokiu vitaminu ar reikia kokiu tyrimu, nes man neramu. Suprantu kai buna kartos dienos, bet kai vesu, rezultatas tas pats. Aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti