Įkraunama...
Įkraunama...

Humoro laida "Dviračio Žynios"

Kaip sakant kam nepatinka, tai tas ir neziuri..bet kad nelabai gi yra geru humoro laidu, tai as vis dar ziuriu sia laida..O kartais tai taip prajuokina, kad viena pati kvatoju iki asaru yahoo.gif
Atsakyti
as retkarciais pasiziuriu wink.gif
Atsakyti
neziuriu schmoll.gif ziuredavau tik pacioj pradzioj kai tik prasidejo, po to nusibodo, kazkaip nebeidomu ax.gif
Atsakyti
Kartasi kai netycia isijungiu- palieku del fono. Bet nesigilinu, ka ten rodo cool.gif Atsibodo jau tie patys herojai, tas pats politikavimas... Manau jau issiseme, kiek galima n metu ta pati per ta pati... schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
man visiskai neidomi ir banali laida schmoll.gif nelabai suprantu is ko ten juoktis reik? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2005 12 27, 01:15)
man visiskai neidomi ir banali laida schmoll.gif nelabai suprantu is ko ten juoktis reik?  blink.gif  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šios laidos aukso laikai buvo, kai rodydavo ilgesnę, bet kartą per dvi savaites(ar per savaitę kartą, jau nepamenu). tada jie suebėjo scenarijų įdomesnį parašyti, dabar to nespėja. Išsisėmė laida. Man trūko Kazlo, o dabar jau visai nebežiūriu. Kokybė tikrai prastėja, nors taletingi aktoriai surinkti...
Atsakyti
Man irgi ta laida anksčiau labiau patikdavo, dabar retai bepažiūriu, bet kartais Sūrskis su Mauzeriu visai neblogai ką nors suskelia(pvz., apie tai, kodėl "oligarchai" algų nekelia). O ir siužetuką vieną kitą kartais neblogą parodo(paskutinis man super patikęs buvo apie lito laidotuves). Šiaip tai neteks laida reitingų ir neberodys jos. Taigi, kam nepatinka, nežiūrėkit mirksiukas.gif Va, vakar pamačiau, kad nuo kitų metų ją jau kelia į vėlesnį laiką. Matyt, tai jau reiškia, kad jos reitingai gerokai sumažėjo
Atsakyti
Pagrindinė problema yra tai, kad apibendrinus, laida yra išsisėmusi. Aktoriai, kurie buvo atradimas didžiajam Lt ekranui, tapo kaip koks Chose Ignasijas- rodo kasdien. Nesiginčiju- gerų siužetų tikrai paruošiama ir dabar. Dirba kūrybingų žmonių komanda. Bet turėti kokybiškų irpritrenkiančių idėjų kasdien-fiziškai neįmanoma...Sūrskio ir Mauzerio pokalbiai publikuojami internete, o visą laidą nežinai ar verta žiūrėti. Tarkim, pirmas reportažiukas be ryšio- perjungi kanalą(ar grįši, neaišku). Mes renkamės, kam tą laiką skirti ir tiesiog yra daug pasiūlos, tad ne visada renkamės Kazlauskaitės, Rudoko ar kt. vaidmenukus.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 12 26, 19:32)
Kartasi kai netycia isijungiu- palieku del fono. Bet nesigilinu, ka ten rodo cool.gif  Atsibodo jau tie patys herojai, tas pats politikavimas... Manau jau issiseme, kiek galima n metu ta pati per ta pati...  schmoll.gif  schmoll.gif


as tai net del fono negaliu jos palikt ijungtos, nes kazkaip negerai veikia mano psichika lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o man visai nieko
Atsakyti
tiesiog neapsikenčiau po vakarykštės laidos - pati laida gal ir nelabai, buna ir nusišnekėjimų, bet jau tos blondinės tai labai patinka lotuliukas.gif . ir dar kaip mirksi thumbup.gif . tiesiog nesulaukiu kada jos pradės apie politiką "lankstyt".
tai vat ar man čia vienai ar ir dar kam patinka? o gal nepatinka? nu vat labai įdomu kokia nuomonė apie dviratį (ir savaime aišku apie blondines biggrin.gif )
lyg ir neradau tokios temos 4u.gif yra apie "dviračio žinias", bet apie "šou" neradau, o skiriasi ir aktoriai ir prodiusai 4u.gif
Atsakyti