Įkraunama...
Įkraunama...

Humoro laida "Dviračio Žynios"

QUOTE(madrid @ 2006 03 19, 18:03)
man tai patiko penktadienį paskutinė frazė: bankai pakėlė palūkanų normas lotuliukas.gif taip ir sumirksėjo abi biggrin.gif tipo, ką aš čia pasakiau g.gif
jau tuoj apie politką vartys, oj gerai bus biggrin.gif


Oi, mes su vyru irgi juokėmės iš paskutinio sakynio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ankščiau labai patiko sūrskis su mauzeriu, bet blondinės juos ryškiai lenkia thumbup.gif turiu kelias panašias drauges, taip pat blondines. Kartais kaip užraitys, taiu typ top kaip is dviurasio ziniu biggrin.gif
Atsakyti
man irgi tos blondines thumbup.gif
Atsakyti
Man pati laida tai nelabai, nu bet jau tos blondinės tai thumbup.gif lotuliukas.gif Ir dar mėgstu tuos suvalkiečius iš kaimo, kur auksinius svogūnus šiemet ves. Tik nežinau ar jie iš dviračio šou ar iš žinių g.gif
Atsakyti
Blondines tikrai cool. thumbup.gif
Tik kazkaip retokai jas berodo... g.gif
Atsakyti
Anksčiau žavėjausi šia laida, bet dabar nebėra ką ten žiūrėti, mano galva, išsisėmė,
Atsakyti
o man tai tos blondinukės liuks kaip patinka clap_1.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi esu megeja siu dvieju blondiniu.labai istrigo ju pasiaiskinimas :kas yra stringai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2006 03 26, 08:10)
as irgi esu megeja siu dvieju blondiniu.labai istrigo ju pasiaiskinimas :kas yra stringai? biggrin.gif

O man dar ir paaškinimas dėl Pizos bokšto biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paziuriu ir as kartais tas blondines lotuliukas.gif

O kaip jums surskis su mauzeriu? Man tai jie labai thumbup.gif lotuliukas.gif Jei negaliu paziuret, tai delfyje perskaitau ju mintis biggrin.gif Na kartais jie ir nejuokingai susneka, bet dazniausiai tai lotuliukas.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dviracio zynios tai blush2.gif tik tos blondines tai tikrai thumbup.gif tik kad kai nepatinka tos zinios tai retai blondiniu sulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
o man tai ju nauja fraze: jo? nu jo jo. ai, joooo
nerealios mergos thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti