Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 04 10, 12:18)

Širdele, gal Tu tas figūras neleidi valgyt, gal tik išnuomoji?? hihihi.gif Toookios jos gražios pas Tave ir vienodos wub.gif

QUOTE(Arrivederici @ 2010 04 10, 15:02)
sveikos:),
neberandu tos plepesiu temos, o ir Naitas kazkur dingo,ar dabar nieks nezadat siustis formeliu?

yru čia 4u.gif . Kartą per savaitę ar dvi pravizituoju šitas temas. Man labai čia patinka, tik kad laiko neturiu per vaikus ir papuošimus rolleyes.gif


QUOTE(Meduvė @ 2010 04 10, 23:15)
sveikos kepejos, senokai buvau uzsukusi. Noriu jusu nuomones: siunciuosi formeles is vieno internetinio puslapio ir ten yra maistiniu dazu. Bet niekada nesu ju turejusi tad gal kas turejote tokius ar zinote, ar jie geri, ar verta siustis?
Stai cia tie dazai smile.gif

labai geri dažai. Keletą pastabų ir aš pridėsiu dėl šių spalvų. Man pavyzdžiui, yra negraži jų PINK spalva. Nes ji gaunasi tokia skystai raudona. Daugiau dėsi, gausis raudona. Bet negraži raudona spalva. Skaisti, ryški.. net nežinau, kaip nupasakoti jos negražumą.
Aš pratus esu prie americolor DEEP PINK. Myliu šitą spalvą.
Dar nepatinka man sugarflair extra red spalva. Kai tikrai noriu gauti raudoną spalvą, dėjau daug dažo ir ... kaip Cipciukas sako, sukrito man viskas į krekenas.. nusidažė nevienodai... dažai tokie keistos konsistencijos.. na gal man pasitaikė koks defektuotas dažų buteliukas.. nžn..
Graži MELON spalva - geltona.

Tik aš pirkčiau iš sugarshackų viską, nes jie pigiau parduoda. Bet surbitonas yra geras su atsiuntimu ir bent man labai greitai atsako į email. Myliu juos už tai.

QUOTE(Meduvė @ 2010 04 14, 14:16)
merginos, niekaip nesuprantu kodel man neiseina cukrines geles? jau kelinta karta darau, o rezultatas tas pats verysad.gif  kriokti norisi
dedu 3 saukstus vandens, 1 su kaupu zelatinos ir cukraus pudra.
Kai reikia kocioti, tai kociojasi sunkiai (o gal taip ir turi buti?). Po pirmuju ziedlapiu ispaudimo norint teslos likucius suminkyti tenka pluseti is peties, nes tesla visa trupupa doh.gif Gal per daug cukraus pudros? nes kai isdziuna, tai kai kurie lapeliai suskilineja. Kaip pas jus siame procese?

Kriok. Pakriokus padaryk iš pastilažo. Juk tik krakmolo dadėsi ir džiaugsies savo gėlėmis. Man irgi nepatiko pati cukraus masė..
Atsakyti
Sveikos, sugalvojau kepti medaus torciuka, sonam bandysiu daryti tvorele is sokolado,o virsu apibarstyt trupiniais ir taip pat is sokolado kazka "pakeverzoti" smile.gif noriu Jusu paklausti, o sokolada darant tvorele su kokiu irankiu jus liejate?
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 04 14, 18:51)
Sveikos, sugalvojau kepti medaus torciuka, sonam bandysiu daryti tvorele is sokolado,o virsu apibarstyt trupiniais ir taip pat is sokolado kazka "pakeverzoti" smile.gif noriu Jusu paklausti, o sokolada darant tvorele su kokiu irankiu jus liejate?



tas yrankis,tai is kepimo popieriaus susukta tiutele,i ja supili istirpinta sokolada ir paisai 4u.gif
Atsakyti
labai norėčiau pasidrodyti, bet niekaip nesuprantu kaip įkelti foto. taigi dar mokausi smile.gif nepykit ax.gif
http://public.fotki....odos-rozes.html
Atsakyti
QUOTE(aliusyte @ 2010 04 14, 19:25)
labai norėčiau pasidrodyti, bet niekaip nesuprantu kaip įkelti foto. taigi dar mokausi smile.gif nepykit ax.gif
http://public.fotki....odos-rozes.html


kokios rozes bigsmile.gif bigsmile.gif saunuole thumbup.gif o kas torto viduj?

foto kelk per radikal.ru pasirink foto is kompo,kai uzkraus,nukopijuok antra numeri,ir iklijuok cia.
Atsakyti
QUOTE(aliusyte @ 2010 04 14, 19:25)
labai norėčiau pasidrodyti, bet niekaip nesuprantu kaip įkelti foto. taigi dar mokausi smile.gif nepykit ax.gif
http://public.fotki....odos-rozes.html


Jetau kaip skaniai atrodo.... bigsmile.gif
Atsakyti
Tortas mano sunelio 2 metuku gimtadieniui
Ale medutis bet dejau sluoksbi sufle
user posted image
user posted image
Atsakyti
NIAM, KOKS VISAS ŠOKOLADINIS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

dengtą MMG tortą galima dėti į šaldytuvą 4u.gif

nu kad nenuomoju, tiesiog kaip ten sakoma, atkaliau ranką - asilų ir liūtų meistrė lotuliukas.gif taigi pažiūrėk, vienas gulėjo liūtas, antras tupėjo, šitas vėl kažkaip tupi, tikrai nenuomoju, nugraužia vaikai be gailesčio rolleyes.gif
Papildyta:
Rutyte11, senai matyta, koks micius fainas thumbup.gif
Atsakyti
rutyte11,niu va koks fainas sunelio tortas.....saunuole.... thumbup.gif senoj temoj maciau daaaaaaug gražiu tortu,ale jau nebeišvardinsiu atskirai,nes sklerozė doh.gif bet visi be išimties dailus.....
o čia pora mano darbuku...dariau žinoma ne tik šituos 2.ale nieko naujo,tai nera ir ka rodyti.....
čia nedidukai abu...po 1,5 kg kažkur...vienas su mascarpones suriu,kitas su grietinele ir vaisiais.....dengta MMG
user posted image
Atsakyti
Kirbe, o pirmojo idėja kokia įdomi, a kur madam ir ko jaunuolis šlipso nenusirišęs lovoj bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 04 14, 17:03)
Kirbe, o pirmojo idėja kokia įdomi, a kur madam ir ko jaunuolis šlipso nenusirišęs lovoj  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Ale tu ir nesupratni-kas gali buti graziau-slipsas ir nuogas..na gali buti dar kojines lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 04 14, 20:07)
Ale tu ir nesupratni-kas gali buti graziau-slipsas ir nuogas..na gali buti dar kojines lotuliukas.gif


Nu jau Daividija, tu ir istvirkus... tai stikla bandai prisiviliot,ale tesla minkyt, tai slipsas ir nuogas.... nu ir kudlotos mintys lotuliukas.gif
Atsakyti