Įkraunama...
Įkraunama...

Bankai, kortelės, įkainiai

Apklausa: Su kokiu banku labiausiai draugaujate? (544 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
aš jau maniau, kad man vienai bloga karma VB doh.gif apie prašymų rašymą, kad nutrauktų laiškus siųsti, tai nežinau kiek kartų rašiau prašymą mad.gif tai kai nuėmė tai viskam, e-bankininkystę irgi atjungė doh.gif ir man aiškina, kad aš blogai prašymą paračiau mad.gif vėl parašiau, kad e-bank. prijungtų. prijungė, o "pamiršo" įvesti kortelės nr. ir aš sėkmingai negaliu nei pavedimų daryti, nei atsakaitų žiūrėti. žodžiu, naudos jokios cool.gif kai parašiau skundą, labai greit sutvarkė, bet nei atsiprašau, nei pabučiuok į gerą vietą biggrin.gif
kita istorija- pavakary ėmiausi iš vb bankomato pinigus, 50 lt. pinigėlis tik iki pusės išlindo, paplyšęs. tiek aš jį temačiau- įlindo atgal į bankomatą, kortelę grąžino, o tuos pinigėlius nuskaičiavo nuo sąskaitos blink.gif aš visa pasiutusi nulekiu į banką, dirba tik vakarinis skyrius. atstoviu kilometinę eilę, pavargusi kaip šuo aiškinu savo bėdą. tipo rašykit pareiškimą, ir dar čia neaišku, "jeigu jums tikrai taip buvo" blink.gif blink.gif pasiutau kaip nežinau kas po tų žodžių gun_bandana.gif viršininkų aišku nė kvapo nebuvo jau. spėkit ar bankas man grąžino tuos pingus? visai teisingai- NE. o dar nuėjus aiškintis, kokie snukeliai baisūs fear.gif biggrin.gif gaila, mano darbovietė su tuo banku sudariusi sutartį, kad pervestu algas. kitaip tikrai pereičiau kitur schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

kas čia su VB pasidarė mad.gif Laukiau pavedimo, gavau, o jie nuo to pavedimo dar kažkoki administravimo mokestį nuskaitė mad.gif mad.gif Ar nuo dabar jau gaunantysis turi mokėti mokesčius, o ne pervedantysis??
Atsakyti
Nu va o mano toka istorija.Prieš 1,5 metu pirkom butą.Viskas normaliai,žmonės išsikraustė.Gaunam mes jų VB mėnesio ataskaitas.Šiaip ne taip susiskambinam perduodam jas.Žmogeliai atsiprašo,nesusiprato banke adreso pakeisti.Viskas O.KKita mėnesį mes vėl gaunam jų banko ataskaitas.Vėl ta pati procedūra:skambinam,atvažiuoja,pasiima.Sako,čia tikrai paskutinį kartą,nes banke PARAŠĖ prašymą,kad siųstų ataskaitas jiems.Mes ramiausiai ištrinam jų numerius-neprireiks.Ir ką jūs manot mes gaunam kitą mėnesį?Taip,ataskaitas doh.gif Tada jau aš skambinu į banką,aiškinu padėtį-atsiprašo,viskas gerai.Ir jei jūs manot,kad padėtis pasikeitė-labai klystat: 1,5metų mes gauname tų žmonių ataskaitas doh.gif doh.gif Bet jau nervai nelaiko vėl su jais skambintis ir aiškintis stupid.gif 000189.gif frusty.gif
Nėra žodžių...
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 02 11, 21:20)
Sveikos,

kas čia su VB pasidarė  mad.gif Laukiau pavedimo, gavau, o jie nuo to pavedimo dar kažkoki administravimo mokestį nuskaitė mad.gif mad.gif Ar nuo dabar jau gaunantysis turi mokėti mokesčius, o ne pervedantysis??

Man atrodo ir pervedančiajam nuskaito, ir pinigus gavusiam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2006 02 21, 23:31)
Man atrodo ir pervedančiajam nuskaito, ir pinigus gavusiam lotuliukas.gif

Taip, gavusiam pinigus nuskaito 1,20 lt. Įnešusiam grynus pinigus į kito sąskaitą tenka mokėt jau 3 lt. Kiek internetu pervedimas į kito sąskaitą-nežinau.
Atsakyti
pasiskaitykit Hansa banko įkainius ir pamatysit, kad ir administravimo ir grynųjų ir įmokų mokesčiai yra panašūs lotuliukas.gif
Atsakyti
Turėjau VB kortelę su kreditu. Kiekvieną mėnesį įnešinėdavau tam tikrą pinigų sumą. Kai jau baigėsi kortelės laikas, nuėjau į banką visko susižinot. Klausiu, tai ar reikia man paskutinį mėn. pinigus įnešt, ar tiesiog visą sumą gražint bankui? Nes jei mėnesio bėgyje neįneši nustatytos sumos, kitą mėnesį atsiranda 20-ties litų bauda. Paaiškino-nereikia nustatyto įnašo mokėt, nes tai pakutinis mėnesis. Nereikia, tai nereikia. Juk atėjau pinigus atkišus...Ir ką gi-kitą mėnesį žiūriu- minus dvidešimt litų. Na ir kas , kad apskundžiau tokią darbuotoją jos tiesioginei viršininkei, vistiek susimokėjau tuos pinigus. Negi kam įrodysiu, kad neteisingai kažkokia varna mane informavo. Arba dar- prieš kelis mėn. baigėsi kita mano kortelė-nuėjau į banką, sutvarkiau viską-po poros savaičių turėjo būt pagaminta kita. Ateinu po tiek laiko ir sužinau, jog ta kortelė užsakyta, bet jos niekada negausiu, nes tokios kortelės net nėra (...?). Vėl per naują užsakinėjama kortelė. Kai pagaliau pagamina, atąskaitoje matau, jog vistiek turiu viena kortele per daug. Skambinu į banką, ten man pažiūrėję aiškina, jog turiu atvykt į banką ir ją panaikint. Sakau, patys užveisėt tiek kortelių tai ir naikinkit. Po kelių mėnesių apsigraibė ir panaikino.
Atsakyti
QUOTE(inga* @ 2006 02 13, 16:41)
Nu va o mano toka istorija.Prieš 1,5 metu pirkom butą.Viskas normaliai,žmonės išsikraustė.Gaunam mes jų VB mėnesio ataskaitas.Šiaip ne taip susiskambinam perduodam jas.Žmogeliai atsiprašo,nesusiprato banke adreso pakeisti.Viskas O.KKita mėnesį mes vėl gaunam jų banko ataskaitas.Vėl ta pati procedūra:skambinam,atvažiuoja,pasiima.Sako,čia tikrai paskutinį kartą,nes banke PARAŠĖ prašymą,kad siųstų ataskaitas jiems.Mes ramiausiai ištrinam jų numerius-neprireiks.Ir ką jūs manot mes gaunam kitą mėnesį?Taip,ataskaitas doh.gif Tada jau aš skambinu į banką,aiškinu padėtį-atsiprašo,viskas gerai.Ir jei jūs manot,kad padėtis pasikeitė-labai klystat: 1,5metų mes gauname tų žmonių ataskaitas doh.gif  doh.gif Bet jau nervai nelaiko vėl su jais skambintis ir aiškintis stupid.gif  000189.gif  frusty.gif
Nėra žodžių...


thumbup.gif

Mes jau virš 3 metų gaunam prieš tai gyvenusių žmonių ataskaitą, o jau kokius 5 kartus patys skambinom .. o tie žmonės beje irgi sakė kad jie ATSISAKĖ blink.gif
Atsakyti
O man su banku Snoras nutiko tokia nesąmonė unsure.gif Vakar, kai norėjau sumokėti 80 Lt už vandenį ir padaviau savo kortelę - pasakė, kad nepakankamas likutis, nes rodo, kad yra 67 Lt blink.gif Visa baisiausiai susinervinau, grįžau namo, įsijungiau kompą ir žiūriu - sąskaitoje 260 Lt g.gif Tai kaip bankomatas gali rodyti 67 Lt? g.gif Pirma mintis buvo - hakeriai pavogė blink.gif Nes iš tiesų dingo 200 Lt mega_shok.gif
Šiandien iš ryto nuvarau i Snoriuką su sąskaitos išrašu ir sakau, kad ieškotų klaidos unsure.gif Tai kasininkė paskambino i Vilnių, kad jie ten suvestų galus blink.gif
Buvau ką tik nuėjus paklausti, ar ką išsiaiškino... tai sakė, kad dar žiūri... ieško... g.gif Sako, greičiausiai, kad bus nuskaitytę pinigus, kai nereikėjo jų nuskaityti nuo sąskaitos cool.gif
Mielieji, jei man taip atsitiko, tai gali bet kam nutikti! Kitas žmogus gali nesusižiūrėti kiek ten pas jį yra tų pinigų ir kiek turi likti blink.gif Būkite budrūs aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 02 23, 13:54)
O man su banku Snoras nutiko tokia nesąmonė unsure.gif  Vakar, kai norėjau sumokėti 80 Lt už vandenį ir padaviau savo kortelę - pasakė, kad nepakankamas likutis, nes rodo, kad yra 67 Lt blink.gif  Visa baisiausiai susinervinau, grįžau namo, įsijungiau kompą ir žiūriu - sąskaitoje 260 Lt g.gif Tai kaip bankomatas gali rodyti 67 Lt? g.gif  Pirma mintis buvo - hakeriai pavogė blink.gif Nes iš tiesų dingo 200 Lt mega_shok.gif
Šiandien iš ryto nuvarau i Snoriuką su sąskaitos išrašu ir sakau, kad ieškotų klaidos unsure.gif Tai kasininkė paskambino i Vilnių, kad jie ten suvestų galus blink.gif
Buvau ką tik nuėjus paklausti, ar ką išsiaiškino... tai sakė, kad dar žiūri... ieško... g.gif Sako, greičiausiai, kad bus nuskaitytę pinigus, kai nereikėjo jų nuskaityti nuo sąskaitos cool.gif
Mielieji, jei man taip atsitiko, tai gali bet kam nutikti! Kitas žmogus gali nesusižiūrėti kiek ten pas jį yra tų pinigų ir kiek turi likti blink.gif Būkite budrūs aggressive.gif



tai greičiausiai apie tiesioginį nuskaitymo nuo sąskaitos būdą kalbi. Galiu pasakyti, nors visi jį kiša kaip geriausią atsiskaitymo būdą, jis yra pats nepatikimiausias 4u.gif
Atsakyti
Na, ne visai tai buvo tiesioginis nuskaitymas rolleyes.gif Pinigai atsirado (200 Lt), bet tik po to, kai nuėjau į Snoriuką ir išsiaiškinau... doh.gif Pasirodo, ten buvo kažkokia sistemos klaida blink.gif O jei būčiau neatkreipus dėmesio, kiek ten tų pinigų sąskaitoje turi būti? blink.gif Juk yra žmonių, kurie nei likučio tikrina, nei atsiųstas sąskaitas nagrinėja. pvz, tokia yra mano mama ax.gif
Iš ties, tai buvo labai keistas Snoro poelgis cool.gif
Atsakyti
Tai džiaukis,kad "Snoras" sugrąžino, o kiek kitų "dydžiai gerbiamų " bankų net nejudina piršto dėl tavo skundo, o apie pinigų grąžinimą tik patylėt belieka...
Atsakyti