Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(andal @ 2007 11 22, 08:25)
labai to noreciau ir kuo greiciau, bet be galo pastaruoju metu esu nervuota, gal del to ir neuzkimba. Ir nieko su savimi negaliu padaryti. Raminamu gi negersiu noredama pastoti. Gal kokios zoleliu arbatos ... ?

kai buvau nestuke.gif neleido net zoleliu arbatu raminanciu gert schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes,gal as cia ne i tema ,bet bukit gerutes patarkit nes neramu kazko..... g.gif si menesi menesines nepasirode ir nejauciu jokiu pozymiu,kad jos zada rodytis smile.gif ar buna,kad jos tiesiog tiesiog uzsilaike ir pasirodys kita menesi ar kaip?.....nes praeita menesi jos velavo 10 dienu,o paskui pasirode verysad.gif
net nebezinau ar jau lekti testuka pirktis ar palaukti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIKUTE83 @ 2007 11 29, 12:26)
sveikutes,gal as cia ne i tema ,bet bukit gerutes patarkit nes neramu kazko..... g.gif si menesi menesines nepasirode ir nejauciu jokiu pozymiu,kad jos zada rodytis  smile.gif  ar buna,kad jos tiesiog tiesiog uzsilaike ir pasirodys kita menesi ar kaip?.....nes praeita menesi jos velavo 10 dienu,o paskui pasirode  verysad.gif
net nebezinau ar jau lekti testuka pirktis ar palaukti? 4u.gif


Jei MM veluoja gali bandyti darytiNT 4u.gif Aisku, jei ciklas nereguliarus ir ovuliacija ivyko veliau, tai gali buti per anksti ir gali dar II nerodyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VIKUTE83 @ 2007 11 29, 11:26)
sveikutes,gal as cia ne i tema ,bet bukit gerutes patarkit nes neramu kazko..... g.gif si menesi menesines nepasirode ir nejauciu jokiu pozymiu,kad jos zada rodytis  smile.gif  ar buna,kad jos tiesiog tiesiog uzsilaike ir pasirodys kita menesi ar kaip?.....nes praeita menesi jos velavo 10 dienu,o paskui pasirode  verysad.gif
net nebezinau ar jau lekti testuka pirktis ar palaukti? 4u.gif

man yra buve kad veluotu 10dienu ir 20dienu ir nebuvo nestumo tiesiog mmm sugrybavo tongue.gif
o seip jei jau pora sav po O praejo tai gali bandyt daryti NT gal jis kanors grazaus parodis wub.gif
Atsakyti
Mamytes labai, labai sveikinu visas, pas kurias apsigyveno leliukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o dar laukiancioms linkiu kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif viskas bus LIUKS
Atsakyti
Sveikos mamytes, busimos ir esamos, pagaliau radau tema kuri siuo metu ir man aktuali.
Mano ciklas daugybe metu buvo ir yra idealiai reguliarus, vieninteli karta kada suvelavo, testas jau sekancia diena parode teigiama, deja leliuka praradau verysad.gif , dabar mmm vel veluoja (3 dienas), taciau NT rodo neigiama, bet jokiu mmm simptomu nejauciu, kas labai keista, nes visada labai pries tai skauda pilva.
Taigi, pasiskaicius cia atsirado didziule viltis, kad GAL visgi as nestuke.gif , bet man siek tiek pradejo vakar tepti verysad.gif , nezinau ne ka manyt...
Jums gal pasirodys juokinga, kad dar tik 3 dienos veluoja, o as jau tikiuosi, bet kaip minejau man NIEKADA neveluoja, o leliuko taip be proto norim, jau daugiau nei 2 metai nepavyksta...
Beja, nuosirdziai sveikinu visas nestuke.gif , ir nuosirdziai jums pavydziu. Linkiu kad jusu leliukai gimtu sveiki ir stiprus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man II rodė likus 2 dienom iki mmm (jos buvo reguliarios). Kitaip sakant, 26-tą ciklo dieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarėlė: 01 gruodžio 2007 - 00:54
QUOTE(GEISA @ 2007 11 30, 14:36)
Sveikos mamytes, busimos ir esamos, pagaliau radau tema kuri siuo metu ir man aktuali.
Mano ciklas daugybe metu buvo ir yra idealiai reguliarus, vieninteli karta kada suvelavo, testas jau sekancia diena parode teigiama, deja leliuka praradau verysad.gif , dabar mmm vel veluoja (3 dienas), taciau NT rodo neigiama, bet jokiu mmm simptomu nejauciu, kas labai keista, nes visada labai pries tai skauda pilva.
Taigi, pasiskaicius cia atsirado didziule viltis, kad GAL visgi as  nestuke.gif  , bet man siek tiek pradejo vakar tepti  verysad.gif , nezinau ne ka manyt...
Jums gal pasirodys juokinga, kad dar tik 3 dienos veluoja, o as jau tikiuosi, bet kaip minejau man NIEKADA neveluoja, o leliuko taip be proto norim, jau daugiau nei 2 metai nepavyksta...
Beja, nuosirdziai sveikinu visas  nestuke.gif , ir nuosirdziai jums pavydziu. Linkiu kad jusu leliukai gimtu sveiki ir stiprus 4u.gif  4u.gif  4u.gif

dar neprarask vilties 4u.gif jei tik teplioja gali but kad zirniukas pas tave tvirtinasi wub.gif padark NT po poros dienu o jei nieko nerodys nueik pas gine,nes ir tokiu dalyku buna,kad tu nestuke.gif o testas nieko nerodo verysad.gif linkiu nestuke.gif o cia tau dar vienas kad neliudetum 4u.gif viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
neverta darytis, kol mmm nevėluoja schmoll.gif gal vienom ir parodo II po 10dienų, bet daugelis sulaukia neigiamo rezultato, kuris dar nereiškia, kad nesilauki. tai kas tada iš to testo, jei rezultatu dar nereik tikėt? verčiau pakentėt, pinigus pataupyt g.gif implantacija tik maždaug 8tą dieną po O vyksta ir tik tada po truputį pradeda atsirast nėštumo hormonų šlapime
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 12 01, 12:45)
neverta darytis, kol mmm nevėluoja schmoll.gif  gal vienom ir parodo II po 10dienų, bet daugelis sulaukia neigiamo rezultato, kuris dar nereiškia, kad nesilauki. tai kas tada iš to testo, jei rezultatu dar nereik tikėt? verčiau pakentėt, pinigus pataupyt g.gif  implantacija tik maždaug 8tą dieną po O vyksta ir tik tada po truputį pradeda atsirast nėštumo hormonų šlapime

o testuku reklamos kokios "daryk po savaites ir jau zinosi"snipstas doh.gif o as vargse reklamos auka kiek tu nelemtu testu sugadinau lotuliukas.gif ir db zinau kad dar nieko nerodys,bet jau taip niezti nagai pasidaryt kad ojojoi tongue.gif priklausomybe nekitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2007 12 01, 19:47)
o testuku reklamos kokios "daryk po savaites ir jau zinosi"snipstas doh.gif o as vargse reklamos auka kiek tu nelemtu testu sugadinau lotuliukas.gif ir db zinau kad dar nieko nerodys,bet jau taip niezti nagai pasidaryt  kad ojojoi tongue.gif priklausomybe nekitaip lotuliukas.gif


taigi kad tas laukimas varo is proto ir noris viska kuo greiciau suzinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evlin @ 2007 12 01, 19:49)
taigi kad tas laukimas varo is proto ir noris viska kuo greiciau suzinot smile.gif

israstu koks galvocius testa kuris iskart po smileysex.gif parodytu pavyko ar ne,milijonus uzsidirbtu is tokiu nekantruoliu kaip mes lotuliukas.gif
Atsakyti