Įkraunama...
Įkraunama...

Kada galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(dontstop @ 2007 12 06, 14:42)
Aš rytoj darysiuos  ax.gif  Taip man rodo liniuotė, nors keista, mėnėsinės turi prasidėti poryt  g.gif  O darytis net bijau  doh.gif  Bijau išvysti ne tokį rezultatą, kokio tikiuosi  blush2.gif


jei nori tik trokstamo rezultato, turetum darytis uz savaites...jei iki to laiko nepasirodys mmm...

o jei siaip nekantru - tada daryk ryt...tik tas I juosteles vaizdelis nekoks verysad.gif

nors siaip tai pinigu ismetimas...
bet as tave suprantu - as pati metau ir metau drinks_cheers.gif
vis ta viltis - o ims ir susimaisys - ir II parodys ax.gif

zodziu, sekmes...
Atsakyti
As nusipirkau, pasidejau stalciuj ir kenciu dantis sukandusi lotuliukas.gif
... o darysiuos tik uz geros savaites schmoll.gif Uzjauskit mane
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 12 06, 15:14)
As nusipirkau, pasidejau stalciuj ir kenciu dantis sukandusi  lotuliukas.gif
... o darysiuos tik uz geros savaites  schmoll.gif  Uzjauskit mane


jei tik pades, tai tikrai uzjauciam...se tau, kad nebutu liudna laukti... 4u.gif

as jau galvoju pradeti kokiu pigiausiu ieskoti - vis tiek visi ta pati rezultata rodo (na, toki, kurio visai nesinoris matyti), tai bent jau tiek nekainuos biggrin.gif ypac, kai as daznai iki mmm neiskenciu - totalus svaistymasis pinigais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2007 12 06, 16:56)
jei nori tik trokstamo rezultato, turetum darytis uz savaites...jei iki to laiko nepasirodys mmm...

o jei siaip nekantru - tada daryk ryt...tik tas I juosteles vaizdelis nekoks  verysad.gif

nors siaip tai pinigu ismetimas...
bet as tave suprantu - as pati metau ir metau  drinks_cheers.gif
vis ta viltis - o ims ir susimaisys - ir II parodys  ax.gif

zodziu, sekmes...

Visgi pasidariau blush2.gif Viena ryški juostelė, kita neriški rolleyes.gif Ką dabar daryti? Dar vieną testą nusipirkti? unsure.gif Rytoj darytis vėl ar kokią savaitę laukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 12 07, 09:17)
Visgi pasidariau  blush2.gif  Viena ryški juostelė, kita neriški  rolleyes.gif  Ką dabar daryti? Dar vieną testą nusipirkti?  unsure.gif  Rytoj darytis vėl ar kokią savaitę laukti?  g.gif

wow, panasiau jau i tai, kad dar viena nestuke.gif . Tos apgaulingos neryskios juosteles daznai reiskia "TAIP". Pabandyk dar po kokiu 3 dienu pakartoti. Jei ka, tai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2007 12 07, 10:11)
wow, panasiau jau i tai, kad dar viena  nestuke.gif . Tos apgaulingos neryskios juosteles daznai reiskia "TAIP". Pabandyk dar po kokiu 3 dienu pakartoti. Jei ka, tai sveikinu  4u.gif


as irgi prisidedu pries sveikinimu...nes neryskiai is principo jau reiskia taip...(nebent labai retais atvejais kitus blogus dalykus,k bet cia ne tau biggrin.gif ) jau kai nieko nera, tai nieko ir nerodo verysad.gif balta balta kur dairais (na, kai i antra juostele ziuri biggrin.gif )

taigi, sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2007 12 07, 14:41)
as irgi prisidedu pries sveikinimu...nes neryskiai is principo jau reiskia taip...(nebent labai retais atvejais kitus blogus dalykus,k bet cia ne tau  biggrin.gif ) jau kai nieko nera, tai nieko ir nerodo verysad.gif balta balta kur dairais (na, kai i antra juostele ziuri  biggrin.gif )

taigi, sveikinimai  thumbup.gif

Ačiū, merginos 4u.gif
Pasidariau dar vieną testą blush2.gif Antra linija dar aiškesnė negu vakar rolleyes.gif
Atsakyti
[URL=http://user posted image]My Webpage[/URL]sveikinu,lengvo nesiojimo 4u.gif
Atsakyti
Vau kaip sveikinu nestuke.gif thumbup.gif as žiuriu ir džiaugiuosi šitiek neštukiu matydama,dabar tikrai tikiu jog kalėdos stebuklu metas bigsmile.gif

O del testuku,tai aš sau nusprendžiau,kad NT darysiuosi kai mmm veluos keles dienas 4u.gif nebent butu ryskiu simtomu smile.gif VISAS SU ATEINAČIOM ŠVENTEM drinks_cheers.gif
Atsakyti
savo cikla zinoja ukai 2x2 tai nesulaukus pranaso...supratau kad kazkas cia ne taip...kita dien pasidariau NT antra juostele buvo ruzava po dar keliu dienu pasidariau antra juostele islipo is orbitos pacios pajausit kada jums laikas ji daryti...juk pacios save geriau pazystat nei kas kitas 4u.gif
Atsakyti
tai va ir as siryt sulaukiau II smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andal @ 2008 01 26, 11:24)
tai va ir as siryt sulaukiau II  smile.gif



Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif reik dabar virusiuku ir man prisigaudyt is jusu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti