Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai į vestuves

Sveiki smile.gif Va, dabar sedziu prie PC ir mastau, ka ir kaip i kvietimus rasyti? g.gif Manau, sitas klausimas aktualus daugumai cia esanciu jaunamarciu. Gal kas turit kokiu zodziu? Juk vistiek tuoketes, daret kazkokius kvietimus, o gal net patys buvot pakviesti i vestuves... Taigi, pasidalinkit tekstukais clap.gif
Atsakyti
Jo tai irgi galvos skausmas,as irgi net nezinau is kur ju gauti ,,,parduotuvese,, lik tais maciau;)O zodelius maciua www.florisima.lt
Atsakyti
Bet florisimos puslapyje tik eilerasciai visokiom progoms. Kvietimams jie tikrai netinka...
Atsakyti
Hereja, man labai patiko tavo kvietimu tekstas thumbup.gif O del trecio asmens, tai as jauciu irgi nesilaikysiu jokiu etiketu, nors ir pavarciau ta knyga smile.gif Teisingai Mera sake, juk artimiems zmonems jie bus, tad svarbu butu grazu ir originalu smile.gif Beje, mes dali kvietimu rasysim lietuviskai, dali estiskai smile.gif Tai jau dabar isivaizduoju kokios kurybines kancios manes laukia. Dar norejau paklausti, pries kiek laiko siusit kvietimus?
Atsakyti
As tai kvietimu nesiusiu, o stengsiusi juos asmeniskai iteikti. O iteikineti jau pradejau dabar. Iki vestuviu nebeliko nei dvieju menesiu clap.gif Dar liko keliones i Siualius, kauna. O kvietimus i uzsieni tai jau siusime pastu.
Atsakyti
Tai as kazkaip pagalvojau, kad pries 2 arba 1.5 menesio visai geras laikas kvietimams. Tai dar turiu gera menesi smile.gif
Atsakyti
mes siuntem pries menesi. pagal ta etiketo knyga tai vos ne pries metus reiktu issiust smile.gif
Atsakyti
o gal yra tokių, kurios pačios darėte pakvietimus, o ne pirkote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Dewa @ 2004 05 07, 09:56)
o gal yra tokių, kurios pačios darėte pakvietimus, o ne pirkote? smile.gif

Zinau, kad Lavanda dare pati pakvietimus, ji man buvo atsiuntusi pavyzdzius, labai mieli ir grazus, ji zadejo juos daryti ant foto popieriaus. Manau turi atrodyti thumbup.gif
Atsakyti
[SHADOW=blue][SHADOW=red][SHADOW=purple]Kaip faina, kad tokią gerą temą iškėlėte clap_1.gif , aš kaip tik prieš porą dienų susimąsčiau, kad jau reikėtų daryti pakvietimus, bet kol kas tik pamąstymu viskas ir liko, o jūs čia net visą tekstą pateikėte! thumbup.gif Smagu, kai galima pasidalinti idėjomis, nes tikrai pažaliuočiau viena viską dėliodama... laugh.gif

QUOTE
o gal yra tokių, kurios pačios darėte pakvietimus, o ne pirkote?


Aš jau kažkada anksčiau pagalvojau, kad kvietimus darysiu pati: paimsiu tokį gražų atviruką iš interneto, kurį man mano brangusis kažkada mūsų draugystės pradžioje atsiuntė (šiaip labai daug ką mums reiškia tas vaizdelis, ir šiaip gražus, ir simbolizuoja mūsų meilę... wub.gif ), ir tiesiog atspausdinsiu ant kokio nors gero popieriaus. Dar kol kas viso to nesugalvojau, kaip darysiu, čia tik preliminari idėja. Beje, internete to atviruko jau nebėra, išėmė, bet, man atrodo, dar turiu jį kažkur diskelyje išsaugojusi, tikiuosi, kad rasiu... rolleyes.gif Tai va, mano nuomone, bus labai gražu... thumbup.gif Bet šiaip mane neramina kitas klausimėlis: į vestuves daugiausia kviesime savo bendraamžius, o kai kurie iš jų tikrai labai neoficialūs žmonės, tai nežinau, kaip jie sureaguos į pakvietimus, gal bus per daug juokinga laugh.gif , na, nežinau, bet turbūt vis tiek reikės įteikti... g.gif Tik dar iki galo neapdorojom svečių sąrašo, nes kol kas neaišku, ar dalyvaus mano baisioji anyta (dar ji apie vestuves nežino...), o kartu su ja arba prisideda arba nusiima keletas žmonių, tai vat tokie apmąstymai... g.gif Bet jau greitai greitai turėtų viskas aiškėti... rolleyes.gif
Atsakyti
na, kadangi neturiu kvietimu paisymo/darymo/gaminimo talento, tai pirkau tongue.gif uztat uzrasyti nunesiau draugei, kuri turi TOKI talenta. tai va, labai graziai uzrase. o tekstuka pasiskolinau is kazko, kas pateike pavyzduka kitam forume. na, tekstukas tai tokis
kvieciame i musu ziedu sumainymo svente kuri vyks 2004 liepos 17 diena 11.20 val Kauno rotuseje. Santuoka laiminama ...baznycioje 15 val. Vestuves atsoksime ....restorane. Linksmybiu pradzia 18 val. Kaltininkai

va taip. ale labai jau graziai mano drauge uzrase.
Atsakyti
Neseniai su savo brangiausiuoju pašnekėjom, tai va, jis iškritikavo mano idėją paimti tą paveiksliuką, apie kurį rašiau anksčiau, kvietimų gamybai, nes nutarė, jog tai per daug asmeniška ir gal nelabai tinka kvietimams... unsure.gif Truputį nusiminiau, bet gal ir nieko tokio, nes dar nebuvau pradėjusi ką nors intensyviai daryti, tai ne taip gaila, kai tik idėja iškritikuota... Bet labai noriu sužinoti, kokie maždaug bus jūsų kvietimai, t.y., ar tik šiaip užrašytas žodis "Kvietimas", ar kokie nors paveiksliukai, vaizdeliai, o jei paveiksliukai - maždaug kokie? Nelabai įsivaizduoju, kas geriausiai tiktų vestuvėms? g.gif Šiaip manęs dar neapleido entuziazmas pačiai gaminti kvietimus, tik norėčiau padaryti ką nors tikrai faino, o dabar jokie vaizdiniai galvoj neskraido, tikiuosi, kad jūs padėsite savo mintimis... rolleyes.gif
Atsakyti