Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas

QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 20, 11:24)
Sveika cepelinai:))) cepelinu nepasiilgai?smile.gif
norejau pasiteirauti taves kokioj draudimo kompanijoj draudeis?kokios imokos? nes noreciau pasidaryti draudima taip oat, esu pasidariusi dabar tik keliolini draudima, bet kas is jo - nieko gero:) nes per naujus teko lankytis cia dubajuj ligoninej tai teko is kisenes paklot ne mazus pinigelius?


sveika smile.gif pasiilgau smile.gif ne karta galvojau virti, bet patingejau mirksiukas.gif

mano draudimas AXA Insurance, neblogas, didelis gydymo istaigu pasirinkimas, bet daugiau info apie draudimus reikia ieskotis...gal kitos dar tures kokiu pataimu
pritariu, gydymas brangus cia...

minejai, kad rusu restorane valgei, gal pavadinima ir koordinates? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cepelinai @ 2010 04 20, 14:48)
sveika smile.gif pasiilgau smile.gif ne karta galvojau virti, bet patingejau  mirksiukas.gif

mano draudimas AXA Insurance, neblogas, didelis gydymo istaigu pasirinkimas, bet daugiau info apie draudimus reikia ieskotis...gal kitos dar tures kokiu pataimu
pritariu, gydymas brangus cia...

minejai, kad rusu restorane valgei, gal pavadinima ir koordinates? smile.gif


jo valgiau :DDD ir giros tikros geriau:DDD Mb nepatiko vos neapsiveme :DDDDD o man taip skanuuu buvo tokia tikra kaip vaikystej biggrin.gif rusu restoranas yra dubai marina va duodu linka, pamatysi ten tokia grazia meskute biggrin.gif kaip dera rusu restoranui:)
http://www.timeoutdu.../14689-suvoroff
kazkaip sunku nupasakoti kokioj vietoj nes mes ten puse valandos plakemes kol radom:D nu gal del to kad mes ziopliai:)
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 20, 12:35)
o man visai tas  Evans pasirodė gražus,žalias,namai tokie kakaviniai atskiri g.gif tai gerai,kad pasakei,mat mes ten viduje nebuvom.dėl mokyklos tai jau užstatą senojoje savo sumokėjom,vietą kitiems metams išpirkom.nes nesugebėjom naujos išssirinkti,kadangi nežinom kur gyvensim doh.gif
o kur jūs prie jūros toje pusėje važinėjat pliažinits?
dar klausimėlis blush2.gif ten kažkur yra Dubai Lagoon rajonas?mačiau butus jau pradeda nuomoti,kas ten per lygis?gal žinai?


man irgi grazus pasirode, dar saviskiui sakai, ai, ispuikai, neziani ko nori lotuliukas.gif tai tol gerai, kol i vidu nenuvede. kadangi tie namai jau geri 4-5 metai pastatyti, o per paskutinius 2 metus 90% gyventoju sudaro indai, tai ju maisto, smilkalu, ir dar velniai zino kokiu dalyku kvapas yra persismelkes visur. na ir visam rajonui yra vienas baseinas, kuriam vandeni labai retai keicia, o vienintele pramoga vaikams salia parduotuves pastatytos supynes. vienintelis pliusas spineys vietoj, nes musu Choithram jau toks aptriuses senukas.

prie juros mes dazniausiai pie JBR vaziuojam, dar yra kazkok jebel ali papludimys, bet nesam ten buve nei karto. kad kazkaip del smelio, Aure jo nami pilna sode turi, del vandens, visoj Green Community pilna baseinu, valo, tvarkos cia kasdien, o zmoniu tuscia, nes dirba dauguma.
ai, dar vienas pliusas, nuo pat nemu (nesvarbu kokioj pusej west ar east) vaziuoja autobusas iki ibn Battutos, tai esam "mobilus" lotuliukas.gif greiciau ta metro stotele atidarytu, tada isvis faina butu.
kur yra tas Dubai Lagoon tai zinok nezinau g.gif ir net negirdejau. zinau, kad motor city baisoka, nes ner nei kur iseit, nei ka nors daryt aplinkui.
Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 20, 11:58)
jo valgiau :DDD ir giros tikros geriau:DDD Mb nepatiko vos neapsiveme :DDDDD o man taip skanuuu buvo tokia tikra kaip vaikystej biggrin.gif rusu restoranas yra dubai marina va duodu linka, pamatysi ten tokia grazia meskute biggrin.gif kaip dera rusu restoranui:)
http://www.timeoutdu.../14689-suvoroff
kazkaip sunku nupasakoti kokioj vietoj nes mes ten puse valandos plakemes kol radom:D nu gal del to kad mes ziopliai:)


smagu smile.gif netoli cia man jis, kiek pagal zemelapi suprantu. tik idomu ar paciame JBR Walk jis, ar reikia lipti i Plaza... na susiremontuosiu skrandi ir reikes paieskoti smile.gif aciu tau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, ir as jungiuosi i jusu gretas. Vyras jau du menesius dirba Abu Dhabi, o mes po keliu savaiciu ten isskrendam taip pat. Dabar kaip tik ieskomes buto, bet jau nuomos kainos Abu Dhabi blink.gif tai dabar renkuosi ar geriau prastesnis butas prie parku, parduotuviu ir juros, ar naujas butas toliau nuo centro, bet netoli juros
Atsakyti
QUOTE(Ajkilina @ 2010 04 20, 12:00)
prie juros mes dazniausiai pie JBR vaziuojam, dar yra kazkok jebel ali papludimys, bet nesam ten buve nei karto. kad kazkaip del smelio, Aure jo nami pilna sode turi, del vandens, visoj Green Community pilna baseinu, valo, tvarkos cia kasdien, o zmoniu tuscia, nes dirba dauguma.
ai, dar vienas pliusas, nuo pat nemu (nesvarbu kokioj pusej west ar east) vaziuoja autobusas iki ibn Battutos, tai esam "mobilus"  lotuliukas.gif greiciau ta metro stotele atidarytu, tada isvis faina butu.
kur yra tas Dubai Lagoon tai zinok nezinau  g.gif ir net negirdejau. zinau, kad motor city baisoka, nes ner nei kur iseit, nei ka nors daryt aplinkui.


sveika Ajkilina 4u.gif
kelis kartus teko apsilankyti Green Community (reikalai, reikalai), tai man patiko tos vilos ir ir tie terasiniai namai prie ezero smile.gif daug zalumos ir tikrai su vaikais yra kur laika leisti smile.gif o Motor City karta lankiausi, tai man irgi patiko smile.gif zalumos zinoma maziau, bet patys namai, ir butai juose visai nieko smile.gif cia jau priklauso kokie zmoniu poreikiai. ypatingai turint vaiku pasidaro aktualu zaidimu aiksteles, parkeliai, zaluma, prekybos vietos ir pan.
o metro tikrai geras dalykas smile.gif balandzio 30 planuoja daugiau stociu atidaryti thumbup.gif ir dar tramvajaus begius pradejo tiesti, tai po keliu metu ir sitas gal bus naudingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 20, 14:24)
o kaip tau Jordanija? kas labiausiai patiko? sia vasara kaip irplanuojam skristi tai reikia pramokti arabiskai kad su seima pakalbeciau o svarbiausia kad neapsneketu manes:) bijau kazkaip,nes MB seima nelabai patenkinta kad esu, man del religijos, tevui nesvarbu religija, bet kad esu europiete smile.gif
blink.gif o jums merginoms kaip sekes su uosviais?smile.gif ax.gif


Jei būčiau turistė, tai man Jordanija būtų thumbup.gif Petra wub.gif Negyvoji jūra wub.gif Jarash wub.gif Ir daug kitų istorinių ir gražių vietų.

Bet va gyvenimui atmosfera man ten nekokia schmoll.gif Kaip MB tėvas sakydavo: "Jordan is graveyard for money and men". Va ir dabar MB išskridęs darbo reikalais į Jordaniją, tai labai dėl jo pergyvenu. Ėda ten jam nervus, tiek giminės, tiek tie, su kuriais dirba doh.gif Grįš svorio priaugęs ir ištampytais nervais.

Mane tai gražiai MB šeima priėmė. Tėvas miręs, bet mama ir seserys man labai geros. Užtai giminės manęs nemėgsta, nes tokį jaunikį nujojau lotuliukas.gif

Man atrodo, kad jei TB tėvus "paruoš", o tu ten su jais meili būsi, tai ir jie tave priims. Gi pilna Jordanijoj mišrių šeimų. Tai ir jie kaip nors susitaikys.

Klausyk, o ne tu skridai į Dubajų gruodžio 29 d.? blush2.gif

QUOTE(cepelinai @ 2010 04 20, 15:20)
smagu smile.gif netoli cia man jis, kiek pagal zemelapi suprantu. tik idomu ar paciame JBR Walk jis, ar reikia lipti i Plaza... na susiremontuosiu skrandi ir reikes paieskoti smile.gif aciu tau  thumbup.gif


Pagal mane tai jis Murjan Plazoj g.gif

QUOTE(Svajute @ 2010 04 20, 15:20)
Sveikos, ir as jungiuosi i jusu gretas. Vyras jau du menesius dirba Abu Dhabi, o mes po keliu savaiciu ten isskrendam taip pat. Dabar kaip tik ieskomes buto, bet jau nuomos kainos Abu Dhabi  blink.gif tai dabar renkuosi ar geriau prastesnis butas prie parku, parduotuviu ir juros, ar naujas butas toliau nuo centro, bet netoli juros


Sveika prisijungus bigsmile.gif 4u.gif

Turėtų kainos rudeniop pakristi, nes Al Reem atidarinėti pradės. Jei turėsi mašiniuką, tai galima ir kokioj Khalifoj gyventi. Tik gal į Mussafah nesiūlyčiau unsure.gif

Mes gyvenom Khalidijoj, tai man patiko, kad mašinos nereikia, viskas vietoj, o bet kur nuvažiuoti kainuodavo 5dhs (na iki Mina Mall 10dhs).

Beje, MB dirba AD, o gyvenam Dubai Marinoj. Labai daug žmonių iš Dubajaus į AD į darbą važinėja, nes Dubajuj kainos gerokai mažesnės.
Atsakyti
QUOTE(cepelinai @ 2010 04 20, 14:37)
sveika Ajkilina 4u.gif
kelis kartus teko apsilankyti Green Community (reikalai, reikalai), tai man patiko tos vilos ir ir tie terasiniai namai prie ezero smile.gif daug zalumos ir tikrai su vaikais yra kur laika leisti smile.gif o Motor City karta lankiausi, tai man irgi patiko smile.gif zalumos zinoma maziau, bet patys namai, ir butai juose visai nieko smile.gif cia jau priklauso kokie zmoniu poreikiai. ypatingai turint vaiku pasidaro aktualu zaidimu aiksteles, parkeliai, zaluma, prekybos vietos ir pan.
o metro tikrai geras dalykas smile.gif balandzio 30 planuoja daugiau stociu atidaryti  thumbup.gif ir dar tramvajaus begius pradejo tiesti, tai po keliu metu ir sitas gal bus naudingas smile.gif


sveika, atrodo pazistamos 4u.gif
tai reikejo ir pas mus uzsukt, o gal mano numerio neturi g.gif nes man Insomnia tavo buvo davus, tik dabar mastau, kur jis gali but. telefone, gmaile, skype ar SM dezej lotuliukas.gif
mdel motor city,as pritariu, jei neturi vaiku tada gerai, bet kadangi mums jau tenka ziuret taip, kaip vaikams patogu butu, tai jau nieko napadarysi.
ziuriu musu cia vis daugiau ir daugiau jungias, tai smagu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajkilina: 20 balandžio 2010 - 15:58
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 20, 14:45)
Turėtų kainos rudeniop pakristi, nes Al Reem atidarinėti pradės. Jei turėsi mašiniuką, tai galima ir kokioj Khalifoj gyventi. Tik gal į Mussafah nesiūlyčiau unsure.gif

Mes gyvenom Khalidijoj, tai man patiko, kad mašinos nereikia, viskas vietoj, o bet kur nuvažiuoti kainuodavo 5dhs (na iki Mina Mall 10dhs).

Beje, MB dirba AD, o gyvenam Dubai Marinoj. Labai daug žmonių iš Dubajaus į AD į darbą važinėja, nes Dubajuj kainos gerokai mažesnės.

tai va, kad mums dabar reikia, nesulauksim rudens, o kaip zinia, sutartis po to jau visiems metams bus. apie masiniuka kol kas negalvoju, teises turiu, bet kiek zinau, reiketu persilaikyti vel. taigi renkames buta pacioje saloje, tik nezinau ar centre noriu, ar labiau kur i pakrasti.
kol kas geresni pasiulymai yra prie Capital garden, bet ten kosmaras su parkavimais, o kitas variantas tai butas super, naujas, grazus, bet Al Moroor rajone.
O vazineti nenorim, nes ir ilgokai, ir nelabai saugu, ir siaip norisi daugiau laiko kartu praleisti, o ne kelyje
Atsakyti
QUOTE(cepelinai @ 2010 04 20, 15:20)
smagu smile.gif netoli cia man jis, kiek pagal zemelapi suprantu. tik idomu ar paciame JBR Walk jis, ar reikia lipti i Plaza... na susiremontuosiu skrandi ir reikes paieskoti smile.gif aciu tau  thumbup.gif


i pacia plaza nereikia eiti:)mes irgi ieskojom paciojplazoj skambinomes i restorana kol musu beveik neatejo pasitikti:D tai vat jis yra tam paciame pastate kur ir plaza bet galinej pusej nei JBR walk:) paprastas restoranelis, ten salia zuvies restoranas kiek pamenu:)jei nerasi paklausk padaveju ten kitu restoraneliu savo konkurentus tikrai zino:D
Papildyta:
[quote=Insomnia,2010 04 20, 15:45]
Jei būčiau turistė, tai man Jordanija būtų thumbup.gif Petra wub.gif Negyvoji jūra wub.gif Jarash wub.gif Ir daug kitų istorinių ir gražių vietų.

Bet va gyvenimui atmosfera man ten nekokia schmoll.gif Kaip MB tėvas sakydavo: "Jordan is graveyard for money and men". Va ir dabar MB išskridęs darbo reikalais į Jordaniją, tai labai dėl jo pergyvenu. Ėda ten jam nervus, tiek giminės, tiek tie, su kuriais dirba doh.gif Grįš svorio priaugęs ir ištampytais nervais.

Mane tai gražiai MB šeima priėmė. Tėvas miręs, bet mama ir seserys man labai geros. Užtai giminės manęs nemėgsta, nes tokį jaunikį nujojau lotuliukas.gif

Man atrodo, kad jei TB tėvus "paruoš", o tu ten su jais meili būsi, tai ir jie tave priims. Gi pilna Jordanijoj mišrių šeimų. Tai ir jie kaip nors susitaikys.

Klausyk, o ne tu skridai į Dubajų gruodžio 29 d.? blush2.gif

ta pati:Dvarle keliauninke:D o tu ta pati kuri man padejo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 20, 11:00)
yra tokia kaip ir varškė,bet saldoka,sūriu vadinasi chtoora gamybos.o varškę iš jogurto aš darau taip.nusiperku kibirą jogurto(2kg),pakaitinu kol susitraukia,išsiskiria išrūgos  ant mažos ugnies,ir įkrėčiu į medžiaginį maišą ,kad nusivarvėtų per naktį,ryte- šviežia varškė thumbup.gif


ACIU! 4u.gif labai idomus receptas, girdejau is pieno bet is jogurto bigsmile.gif reiks paabandyt. nes varskieciai bei lietiniai su varske - mano meile bigsmile.gif

o kas liecia letuvisko maisto mn jo kastyje irgi nelabai norisi.. turbut persunkus jis sitam klimatui .. priedzius kokio skilandzio turbut reiktu po vandens gallono sedet smile.gif

Sveikatos tavo maziajam.. tie vejaruoiai, kad reikia persigt bet mazas dar labai .. Sveikit greiciau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palmadi: 20 balandžio 2010 - 22:04
as kuo daugiau skaitineju, tuo labiau noriu biggrin.gif
ar teisingai isskaiciau, kad reikia teises perislaikyti?
Atsakyti