Įkraunama...
Įkraunama...

Jungtinių Arabų Emyratų klubas

Labas rytas 4u.gif

Buvom vakar Vilniuje Metallicos koncerte. Vaiko Kalėdinė dovana, pirkta daugiau negu mėnesį prieš Kalėdas biggrin.gif Superinis koncertas buvo thumbup.gif Tik va dabar sėdžiu keturguba galva ir kavą siurbiu.

QUOTE(Mildashinas @ 2010 04 20, 21:01)
ta pati:Dvarle keliauninke:D o tu ta pati kuri man padejo? biggrin.gif


drinks_cheers.gif Nugi mažas tas pasaulis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajute @ 2010 04 20, 17:13)
tai va, kad mums dabar reikia, nesulauksim rudens, o kaip zinia, sutartis po to jau visiems metams bus. apie masiniuka kol kas negalvoju, teises turiu, bet kiek zinau, reiketu persilaikyti vel. taigi renkames buta pacioje saloje, tik nezinau ar centre noriu, ar labiau kur i pakrasti.
kol kas geresni pasiulymai yra prie Capital garden, bet ten kosmaras su parkavimais, o kitas variantas tai butas super, naujas, grazus, bet Al Moroor rajone.
O vazineti nenorim, nes ir ilgokai, ir nelabai saugu, ir siaip norisi daugiau laiko kartu praleisti, o ne kelyje


Gyvenom netoli Capital Garden. Hamdan gatvėj. Fainai, kad parkas netoli, bet iki Cornish pliažo tolėliau truputį. Šiaip tai visam AD problemos su parkingu doh.gif Tai ir buvo viena iš pagrindinių priežasčių dėl ko į Dubajų kraustėmės.

Dėl Muroor tai nežinau unsure.gif Pravažiuodama tik mačiau, tai nieko pasakyti negaliu.

O kurioj vietoj taviškis dirba?
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 21, 08:12)
Labas rytas 4u.gif

Buvom vakar Vilniuje Metallicos koncerte. Vaiko Kalėdinė dovana, pirkta daugiau negu mėnesį prieš Kalėdas biggrin.gif Superinis koncertas buvo thumbup.gif Tik va dabar sėdžiu keturguba galva ir kavą siurbiu.

O kurioj vietoj taviškis dirba?

šiandien veždama dukrą į darželį M1 klausiaus, tai visi užkimę po vakarykščio koncerto, net žinių pranešėjai smile.gif

MB dirba Hamdam gatvej ten kažkur į Tourist Area pusę. o man šiandien galva irgi kvadratinė nuo tų butų paieškos doh.gif , Insomnia, o kaip rajonas prie Al Falah prekybos centro? Butas fainas ir naujas, nenudremžtas, bet netoli mečetė šviečia....
Atsakyti
QUOTE(Svajute @ 2010 04 21, 09:45)
MB dirba Hamdam gatvej ten kažkur į Tourist Area pusę.  o man šiandien galva irgi kvadratinė nuo tų butų paieškos  doh.gif , Insomnia, o kaip rajonas prie Al Falah prekybos centro? Butas fainas ir naujas, nenudremžtas, bet netoli mečetė šviečia....


Tai iš Muroor taviškiui per rytinius ir vakarinius trafikus gali tekti kokias 20 min. važiuoti ax.gif

Al Falah tas, kur netoli Medinat Zayed? Na yra ten keli neblogi pastatai, kiek atsimenu, bet šiaip tai daug tų tokių nedidukų, kur indusai, pakistaniečiai gyvena... Nors prie Medinat Zayed yra ir labai fainas vilų kompleksas.

Nelabai išsirinksi internetu. Siųsk vyrą, kad apžiūrėtų, nes prideda gražių fotkių, o nuvažiavus visko būna doh.gif Maniškis taip darydavo: nusižiūri kokį pastatą, eina ir klausia sargo (watchman) ar yra laisvų butų. Jei dar jiems kelis Dhs pasiūlo, tai būna, kad iš karto parodo butus. AD gana sudėtinga susirasti gerą butą unsure.gif

AD daug mečečių. Kad ir kur bebūtum, Adhanas girdisi biggrin.gif Pas mus netoli vieno buto buvo, bet kažkaip įpratau ir rytais nebegirdėdavau. O dieną man vietoj laikrodžio būdavo (žinodavau, kada eiti pietus daryti lotuliukas.gif ). Dubajuj dabar pasiilgstu net Adhano ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
ačiū,Ajkilina,už išsamią informaciją 4u.gif sudėtingas dalykas butą susirasti doh.gif
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 20, 22:56)
Sveikit greiciau!  4u.gif

ačiū.tai gal prie jūros buvot ? kaip sekėsi?
QUOTE(Boombate @ 2010 04 20, 23:36)
as kuo daugiau skaitineju, tuo labiau noriu  biggrin.gif
ar teisingai isskaiciau, kad reikia teises perislaikyti?

taip.reikia išlaikyti tik du egzaminus:teorijos ir vairavimo.bet čia jeigu turi resident vizą(3metams),o su turistine viza gali ir su Lt teisėm važinėtis.

dėl mečetės skleidžiamų garsų,tai man netrukdo,kažkaip tos giesmės nedrumsčia ramybės.o kai uždaryti langai, tai visai silpnai girdisi.

Insomnia,tai ką ten pas jus,marinoj, nėra mečetės arti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugga @ 2010 04 21, 10:38)
Insomnia,tai ką ten pas jus,marinoj, nėra mečetės arti? g.gif


Nea schmoll.gif Artimiausia mečetė prie Ibn Battutos.
Atsakyti
Labas rytas! 4u.gif

Ir jums pusrytuku prasome: user posted image

Nors jau pietus tuoj bigsmile.gif

Papludimys ne mums panasu g.gif , vakar siaubiakas buvo, sian lyg geriau, bet is ryto buvom sicia vietoj pasivaiksciot, nes i parduotuve ejom na ir kol neperkarsta .

Man su tais butais isvis pravalas, nieko zinokite nesiorentuoju, dar kai anksciau skelbimus ziurejau ir tiek to. Na kol mazius nebegioja ir mb sitame darbe tai as atlaisvinta nuo to klausimo, o po to jau reikes ziuret g.gif

O mecetes man irgi netrukdo, pas mus visai salia biggrin.gif dar anksciau kituose musulmoniskuose krastuose budavo atvirksciai, kai i Lietuva nuvaziuoju tai trukdo ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palmadi: 21 balandžio 2010 - 10:02
labas rytas 4u.gif

kas ten mececiu pasiilges? biggrin.gif pas mus netoliese 2, tai rytais ir vakarais labai graziai girdis. na bet man netrukdo visai, netgi patinka. o geriausia, kai bunam prekybos centruose ir malda paleidzia, tai Aure dainuoja lotuliukas.gif ir taip garsiai, kad zmones atsisuka pasiziuret doh.gif

mes ka tik is deiros, kreveciu prisipirkau ir baby bananu. krevetes man, bananai Aurei biggrin.gif ji paskutiniu metu kitokiu nevalgo, tai perkam po kelis kilogramus. Deiroj skaniausi ir pigiausi. dar mangu saldziu papirkau, morku pakisnietisku raudonu, pomidoriuku, krapu kvepianciu, tai jau patenkinataaaaa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmadi @ 2010 04 21, 11:02)
Papludimys ne mums panasu  g.gif , vakar siaubiakas buvo, sian lyg geriau, bet is ryto buvom sicia vietoj pasivaiksciot, nes i parduotuve ejom na ir kol neperkarsta .


Tai buvot visgi paplūdimy?

QUOTE(Ajkilina @ 2010 04 21, 11:02)
mes ka tik is deiros, kreveciu prisipirkau ir baby bananu. krevetes man, bananai Aurei  biggrin.gif ji paskutiniu metu kitokiu nevalgo, tai perkam po kelis kilogramus. Deiroj skaniausi ir pigiausi. dar mangu saldziu papirkau, morku pakisnietisku raudonu, pomidoriuku, krapu kvepianciu, tai jau patenkinataaaaa smile.gif


Kaip šauniai apsipirkot thumbup.gif O jūs į žuvies ir daržovių turgų važiuojat, ane? Klausyk, bet yra ir privalumų, kai vyras namie, galit va vidury savaitės tokias atrakcijas apturėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 21, 10:10)
Tai buvot visgi paplūdimy?
Kaip šauniai apsipirkot thumbup.gif O jūs į žuvies ir daržovių turgų važiuojat, ane? Klausyk, bet yra ir privalumų, kai vyras namie, galit va vidury savaitės tokias atrakcijas apturėti bigsmile.gif


aha, ten smile.gif turi kelis taskus, pas viena visada morkas perkam, po 4dhs, pas kita bananus kartais po 4, kartais po 5, bet kai kilograma prideda, tai tikrai daugiau buna. be to maziukai bananai brangokai PC kainuoja, be to neskanu, o ten burnoj tirpsta. krapai, svogunai, metos, ridikai, petrazoles po 1dhs, krevetes , tos lur Giante po 50, nusideram dazniausiai uz kokius 25-30, karta didziules po 30 nuspirkom, nes i pabaiga buvo, nes zuvies turgus apie 13 uzsidaro ir iki 16 jie ilsis.
na taip, vyras namie privalumas, bet kad minusas didziulis, juk pinigu niekas neatnesa lotuliukas.gif vis laukiam, laukiam, laukiam...
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2010 04 21, 10:10)
Tai buvot visgi paplūdimy?
bigsmile.gif

nea... vakar namuose visa diena prasitusinom
Atsakyti
Labas smile.gif Ir aš noriu prie Jūsų prisijungti smile.gif
Labai noriu rasti darbą Dubajuj. Gal Jūs ką esate girdėjusios.. Kažkas kažkur internete minėjo, kad Dubajuj galima rasti darbą tik per pažįstamus. Ar tai tiesa? Ir aplamai, ar įmanoma ten rasti darbą būnant LT? Nes kiek išsiuntinėjau CV'ų - niekas nieko.. sad.gif
Atsakyti
Lilly*,sveika 4u.gif dėl darbo dubajuje tai aš neturiu jokios info.

va radau kokį įdomų visuomeninio transporto planą ir vadovą,jau senokai įkeltas,bet gal pravers ax.gif
How to use the RTA Google map

P.S.Insomnia,dar kitokį kelionės planą nuo tavęs iki manęs pasiūlė blink.gif
Atsakyti