Įkraunama...
Įkraunama...

seksualinė patirtis-itaka santykiams

QUOTE(wasara22 @ 2010 04 19, 14:22)
apie meile anksti kalbėti, aš jo tikrai nemyliu smile.gif



a tai i koki lygi nori pereiti?? i seksualini? biggrin.gif tai cia meiles nereik,ypac vyrams biggrin.gif ..
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 19, 12:37)
Gyvenimiškos patirties stoka privertė kreiptis į jus, patarimų ir nuomonės.
Trumpai apie situacija. Man 23m. jam 29.
Aš - vaikiška, aikštinga, ambicinga- jo nuomonė, be seksualinės patirties, su maža gyvenimiška patirtim kuriant dviejų žmonių santykius, kai pasijaučiu įžeista žodžiu ar elgesiu nesiterlioju parodau duris- mano nuomonė apie save  smile.gif 
Jis gyvenimo užgrūdintas, nelengva vaikystė be mamas ir su smurtaujančiu tėvu, teisuolis, smulkmeniškas, puikiai pažįsta ir perpranta žmones ( darbo patirties dėka) diiiiidžiulė seksualinė patirtis.
Klausimas ar tokios seksualinės patirties skirtumas turi įtakos seksualiniems santykiams (aš dar nekalta)( o jam nėra jokiu tabu)?
Ar tokie vyrai kuriems tu busi n.-toji lovoje moka dar mylėti, žino kas yra šilti sielos santykiai. Ar jam aš tik eilinė, merga.
Man tai labai svarbu nes norėčiau kad mūsų draugystė pereitu į kitą lygį, bet bijau, kad jis nemoka mylėti (bendraujam apie 3men.)

šiaip 29 rasti dar nekaltą musėt nelab tikėtina smile.gif kuo vyrai vyresni,tuo daugiau n-tųjų už nugaros biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELYTE: 20 balandžio 2010 - 08:15
QUOTE(Paradoksualė @ 2010 04 19, 18:57)
a tai i koki lygi nori pereiti?? i seksualini?  biggrin.gif tai cia meiles nereik,ypac vyrams  biggrin.gif ..



metai tai eina, o gal aš ta meilę sutiksiu 40metų biggrin.gif nesinori tiek laukti iš vienos pusės, o iš kitos niu noriu aš tai daryti tik su mylimu žmogum. doh.gif
Atsakyti
Tai kokios problemos? nesureikšmink per daug to mylėjimosi. Man čia panašu į situaciją - ,,i hočetsa, i koletsa'' biggrin.gif
Jis tau patinka? traukia? yra kokia nors simpatija jam, susižavėjimas?
Pradžiai išsiaiškink savo pačios vertybes- ar mylėjimas su žmogumi, kuriam jauti kažko šilto, bet dar ne meilę, tau būtų nusižengimas toms vertybėms?
Papildyta:
QUOTE(AURELYTE @ 2010 04 20, 09:15)


O jūs rašyti mokate? lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kokios problemos? nesureikšmink per daug to mylėjimosi. Man čia panašu į situaciją - ,,i hočetsa, i koletsa''
Jis tau patinka? traukia? yra kokia nors simpatija jam, susižavėjimas?
Pradžiai išsiaiškink savo pačios vertybes- ar mylėjimas su žmogumi, kuriam jauti kažko šilto, bet dar ne meilę, tau būtų nusižengimas toms vertybėms?




Va va "i hočetsa i koletsa"
Hočetsa nes jaučiuosi tam pasiruošusi, to noriu
Koletsa nes auklėta buvau, kad seksuoti tik su mylimu žmogum jam atsiduoti jam padovanoti netik savo širdį bet ir kūna, ir bla bla bla smile.gif
Bet kad dėja idealių atveju nebuna, kaip ir mano situacijoje, nėra meilės yra simpatija ir trauka, bet yra ir baimė, baimė suklysti.
va ir Hamleto vertas klausymas "duoti ar neduoti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 20, 10:28)
Hočetsa nes jaučiuosi tam pasiruošusi, to noriu
Koletsa nes auklėta buvau, kad seksuoti tik su mylimu žmogum jam atsiduoti jam padovanoti netik savo širdį bet ir kūna, ir bla bla bla  smile.gif
Bet kad dėja idealių atveju nebuna, kaip ir mano situacijoje, nėra meilės yra simpatija ir trauka, bet yra ir baimė, baimė suklysti.
va ir Hamleto vertas klausymas "duoti ar neduoti"  biggrin.gif


neatsiduok jam. gaus ko norėjęs, užsidės pliusiuką ir pasakys ate. Jeigu taip ilgai likai ištikima savo vertybėms, nepasiduok impulsui. Siųsk jį ir ieškok kito. Pasikliauk moteriška nuojauta. Ta baimė, kurią jauti, būtent tai ir yra. Ne tas žmogus. Gal aplamai ne ten ieškai. Ieškok tarp tokių kaip tu, dvasingesnių, su panašiom vertybėm. Pas jus akivaizdžiai didelis vertybių skirtumas. Čia tik klausimas, ar po vienos nakties jis dings, ar po dviejų, jam tikrai nebus įdomu ilgai "cackintis" su nepatyrusia, neturės jis kantrybės, pradės žeminti, to negali būti mylinčio žmogaus širdyj. Sorry, kad čia taip davatkiškai. Bet patirties turiu nemažai. ir po to atleisti sau yra labai sunku.
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2010 04 20, 10:40)
neatsiduok jam. gaus ko norėjęs, užsidės pliusiuką ir pasakys ate. Jeigu taip ilgai likai ištikima savo vertybėms, nepasiduok impulsui. Siųsk jį ir ieškok kito. Pasikliauk moteriška nuojauta. Ta baimė, kurią jauti, būtent tai ir yra. Ne tas žmogus. Gal aplamai ne ten ieškai. Ieškok tarp tokių kaip tu, dvasingesnių, su panašiom vertybėm. Pas jus akivaizdžiai didelis vertybių skirtumas. Čia tik klausimas, ar po vienos nakties jis dings, ar po dviejų, jam tikrai nebus įdomu ilgai "cackintis" su nepatyrusia, neturės jis kantrybės, pradės žeminti, to negali būti mylinčio žmogaus širdyj. Sorry, kad čia taip davatkiškai. Bet patirties turiu nemažai. ir po to atleisti sau yra labai sunku.


Ačiū. Jus garsiai pasakėte tai ką bijau sau pasakyti. Jaučiu spaudimą iš aplinkos, juoko formoje net iš artimiausiu sau žmonių dėl savo nekaltumo.
Tai ir ateina savotiškas noras greičiau būti "normalia", su potekste gal tai mano žmogus gal su juo viskas bus gerai, gyvensim ilgai ir laimingai smile.gif .
Iš kitos pusės man pastoviai sakoma kad gyvenu idealizuojamame pasaulyje, bet ar tikėti meile ir jos laukti pasaulio idealizavimas?
Atsakyti
Man rodos visų šitų apmąstymų priežastis tai, kad jis ne tavo žmogus. Ir tu pasąmoningai tą jauti. Tarp savęs ir jo - skirtumų matai daugiau nei panašumų.
Ar nebus taip , kad tave tai ir traukia, kad jis vyresnis, turintis daugiau patirties, gyvenimo užgrūdintas, o tu svajoji apie tikrą meilę, saugai save tam vieninteliam, gal tave traukia tik kaip nuotykis, išbandyti tai, ką pati sau draudi? jei tik tiek, tai neverta tada.
Atsakyti
Man 29, mano mergytei tuoj 23. Draugaujame siek tiek virs puses metu. Pas ja pries musu draugyste patirties lovyteje buvo beveik nulis. Jos nuostatos beveik, kaip tavo, o pas mane beveik nera jokiu tabu (tiesa mergyciu turejes itin mazai). Tad situacija panasi.
Kaip sekasi? Santykiams labai padeda, kad esame labai atviri ir tapome labai artimi. Puikiai zinome kaip abu jauciames ir bandome suprasti vienas kita. Bet... Lovyte... Nzn ar galima daryti tokia isvada, bet jeigu mergytei nereikejo lovytes tiek laiko, tai ji nebus idomi ir veliau. Pas mus yra problemu lovyteje ir tai gali mus isskirti. Mes bandome rasti kazkoki abu tenkinanti varianta, bet musu poreikiai tikrai skiriasi. Kaip butu pas jus spelioti nesirysiu, bet retas vyras/vaikinas butu kitoks. Arba su juo jau bus kazkas dar blogiau...
Na bet anyway kiekvienas turim savo vertybes ir jas sunku pakeisti, tad geriau turbut ju nelauzyti. Tiesa jos neturi stipriai prasilenkti su realybe, nes kitu atveju ir 40m gali nepakakti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 19, 12:37)
Gyvenimiškos patirties stoka privertė kreiptis į jus, patarimų ir nuomonės.
Trumpai apie situacija. Man 23m. jam 29.
Aš - vaikiška, aikštinga, ambicinga- jo nuomonė, be seksualinės patirties, su maža gyvenimiška patirtim kuriant dviejų žmonių santykius, kai pasijaučiu įžeista žodžiu ar elgesiu nesiterlioju parodau duris- mano nuomonė apie save  smile.gif 
Jis gyvenimo užgrūdintas, nelengva vaikystė be mamas ir su smurtaujančiu tėvu, teisuolis, smulkmeniškas, puikiai pažįsta ir perpranta žmones ( darbo patirties dėka) diiiiidžiulė seksualinė patirtis.
Klausimas ar tokios seksualinės patirties skirtumas turi įtakos seksualiniems santykiams (aš dar nekalta)( o jam nėra jokiu tabu)?
Ar tokie vyrai kuriems tu busi n.-toji lovoje moka dar mylėti, žino kas yra šilti sielos santykiai. Ar jam aš tik eilinė, merga.
Man tai labai svarbu nes norėčiau kad mūsų draugystė pereitu į kitą lygį, bet bijau, kad jis nemoka mylėti (bendraujam apie 3men.)


Žinai, man tai kyla klausimas, ką tu išvis su juo veiki. Sakai, kad kai pasijauti įžeista žodžiu ir elgesiu, nesiterlioji - tai ko terliojiesi tris mėnesius su diedu, kuris tave laiko "vaikiška ir aikštinga", su kuriuo nesutampa požiūriai į tokius reikšmingus dalykus, kaip seksas ir nekaltybė, kurio tu net nemyli?
Aišku, kad jis "nemoka mylėti". Čia toks šiurkštus apibendrinimas, bet nelengva vaikystė, smurtas - tiesioginės palaido (ir ne, neieškosiu politiškai korektiškesnio žodžio) jo gyvenimo priežastys. Jis nežino, kas yra šilti sielos santykiai, nes nematė jų vaikystėje. Ir aš nemanau, kad tai nulemia visą gyvenimą, bet manau, kad turi labai daug įtakos, ir jei žmogus nori jos išvengti, turi sąmoningai ją pripažinti ir labai stengtis gyventi taip, kaip nėra išmokytas (su psichologo pagalba arba savarankiškai). O tu su juo todėl, kad nori būti stebuklingas angelas, jaunas ir tyras, kuris ateina ir jį "išgelbėja", ir tuo užsitarnauja amžiną jo meilę, dėkingumą ir ištikimybę.
Tyčia taip įžūliai apibendrinu, kad pati pamatytum, kaip iš šono atrodo. Nežinau, gali būti, kad per daug sutirštini tuos jūsų skirtumus. Bet man iš tavo posto (juk neturiu daugiau jokios informacijos) susidarė įspūdis, kad didžiausia problema - ne seksualinė patirtis, o visi kiti skirtumai.
Trumpai tariant, mano patarimas: pasikalbėk su juo. Kas tu jam - eilinė merga, stebuklingas angelas, kažkas per vidurį? Ar jis tave myli, ar bent jaučiasi kažkaip einąs tos meilės link? Ar jis nori sekso su tavim? Ką darys, jeigu neduosi? Ar jis supranta, ką tau reiškia nekaltybė, ar nori suprasti, net jei jūsų požiūriai skiriasi?
O jeigu pokalbis nepavyks - tu neišdrįsi arba jis išsisukinės - žinok, kad laikas nesiterlioti ir parodyti duris. Toks sugebėjimas - labai gera ir vertinga savybė.
Atsakyti
QUOTE(schade @ 2010 04 21, 13:00)
Žinai, man tai kyla klausimas, ką tu išvis su juo veiki. Sakai, kad kai pasijauti įžeista žodžiu ir elgesiu, nesiterlioji - tai ko terliojiesi tris mėnesius su diedu, kuris tave laiko "vaikiška ir aikštinga", su kuriuo nesutampa požiūriai į tokius reikšmingus dalykus, kaip seksas ir nekaltybė, kurio tu net nemyli?
Aišku, kad jis "nemoka mylėti". Čia toks šiurkštus apibendrinimas, bet nelengva vaikystė, smurtas - tiesioginės palaido (ir ne, neieškosiu politiškai korektiškesnio žodžio) jo gyvenimo priežastys. Jis nežino, kas yra šilti sielos santykiai, nes nematė jų vaikystėje. Ir aš nemanau, kad tai nulemia visą gyvenimą, bet manau, kad turi labai daug įtakos, ir jei žmogus nori jos išvengti, turi sąmoningai ją pripažinti ir labai stengtis gyventi taip, kaip nėra išmokytas (su psichologo pagalba arba savarankiškai). O tu su juo todėl, kad nori būti stebuklingas angelas, jaunas ir tyras, kuris ateina ir jį "išgelbėja", ir tuo užsitarnauja amžiną jo meilę, dėkingumą ir ištikimybę.
Tyčia taip įžūliai apibendrinu, kad pati pamatytum, kaip iš šono atrodo. Nežinau, gali būti, kad per daug sutirštini tuos jūsų skirtumus. Bet man iš tavo posto (juk neturiu daugiau jokios informacijos) susidarė įspūdis, kad didžiausia problema - ne seksualinė patirtis, o visi kiti skirtumai.
Trumpai tariant, mano patarimas: pasikalbėk su juo. Kas tu jam - eilinė merga, stebuklingas angelas, kažkas per vidurį? Ar jis tave myli, ar bent jaučiasi kažkaip einąs tos meilės link? Ar jis nori sekso su tavim? Ką darys, jeigu neduosi? Ar jis supranta, ką tau reiškia nekaltybė, ar nori suprasti, net jei jūsų požiūriai skiriasi?
O jeigu pokalbis nepavyks - tu neišdrįsi arba jis išsisukinės - žinok, kad laikas nesiterlioti ir parodyti duris. Toks sugebėjimas - labai gera ir vertinga savybė.




Ačiū už Jūsų nuomonę.
Santykiuose su juo jaučiuosi saugi, todėl kad jo nemyliu.
Todėl, kad lengvai galiu nutraukti santykius, nes širdies į juos neįdėjau, o neįdėjau todėl, kad labai daug abejonių kyla (kelias iš jų parašiau užvedus tema).
Man taip pat kyla klausimas ar jis moka išlaikyti šiltus santykius jei tokiu nematė vaikystėje, ar jis mokės saugoti ir vertinti šeimą jei pats tokios neturėjo ir nežino kas tai yra, žino tik teorine prasme. Gal šeima jam net nėra vertybė (juk 30m. o šeimos dar nėra)..?
Aš tikrai nenoriu nieko gelbėti, greičiau norėčiau vyro kuris gelbėtu mane smile.gif

Ar jūs tikrai manote, kad jis sąžiningai atsakys į klausimus. Aš nemanau, kad jis nori su manim sekso savaime aišku, kad myli nemanau, bet jaučiu vyrai ir meilėje prisipažinti gali jei kažko pasiekti nori smile.gif

Viena iš jo savybių, puikiai perprasti žmones ir jais manipuliuoti, kaip jau minėjau darbo specifika tokia, kad reikia paveikti žmones, todėl jis tai daryti puikiai moka.
Atsakyti