Įkraunama...
Įkraunama...

seksualinė patirtis-itaka santykiams

QUOTE(wasara22 @ 2010 04 21, 14:03)
Ačiū už Jūsų nuomonę.
1. Santykiuose su juo jaučiuosi saugi, todėl kad jo nemyliu.
Todėl, kad lengvai galiu nutraukti santykius, nes širdies į juos neįdėjau, o neįdėjau todėl, kad labai daug abejonių kyla (kelias iš jų parašiau užvedus tema).
2. Man taip pat kyla klausimas ar jis moka išlaikyti šiltus santykius jei tokiu nematė vaikystėje, ar jis mokės saugoti ir vertinti šeimą jei pats tokios neturėjo ir nežino kas tai yra, žino tik teorine prasme. Gal šeima jam net nėra vertybė (juk 30m. o šeimos dar nėra)..? 
3. Aš tikrai nenoriu nieko gelbėti, greičiau norėčiau vyro kuris gelbėtu mane smile.gif

4. Ar jūs tikrai manote, kad jis sąžiningai atsakys į klausimus. Aš nemanau, kad jis nori su manim sekso savaime aišku, kad myli nemanau, bet jaučiu vyrai ir meilėje prisipažinti gali jei kažko pasiekti nori smile.gif

Viena iš jo savybių, puikiai perprasti žmones ir jais manipuliuoti, kaip jau minėjau darbo specifika tokia, kad reikia paveikti žmones, todėl jis tai daryti puikiai moka.


Aš čia truputį "nachališkai" su tavim (ir sakyk man "tu", nėra čia ko forumuose mandagumais užsiimti), atsiprašau, nesistengiu užgauti, tik man atrodo, kad tu gal pati nematai, kaip labai susipainiojai prieštaravimuose. Čia dabar dar pasiginčysiu - irgi, ne todėl, kad norėčiau tau įrodyti kokią nors kategorišką savo tiesą, o tik kad parodyčiau, kas man atrodo TAVO, o ne vaikino, prieštaravimai.

1. O nenorėtum santykiuose - su juo ar su kitu - jaustis saugi todėl, kad myli? Kad pasitiki ir todėl gali įdėti širdį, nebijodama, kad prireiks lengvai juos nutraukti? Nes man toks noras pasilikti lengvą pabėgimą ir atrodo didžiausias nesaugumo jausmas...
2. Sakai - nemyli, abejoji ir t.t., bet jau galvoji apie šeimą? Su juo? Galvoji apie kažkokią ilgalaikę perspektyvą? Net jeigu tik teoriškai nori šeimos, net jeigu niekur neskubi, jeigu ieškai rimtų ir tvirtų santykių, kam gaišti su tokiu laiką?
3. O šitas vyras panašus į tokį? Vyras, kurio neleidi sau mylėti, su kuriuo nedrįsti permiegoti, kuris tau kelia tiek abejonių - nuo ko, kaip jis galėtų tave išgelbėti? O jei jis nėra toks, kokio tu nori - kam gaišti su juo laiką?
4. Aš manau, kad arba jis sąžiningai atsakys į klausimus, arba tu pastebėsi, kad atsakinėja nesąžiningai. Bet kuriuo atveju pokalbis - tai, kas jame bus pasakyta, tai, kas jame liks nutylėta, tai, kaip jame bus išsakomi vieni ar kiti dalykai, kaip bus stengiamasi nukreipti temą ar nuleisti pokalbį juokais - tau duos daug daugiau informacijos, negu šitas forumas. Ir truputį daugiau pasitikėk savimi: jeigu žinai, KAD jis moka manipuliuoti žmonėmis, reiškia, žinai ir KAIP. Pajusi, jeigu mėgins manipuliuoti tavimi. Kita vertus, vien tai, kad abejoji, ar jis atsakys sąžiningai - jau irgi šioks toks atsakymas.
Vienu žodžiu, jeigu būčiau tavo mama ar vyresnioji sesuo, tiesiai tau pasakyčiau - nepatinka man šitas tavo kadras. Svetimam žmogui tokių dalykų sakyti negaliu, tai bent jau stengiuosi parodyti, apie ką reikia susimąstyti. Kaip minėjau, seksualinės patirties skirtumas - mažiausia jūsų problema...
Atsakyti
QUOTE(schade @ 2010 04 21, 15:06)
Aš čia truputį "nachališkai" su tavim (ir sakyk man "tu", nėra čia ko forumuose mandagumais užsiimti), atsiprašau, nesistengiu užgauti, tik man atrodo, kad tu gal pati nematai, kaip labai susipainiojai prieštaravimuose. Čia dabar dar pasiginčysiu - irgi, ne todėl, kad norėčiau tau įrodyti kokią nors kategorišką savo tiesą, o tik kad parodyčiau, kas man atrodo TAVO, o ne vaikino, prieštaravimai.

1. O nenorėtum santykiuose - su juo ar su kitu - jaustis saugi todėl, kad myli? Kad pasitiki ir todėl gali įdėti širdį, nebijodama, kad prireiks lengvai juos nutraukti? Nes man toks noras pasilikti lengvą pabėgimą ir atrodo didžiausias nesaugumo jausmas...
2. Sakai - nemyli, abejoji ir t.t., bet jau galvoji apie šeimą? Su juo? Galvoji apie kažkokią ilgalaikę perspektyvą? Net jeigu tik teoriškai nori šeimos, net jeigu niekur neskubi, jeigu ieškai rimtų ir tvirtų santykių, kam gaišti su tokiu laiką?
3. O šitas vyras panašus į tokį? Vyras, kurio neleidi sau mylėti, su kuriuo nedrįsti permiegoti, kuris tau kelia tiek abejonių - nuo ko, kaip jis galėtų tave išgelbėti? O jei jis nėra toks, kokio tu nori - kam gaišti su juo laiką?
4. Aš manau, kad arba jis sąžiningai atsakys į klausimus, arba tu pastebėsi, kad atsakinėja nesąžiningai. Bet kuriuo atveju pokalbis - tai, kas jame bus pasakyta, tai, kas jame liks nutylėta, tai, kaip jame bus išsakomi vieni ar kiti dalykai, kaip bus stengiamasi nukreipti temą ar nuleisti pokalbį juokais - tau duos daug daugiau informacijos, negu šitas forumas. Ir truputį daugiau pasitikėk savimi: jeigu žinai, KAD jis moka manipuliuoti žmonėmis, reiškia, žinai ir KAIP. Pajusi, jeigu mėgins manipuliuoti tavimi. Kita vertus, vien tai, kad abejoji, ar jis atsakys sąžiningai - jau irgi šioks toks atsakymas.
Vienu žodžiu, jeigu būčiau tavo mama ar vyresnioji sesuo, tiesiai tau pasakyčiau - nepatinka man šitas tavo kadras. Svetimam žmogui tokių dalykų sakyti negaliu, tai bent jau stengiuosi parodyti, apie ką reikia susimąstyti. Kaip minėjau, seksualinės patirties skirtumas - mažiausia jūsų problema...



1.Pasitikėjimas (aišku visiškai pasitikėti žmogumi negalima) , saugumo, bendrumo jausmas tik tuomet kai tai yra galiu leisti sau „įsidėti“ žmogų į širdį.

2.Kaip jau ir minėjau seksuoti noriu tik su žmogumi kuri myliu ir įsivaizduoju kaip savo vyrą.Todėl mano lovos šildytojas turi atitikti mano įsivaizduojamo vyro sutuoktinio) tipažą smile.gif
Esu jauna, dar nemoku atskirti sekso iš meilės ir iš aistros, girdėjau gandus, kad laikui bėgant tai daryti išmoksiu smile.gif

3.Tas man jame ir patinka kad jis tvirtas, vyriškas, galintis pastovėti už save, gyvenimiškos patirties turintis, daug dalykų iš jo jau išmokau ir daug ko galiu išmokti.

Vis pabrėžiama meilė, ar tris mėnesiai bendravimo jau tas laikas kai galima sakyti taip myliu, kažkaip abejoju..


Ech bijau gyventi, bijau klysti, bijau neteisingai pasirinkti.
Manau daugiausiai problemų ir vidinių prieštaravimu iš to ir kyla.
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 21, 15:30)
1.Pasitikėjimas (aišku visiškai pasitikėti žmogumi negalima) , saugumo, bendrumo jausmas tik tuomet kai tai yra galiu leisti sau „įsidėti“ žmogų į širdį.

2.Kaip jau ir minėjau seksuoti noriu tik su žmogumi kuri myliu ir įsivaizduoju kaip savo vyrą.Todėl mano lovos šildytojas turi atitikti mano įsivaizduojamo vyro sutuoktinio)  tipažą smile.gif
Esu jauna, dar nemoku atskirti sekso iš meilės ir iš aistros, girdėjau gandus, kad laikui bėgant tai daryti išmoksiu smile.gif

3.Tas man jame ir patinka kad jis tvirtas, vyriškas, galintis pastovėti už save, gyvenimiškos patirties turintis, daug dalykų iš jo jau išmokau ir daug ko galiu išmokti.

Vis pabrėžiama meilė, ar tris mėnesiai bendravimo jau tas laikas kai galima sakyti taip myliu, kažkaip abejoju..
Ech bijau gyventi, bijau klysti, bijau neteisingai pasirinkti.
Manau daugiausiai problemų ir vidinių prieštaravimu iš to ir kyla.


Meilę tu pati pabrėži - sakai, kad nenori miegoti su tuo, kurio nemyli. Perskaityk, ką parašei antram punkte.
Dėl sekso iš meilės ir iš aistros - aš tau dar galiu paskleisti gandą, kad laikui bėgant tik dar labiau susipainiosi wink.gif Bet tu jau labai daug žinai - tu žinai, kad "iš aistros" tu nenori. Tai dėl ko dar sukti galvą?
Beje, manau, kad myli tada, kai apsisprendi mylėti. Niekada nebūna, kad pastoviai, nuolat jaustum toooookią jau į padanges keliančią meilę vienam žmogui. Tiesiog apsisprendi, kad šitas žmogus pakankamai mielas ir patrauklus, kad įsileistum jį į širdį, pasitikėtum juo. Tai tik iš dalies laiku matuojama. Bet kuriuo atveju, manau, kad pirma apsispręsk, ar mylėsi šitą vaikiną, ar ne, o tik tada galvok, ar reikia su juo permiegoti.
O bijoti nėra ko. Nebūna gyvenimo be nuoskaudos, sudaužytos širdies, neteisingų pasirinkimų. Daryk taip, kaip šią akimirką atrodo geriausia - tada žinosi, kad net jei suklydai, tai bent jau vedama geriausių ketinimų.
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 20, 10:13)
.... bet ar tikėti meile ir jos laukti pasaulio idealizavimas?

Nope. Tai labai gražus jausmas ir negalima to laukimo menkinti. Jūs turtinga šiuo jausmu - neišvaisykite jo veltui.
Atsakyti
manau, santykiai be ateities, is pat pradziu matosi kad susitiko du skirtingi zmones, ir vargu ar tas vyriskis pakeis save del taves, greiciausiai pasinaudos ir bus ate unsure.gif tikrai linkiu susirasti vertesni zmogu kuri galetum drasiai ir be dvejoniu isileisti ir i sirdi, ir i lova
Atsakyti
QUOTE(SunMoon @ 2010 04 23, 14:12)
manau, santykiai be ateities, is pat pradziu matosi kad susitiko du skirtingi zmones, ir vargu ar tas vyriskis pakeis save del taves, greiciausiai pasinaudos ir bus ate unsure.gif  tikrai linkiu susirasti vertesni zmogu kuri galetum drasiai ir be dvejoniu isileisti ir i sirdi, ir i lova




Keistis dėl kažko didžiausia nesamonė. Niekas to ir nenori smile.gif
Užkliuvo žodžiai "vertesni žmogų" kaip jus "matuojate" žmogaus verte, kad dristate taip teigti ?
Ačiū už palinkėjimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wasara22: 23 balandžio 2010 - 13:51
Jauti,kad Tau santykiai kolkas nesuteikia pasitikejimo ir saugumo. Tad ir seksas su juo ir tavo nuostatomis nebus laisvas,imtymus,nezinau,kaip pasakyti...Tad ko skubeti?Nebent pati nuspresi,kad laikas pasisemti patirties,ir tai jau bus tavo apsisprendimas,gal net atvirai apie tai pasakius draugui.Tokiu ateju tu busi stipri pries partneri,ir tau tai suteiks pliusiuku santykiu raidai,jei jie pasirodys esa perspektyvus....
Atsakyti
Susirask tokį padlyzą, kuris komplimentais tau per pirmą mėnesį apsuks galvelę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrilik @ 2010 04 23, 15:47)
Susirask tokį padlyzą, kuris komplimentais tau per pirmą mėnesį apsuks galvelę  wub.gif



biggrin.gif ir aš taip pagalvoju, moterys gi ausimis myli 4u.gif
Atsakyti
pasirasykime po peticija del pedofilijos, nelikime abejingos!

http://www.peticijos.lt/visos/3350[SIZE=14][COLOR=red]
Atsakyti
wasara, pagal tai, koki surasei klausima daugiau kaip 17 tau neduociau - ale cia tavo sazines reikalas. dabar kas liecia klausimus skirtumas sekse del patirties skirtumu be abejo bus - jam smile.gif tu pradzioje gulesi kaip lenta, isitempusi ir net nebandysi pajusti malonuma ir su tuo, kas daug moteru turejes ir su nekaltuoju. smile.gif tai kam del to parintis? po to viskas pasikeis arba ne - bet cia nuo taves priklauso.
o dabar kas liecia seksa ir gebejima myleti - neapgaudinek saves, tu gali buti eiline merga ir tam, kas turejes daug santykiu ir tas, kuriam busi pirma is daugelio. lygiai taip pat jie abu gali tave mylet. o siaip - jei kyla tokie klausimai, tai ne velnio tu jo nemyli - matyt pati nemoki myleti smile.gif kitu atveju negalvotum - o cia, kalkuliatorius matyt veikia. susideliok balansa ir nuspresk, ar tau apsimoka su juo miegoti ar ne.
Atsakyti
QUOTE(wasara22 @ 2010 04 20, 08:28)
Koletsa nes auklėta buvau, kad seksuoti tik su mylimu žmogum jam atsiduoti jam padovanoti netik savo širdį bet ir kūna, ir bla bla bla  smile.gif

Asmeniškai manau, kad tokia filosifija reikalinga ir naudinga iki kokių 18-19, na, kad nepasileistų mergaitės kur nereik.

Bet vėliau...

Vėliau tai gali pasidaryti rimtas stabdis ir didelių nusivylimų šaltinis.

Visaip gali būti - galbūt pasiliksi su tuo, kuris buvo pirmas, nes taip 'nuostabu romantiška reikia' - ir gal bereikalo? Arba - išsiskirsit, tada pulsi save graužt, kad štai nenusisaugojau, pasinaudojo, paliko, apvogė, pasaulio galas, niekam manęs tokios nereikės.

Ir išviso - seksualinis gyvenimas - sveika ir naudinga. Kad nereikėtų paskui po dešimties santuokos metų prieš miegą svarstyt 'o ką jeigu..'. Žinoma, nieko nereikia daryti per prievartą, bet jeigu norisi ir vienintelis trukdys 'o jeigu jis ne TAS VIENINTELIS' - tokiam amžiui - kodėl gi ne??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taistė: 03 gegužės 2010 - 18:51