Įkraunama...
Įkraunama...

CV

QUOTE(Kingswife @ 2015 11 25, 16:32)
Paskaičius šia tema suglumau. Katik vienoj temoj džiaugiausi, kad pagaliau pasiryžau ir pasirašiau cv, nes noriu keisti darbą. Jau tuoj savaitė, bet niekas neskambino. Gal tikrai mano cv per paprastas. Viską tiesiog surašiau worde (prisegiau foto). blush2.gif


na siaip jei worde tai nieko keisto smile.gif CV siaip pdf formatu siunciamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2015 11 25, 17:59)
na siaip jei worde tai nieko keisto smile.gif CV siaip pdf formatu siunciamas smile.gif

kur ir kas tokius reikalavimus skelbia?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 11 25, 18:41)
kur ir kas tokius reikalavimus skelbia?


niekas neskelbia, bet pdf formatas daug patogiau skaitosi ir neissikraipo skirtinguose kompiuteriuose. wordo formatas skirtas redagavimui, pdf - skaitymui
Atsakyti
Pasirodo kas tiesa, tas ne melas. Ir kituose forumuose rašė, kad pdf geriau siųsti.

Nepilna valanda darbo ir turiu naują cv. Ačiū XXI interneto amžiui biggrin.gif Susiradau LT svetainę, kur iškarto padaro cv pdf formatu ir su gražiu dizainu kaip prieštai kažkuri narė rodė. Puiki proga švęst. Ryt kibsiu naujai į skelbimus ir siųsiu naująjį cv thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kingswife @ 2015 11 25, 19:14)
Pasirodo kas tiesa, tas ne melas. Ir kituose forumuose rašė, kad pdf geriau siųsti.

Nepilna valanda darbo ir turiu naują cv. Ačiū XXI interneto amžiui biggrin.gif Susiradau LT svetainę, kur iškarto padaro cv pdf formatu ir su gražiu dizainu kaip prieštai kažkuri narė rodė. Puiki proga švęst. Ryt kibsiu naujai į skelbimus ir siųsiu naująjį cv  thumbup.gif biggrin.gif


thumbup.gif

galima susikurt ir worda, o paskui tiesiog konvertuoti i pdf, pries tai padailinus, sulyginus, perkelus i kita puslapi, jei negraziai ziurisi. daug online konverteriu yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kingswife @ 2015 11 25, 19:14)
Pasirodo kas tiesa, tas ne melas. Ir kituose forumuose rašė, kad pdf geriau siųsti.

Nepilna valanda darbo ir turiu naują cv. Ačiū XXI interneto amžiui biggrin.gif Susiradau LT svetainę, kur iškarto padaro cv pdf formatu ir su gražiu dizainu kaip prieštai kažkuri narė rodė. Puiki proga švęst. Ryt kibsiu naujai į skelbimus ir siųsiu naująjį cv  thumbup.gif biggrin.gif


O ten tik sukonvertuoja? Kokie ten dizainai? Gal negaila ir norit pasidalint su mum, kitom beieškančiom, puslapiu? 4u.gif gi visų cv vis vien skirtingi gaunasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sianakt _Madride @ 2015 11 25, 20:11)
O ten tik sukonvertuoja? Kokie ten dizainai? Gal negaila ir norit pasidalint su mum, kitom beieškančiom, puslapiu? 4u.gif gi visų cv vis vien skirtingi gaunasi wink.gif


Gal blogai/neaiškiai parašiau. Aš internete norėjau rasti kaip atrodo geras cv pavyzdys, o ne vien kaip konvertuoti. blush2.gif Negaila man visai, svetainė vadinasi https://www.wozber.com/lt ten įkėliau atskirais blokais nukopijavusi info iš prieš tai buvusio cv. Seno cv nekonvertavau (nieko jam nedariau). Išsirinkau dizainą ir mano info sudėliojo į tą dizainą. Tada atsisiunčiau iš karto pdf formatu. Kiek suprantu tai galiu aš ten viską koreguoti vėl ir vėl ir siųstis įvairius variantus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kingswife: 25 lapkričio 2015 - 20:29
Ačiū, Kingswife, už pagalbą. Nuoširdžiai pasakius pradžioje nežinojau kaip rašyti cv blush2.gif O vakar jau gavau kvietimą dirbti thumbup.gif

Šiaip nepaminėjot, kad dalis cv šablonų (mano nuomone gražiausi) šioj svetainėj https://www.wozber.com/lt nors ir nebrangūs, bet vis tiek mokami.

Kažkur 40% įmonių į kurias siunčiau cv pakvietė į darbo pokalbius. Žodžiu darbas daug žadantis, tai ir tų kelių eurų negaila cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras, klausimukas:

Ar pildant CV į užsienį įmonių pavadinimus, pvz UAB "Vilniaus dešrelės" taip ir palikti ar rašyti UAB " Sausages of Vilnius" ar....? smile.gif

Atsiprašau už fantaziją, tiesiog biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Panteriukė @ 2015 12 28, 19:19)
Labas vakaras, klausimukas:

Ar pildant CV į užsienį įmonių pavadinimus, pvz UAB "Vilniaus dešrelės" taip ir palikti ar rašyti UAB " Sausages of Vilnius" ar....? smile.gif

Atsiprašau už fantaziją, tiesiog biggrin.gif

ne, pavadinimai neverciami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Panteriukė @ 2015 12 28, 19:19)
Labas vakaras, klausimukas:

Ar pildant CV į užsienį įmonių pavadinimus, pvz UAB "Vilniaus dešrelės" taip ir palikti ar rašyti UAB " Sausages of Vilnius" ar....? smile.gif

Atsiprašau už fantaziją, tiesiog biggrin.gif


pavadinimas neverciamas, verciama tik uab, ab, ii ir pan.
Atsakyti
Norėjau pasiūlyti wozber.com CV kūrimo įrankį, nes EuroPass yra pasenęs reikalas. Jis nebeveikia taip, kaip prieš 10 metų, dėl to siunčiant CV į 200 vietų niekas nebeatrašo.
Atsakyti