Įkraunama...
Įkraunama...

Leisti į darželį, o gal neleisti?

QUOTE(ciuke @ 2010 04 24, 08:20)
Nu zinot, jei mano vaikui butu plauciu uzdegimas, nerizikuociau savarankiskai spresti ir antibiotiku neduoti.


Nuo plaučių uždegimo be antibų niekaip.
Mano visi vaikai, vos tik pradėjo lankyti darželį, taip ir prasidėjo ligos.
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2010 04 24, 09:20)
Nu zinot, jei mano vaikui butu plauciu uzdegimas, nerizikuociau savarankiskai spresti ir antibiotiku neduoti.


tai apie tai ir sakau, kai tokios sąlygos laikyti namie (kaip autorei), nereikia prisižaisti iki plaučių uždegimo - nereikės ir antibiotikų, o tie visi vaikiški virusiukai pasigaunami darželyje, vėliau didesnį atsparumą suteikia ir nereik mokyklos praleidinėti.
Atsakyti
QUOTE(MamaGita @ 2010 04 25, 21:41)
tai apie tai ir sakau, kai tokios sąlygos laikyti namie (kaip autorei), nereikia prisižaisti iki plaučių uždegimo - nereikės ir antibiotikų, o tie visi vaikiški virusiukai pasigaunami darželyje, vėliau didesnį atsparumą suteikia ir nereik mokyklos praleidinėti.


Geri virusiukai ax.gif Mano abu sūnūs taip darželį lankė: viena savaitė darželyje, trys- namie, nes susirgdavo. Ir amžinas rūpestis, kas juos namie prižiūrės, kol aš darbe.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 25, 21:56)
Geri virusiukai  ax.gif  Mano abu sūnūs taip darželį lankė: viena savaitė darželyje, trys- namie, nes susirgdavo. Ir amžinas rūpestis, kas juos namie prižiūrės, kol aš darbe.



as taip jau gyvenu puse metu doh.gif nebuvo ne vieno menesio, kad gauciau pilna alga doh.gif ir tai dar cia sakykime savaite pabunu as, tada auklyte turejom kuri laika, dar mociutes po diena ar dvi ir tempiam....tik kad auklyte islaikyti nepastoviam darbui sunku sad.gif

Jei butu galimybe nevesti i darzeli nevesciau tikrai, o autore kiek supratau tikrai gali suderinti prieizura namuose
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 25, 22:56)
viena savaitė darželyje, trys- namie, nes susirgdavo.

drinks_cheers.gif mes visiskai taip pat rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2010 04 26, 08:12)
drinks_cheers.gif  mes visiskai taip pat  rolleyes.gif


Manau, daugybė mamyčių turi tokią patirtį. Todėl mano trečias vaikas eina į darželį kada nori, nes aš susitvarkiu taip, kad dirbu namie. Suslogavo ir palieku namie. Todėl neįsiserga.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 26, 10:20)
Todėl mano trečias vaikas eina į darželį kada nori, nes aš susitvarkiu taip, kad dirbu namie.

Nu va o sako, kad darželiuose vietų trūksta Vilniuje, pasirodo galima vesti kada nori ir tokį vaiką laiko darželis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2010 04 26, 10:00)
Nu va o sako, kad darželiuose vietų trūksta Vilniuje, pasirodo galima vesti kada nori ir tokį vaiką laiko darželis.  g.gif


Na, mano dukra lankys tik iki birželio 1 d, nes jau keliaus į pirmą klasę...Taigi galite nebesipiktinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 04 26, 11:58)
Na, mano dukra lankys tik iki birželio 1 d, nes jau keliaus į pirmą klasę...Taigi galite nebesipiktinti smile.gif

O kodėl jūs iš karto nusprendėte, kad aš piktinuosi? g.gif Dabar šitiek visur kalba , jog Vilniuje darželį gauti yra labai sunku, o jūs turite prabangą- kada nori tada vaikas eina. Tai pagalvojau, kad gal nėra taip blogai, jei tokius vaikus darželis laiko, o ne tuos kuriuos tėvai kasdien vestų.
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2010 04 26, 11:27)
O kodėl jūs iš karto nusprendėte, kad aš piktinuosi?  g.gif Dabar šitiek visur kalba , jog Vilniuje darželį gauti yra labai sunku, o jūs turite prabangą- kada nori tada vaikas eina. Tai pagalvojau, kad gal nėra taip blogai, jei tokius vaikus darželis laiko, o ne tuos kuriuos tėvai kasdien vestų.


Ir netgi pusę kainos mokam smile.gif
Užrašiau tada, kai dukra gimė. Tad patekom teisėtai.
Kalbėjau su auklėtoja, kuri darželyje dirba jau daug metų. Ji sakė, kad vaikai, kurie į darželį eina kaip į tarnybą, tampa irzlūs, nepaklusnūs. Mano dukra neina į darželį penktadieniais, nes tą dieną važiuojam į muzikos mokyklą. O ir sloguojančios ar bent kiek prasčiau besijaučiančios niekada nevedu, nes man svarbiau turėti sveiką vaiką, o ne rūpintis, ar neužimam kažkieno kito vietą darželyje. Tegul visi užrašo į darželį iškart gimusį vaiką ir papuls. Juk tai tikrai nėra sudėtinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2010 04 26, 12:27)
O kodėl jūs iš karto nusprendėte, kad aš piktinuosi?  g.gif Dabar šitiek visur kalba , jog Vilniuje darželį gauti yra labai sunku, o jūs turite prabangą- kada nori tada vaikas eina. Tai pagalvojau, kad gal nėra taip blogai, jei tokius vaikus darželis laiko, o ne tuos kuriuos tėvai kasdien vestų.

Na, mes jokiu sunkumu neturejom, pries metus uzrasem ir vietos buvo. ir net ne nuo gimimo rasem.
bet kokiu atveju ligu sezonu is 15 serga bent 11, taip kad niekur nedingsi, nebus taip, kad kiek prirase, tiek eina. Vieni del ligu, kiti prevenciskai sveikimo laika pratesia.

Man dar geriau, kad vaikus mamos pilnai namie isgydo ir tik tada leidzia, o ne kai dar vaikas tik zingsneliu sveikimo link. Temperaturos ner ir eina rolleyes.gif . Tada aciu, pasidalina visi kiti virusiukais.
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2010 04 26, 12:55)

Man dar geriau, kad vaikus mamos pilnai namie isgydo ir tik tada leidzia, o ne kai dar vaikas tik zingsneliu sveikimo link. Temperaturos ner ir eina rolleyes.gif . Tada aciu, pasidalina visi kiti virusiukais.


Va būtent. Kada benueisi į darželį, ten visada yra apsisnargliavusių, kostinčių, ypač žiemą...Gi būna, kad auklėtojoms tenka temperatūras matuoti ir tėvams skambinti, kad vaiką pasiimtų...Argi tai jų darbas? Kadangi mano jau trečias vaikas baigia darželį, matau, koks didelis procentas yra tokių apie kitus vaikus negalvojančių tėvų...Kad jie neturi kur palikti susirgusį vaiką, čia jau jų bėda.
Atsakyti