Įkraunama...
Įkraunama...

26 - ji onko užeigėlė...

Gabija, tavo postai tokie ramus...ir ismintingi smile.gif

something else, man pirma scintigrama dare po 3 chemijos. Skaudejo kaulus, kraujo rodikliai buvo labai blogi, pasiskundziau ir daktare-chemoterapeute uzrase tyrimui tam laikui, kai turejau atsigult i ligonine. Po to dare po metu del tu paciu priezasciu.
Kai pasiskundziau dabar, atliko MR.

GREK, sekmes tau. Zoleles, saknys realiai gerina kraujo rodiklius. Tokie kaip dabar tavo kraujo rodikliai, pas mane buvo tik po Neupogen arba Grasalvos ampuliu. Laikyk taip ir toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 22 balandžio 2010 - 10:49
QUOTE(something else @ 2010 04 22, 11:35)
Grek, jei teisingai supratau, Jums šiuo metu taikoma chemoterapija ir buvo atlikta kaulų scintigrama? Aš kažkodėl įsivaizdavau, kad scintigrama daroma praėjus bent porai mėnesių po gydymo chemoterapija...

gal apseikim be "jūs" smile.gif gerai?
taip vakar atliko šitą tyrimą, o šiandien turėjo būt 3-čia chemija. Pirmą chemiją gavau kovo 10d., tai panašiai ir gaunasi.

QUOTE(romantikė @ 2010 04 22, 11:47)
GREK, sekmes tau. Zoleles, saknys realiai gerina kraujo rodiklius. Tokie kaip dabar tavo kraujo rodikliai, pas mane buvo  tik po Neupogen arba Grasalvos ampuliu. Laikyk taip ir toliau.

rolleyes.gif ačiū
Atsakyti
gabija, ar teisingai supratau, kad lankaisi pas Folio metodu dirbančius gydytojus pastoviai? Ar tų žirniukų skiria, ar tik pažiūri savo aparačiukais? Aš buvau prieš kokius metus, bet kažko nelabai man ten... Sumokėjau per abi su vaiku bene 15o lt., nebepamenu jau. Nebevažiavau daugiau... O gal ir geri tie metodai. g.gif

Grek, kad nukėlė ch., nieko blogo. Kelios dienos prabėgs, ir gydymas vyks toliau. man vieną kart savaitei irgi buvo nukėlę, bet leukocitų tada buvo 1.

*****
Neišbrendam iš vaiko ligelės. nesenai po ligos, jau ir į mokyklą pora dienų nuėjo - ir vėl iš naujo. vakar 39 temp.,skauda gerklę, + vemia ir pilvą skauda. sakyčiau, rota virusas, bet gerklė? matyt, abu kartu. Nieko, praeis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 22 balandžio 2010 - 11:21
QUOTE(something else @ 2010 04 22, 11:35)
Grek, jei teisingai supratau, Jums šiuo metu taikoma chemoterapija ir buvo atlikta kaulų scintigrama? Aš kažkodėl įsivaizdavau, kad scintigrama daroma praėjus bent porai mėnesių po gydymo chemoterapija...

Echoskopiją, KT skiria gydymo metu po 3-4 pirmųjų chemijų, kad galėtų įvertinti gydymo efektyvumą. O scintigramą skiria norėdami konstatuoti, ar stuburo ir pan. skausmai yra dėl mts - todėl jį skiria praktiškai bet kada. Kaip man labai gražiai klinikose paaiškino, čia irgi yra iš esmės rentgenas, tik jau čia "šviečia" ne aparatas, o pats žmogus, nes gauna radioaktyvių medžiagų "į vidų". Be abejo, ir šis tyrimas turi prasmę vertinat mts kauluose - jų buvimą ir plitimą.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 04 22, 11:47)
something else, man pirma scintigrama dare po 3 chemijos. ...

QUOTE(GREK @ 2010 04 22, 11:56)
taip vakar atliko šitą tyrimą, o šiandien turėjo būt 3-čia chemija. Pirmą chemiją gavau kovo 10d., tai panašiai ir gaunasi.
rolleyes.gif ačiū

Mat kaip įdomiai... Kodėl klausiu - ogi pamenu, kai dar seniai seniai, po pirmos chemo, gydytoja sakiusi yra, esą chemo gali "iškreipti" tyrimų rezultatus... Tai ir buvau kone įtikėjusi tuo smile.gif

Mamai kt antradienį turėtų pradėti antrą 4 dienų non stop lašinimą. Bet į mane smelkiasi visi pasaulio nerimai, nes per šitas 2,5 savaites skausmas nei kiek neaprimo, vaistų dozės nesumažėjo, negana to, šiandien pasakė jaučianti naują skausmo šaltinį pilvo srityje doh.gif Juk jau turėtų pradėti veikti chemo vaistai doh.gif Toks nerimas.. Žodžiu, antradienį prašysim bent jau echoskopijos.

Dar vienas mane neraminantis dalykas. Gal yra susidūrusių su ilgesniais morfino vartojimo atvejais? Mūsų šių savaičių derinukas toks: fentanilio pleistras (100 stiprumo) + 2 ampulės morfino (25 stiprumo). Bet keistumas tas, kad morfinas praktiškai nebenuima skausmo, ką sėkmingai daro ibumax (ibuprofenas 400 stiprumo). Stebiuosi todėl, kad prieš morfino skyrimą buvo priešingai. Dabar galvoju - gal tiesiog pripratimo reikalas?


Merginos, seniai bemačiau pasirodant shaibą. Gal turite žinių kuri?


QUOTE(ifauru @ 2010 04 22, 12:23)
Echoskopiją, KT skiria gydymo metu po 3-4 pirmųjų chemijų, kad galėtų įvertinti gydymo efektyvumą. O scintigramą skiria norėdami konstatuoti, ar stuburo ir pan. skausmai yra dėl mts - todėl jį skiria praktiškai bet kada. Kaip man labai gražiai klinikose paaiškino, čia irgi yra iš esmės rentgenas, tik jau čia "šviečia" ne aparatas, o pats žmogus, nes gauna radioaktyvių medžiagų "į vidų". Be abejo, ir šis tyrimas turi prasmę vertinat mts kauluose - jų buvimą ir plitimą.

Ačiū ifauru, žinau tuos dalykus. Tiesiog kilo klausimas dėl tyrimo tikslumo, nes kol kas visos scintingramos, KT ir MR darytos tarp intensyvaus gydymo periodų. Tai ir suabejojau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 22 balandžio 2010 - 11:38
QUOTE(arune @ 2010 04 22, 12:18)
*****
Neišbrendam iš vaiko ligelės. nesenai po ligos, jau ir į mokyklą pora dienų nuėjo - ir vėl iš naujo. vakar 39 temp.,skauda gerklę, + vemia ir pilvą skauda. sakyčiau, rota virusas, bet gerklė? matyt, abu kartu. Nieko, praeis  smile.gif

console.gif Gali buti ir Rotovirusas. Jis kazkaip skirtingai reiskiasi dabar. Mes su mazule ligonineje gulejom, jos bukle del to viruso buvo labai sunki...
Laikykites! Dukrytei sveikatos balioneli 4u.gif

Siandien nuejau pasiimti neigaliojo pazymejima ir nustebau - daktaras sake, kad skiria man 50%, o dokumenta gavau su 45 % nedarbingumo... Bus dar maziau pinigeliu. Gal blogai isgirdau g.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 04 22, 13:36)
Dar vienas  mane neraminantis dalykas. Gal yra susidūrusių su ilgesniais morfino vartojimo atvejais? Mūsų šių savaičių derinukas toks: fentanilio pleistras (100 stiprumo) + 2 ampulės morfino (25 stiprumo). Bet keistumas tas, kad morfinas praktiškai nebenuima skausmo, ką sėkmingai daro ibumax (ibuprofenas 400 stiprumo). Stebiuosi todėl, kad prieš morfino skyrimą buvo priešingai. Dabar galvoju - gal tiesiog pripratimo reikalas?

Cia gal tati atsakys,ji daugiausiai zino apie vaistus nuo skausmo.Bet zinau kad mano mamai pvz.labiausiai isvisu nuima skausma tramadolis,o pvz.ketanov isvis ja neveikia,ji jau daug metu vartuoja ir morfina ir tramadoli,aisku gal ir yra tas pripratimas,bet ka daryti,jei nieko kito nepasiulo verysad.gif

arune ,o ka gydytoja sako? Bet su vaikais daznai buna kad prie virusu ,persalimo ligu kartu prasideda ir vemimas,viduriavimas.Dar orai tokie doh.gif Sveikyte greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Siandien nuejau pasiimti neigaliojo pazymejima ir nustebau - daktaras sake, kad skiria man 50%, o dokumenta gavau su 45 % nedarbingumo... Bus dar maziau pinigeliu. Gal blogai isgirdau  g.gif

Neįgaliojo pažymėjime rašo darbingumo lygį. Jei 45% tai mažiau darbinga nei 50%. Man atrodo, kad 45% prilygsta 2 gr. Cituoju ndnt svetainėj skelbtą info "I invalidumo grupė prilyginama 20 proc., II- 35 proc., III - 50 proc. darbingumo lygiui" (tai kaip suprantu 2 gr nuo 35 iki 45)
Kai buvau komisijoj, man irgi daktaras sakė, kad bus 50%. Bet pazymėjimą atsiimsiu kitą savaitę. Nežinau, ką man parašys.
Atsakyti
QUOTE(ZoVi @ 2010 04 22, 17:25)
Neįgaliojo pažymėjime rašo darbingumo lygį. Jei 45% tai mažiau darbinga nei 50%. Man atrodo, kad 45% prilygsta 2 gr. Cituoju ndnt svetainėj skelbtą info "I invalidumo grupė prilyginama 20 proc., II- 35 proc., III - 50 proc. darbingumo lygiui" (tai kaip suprantu 2 gr nuo 35 iki 45)
Kai buvau komisijoj, man irgi daktaras sakė, kad bus 50%. Bet pazymėjimą atsiimsiu kitą savaitę. Nežinau, ką man parašys.

Darbinga as kaip tik 55%, o nedarbinga - 45%. Tai tikrai didelis skirtumas.
g.gif Idomu, kam tada sakyti, kad 50%... Nes pinigai tai kitokie.
Rytoj nunesiu prasyma isduoti spec.zenkla neigaliems i masina. 2 metus neemiau jo, o dabar paimsiu.
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 04 22, 18:43)
Darbinga as kaip tik 55%, o nedarbinga - 45%. Tai tikrai didelis skirtumas.
g.gif Idomu, kam tada sakyti, kad 50%... Nes pinigai tai kitokie.
Rytoj nunesiu prasyma isduoti spec.zenkla neigaliems i masina. 2 metus neemiau jo, o dabar paimsiu.

O man atrodo kad jau nera skirtumo ar 55,ar 50% del pinigu g.gif iki 45% tai jo,kitaip skaiciuoja...bet gal as klystu.O koki zenkla? As tai nupirkau Maximoje uz 1.99Lt g.gif

Va,is SODROs : asmenims, netekusiems 75 – 100 procentų darbingumo yra 150 proc. bazinės pensijos;

asmenims, netekusiems 60 – 70 procentų darbingumo yra 110 proc. bazinės pensijos.

Asmenims, netekusiems 45-55 procentų darbingumo, netekto darbingumo pensija apskaičiuojama taip kaip asmenims, netekusiems 60-70 procentų darbingumo, o po to mažinama 50 procentų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 22 balandžio 2010 - 17:06
QUOTE(SVETA K. @ 2010 04 22, 17:57)
O man atrodo kad jau nera skirtumo ar 55,ar 50% del pinigu g.gif iki 45% tai jo,kitaip skaiciuoja...bet gal as klystu.O koki zenkla? As tai nupirkau Maximoje uz 1.99Lt g.gif

Va,is SODROs : asmenims, netekusiems 75 – 100 procentų darbingumo yra 150 proc. bazinės pensijos;
asmenims, netekusiems 60 – 70 procentų darbingumo yra 110 proc. bazinės pensijos.
Jeigu asmuo turi minimalų stažą, bet neturi būtinojo, jo netekto darbingumo pensijos pagrindinė dalis yra proporcingai mažesnė.
Asmenims, netekusiems 45-55 procentų darbingumo, netekto darbingumo pensija apskaičiuojama taip kaip asmenims, netekusiems 60-70 procentų darbingumo, o po to mažinama 50 procentų.


Aciu, SVETA.

Va apie zenkla
http://www.ndnt.lt/s...&...&puslapis=1

Nezinau ar jis reikalingas g.gif Tiesiog, perskaiciau ir pagalvojau, kad uzsisakysiu.
P.s. http://kelias.avilda.lt/KET/ket.html XXIII. NEĮGALIŲJŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ EISMAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 22 balandžio 2010 - 17:11
QUOTE(romantikė @ 2010 04 22, 17:43)
Darbinga as kaip tik 55%, o nedarbinga - 45%. Tai tikrai didelis skirtumas.
g.gif Idomu, kam tada sakyti, kad 50%... Nes pinigai tai kitokie.

man tai pasakė, kad bus 40 proc., tiek ir buvo. Gydytojas minėjo, kad ar 30 ar 40 proc. - pinigai tie patys. Tai supratau, kad nuo 40 jau keičiasi suma. pažiūrėsi, kai gausi, Romantike. Kiek jau bus, tiek. Gerai, kad visai nenuėmė, kaip minėjau, mano draugei su panašia kaip tavo anamneze nuėmė visai.
Atsakyti