Įkraunama...
Įkraunama...

26 - ji onko užeigėlė...

Sveikutės, mieliausios Mergaitės, 4u.gif wub.gif

Prisiduodu... Šiandien pas mus liūdna... verysad.gif Padarė mamytei pilvo ir krūtinės KT. Manėme , kad negerai su plaučiais. Deja, suklydome - visi organai švarūs, tik kepenyse daugybiniai neryškūs žididinukai... verysad.gif Prieš du mėnesius echoskopas nieko nerodė, bet gal ir nesimatė su juo... Gydytoja skirs chemiją (kaži, ar ji gali kepenėlėse sumažinti mts. g.gif , kai jų daug) Visi kepenų biocheminiai ir kiti biocheminiai tyrimai normose. Mamytė negali patikėti - sako, kad senai taip gerai ir stipriai nesijaučiau, o čia še tau... Ir dar laikas ne su mumis. Porto sistema mus pasieks tik pirmadienį, o įdėti užsiregistravome pas chirurgą dar sekantį pirmadienį. Vėl visa savaitė nusikelia. Ir dar sako, kad reikia po įdėjimo pora savaičių palaukti, kol užgis. Mergaitės su portais 4u.gif - ar ir jūs po porto įstatymo laukėte , kol sugis, ar tuoj pat lašino?
Chemijos vaistukai ir eiga tolimesnė aptarta, bet tiek laiko dar turi praeiti... doh.gif

***

Būkit visos tvirtos, gražios ir kuo geresnės savijautos, užsibaigiančios dar geresne sveikata... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 04 22, 12:18)
Neišbrendam iš vaiko ligelės. nesenai po ligos, jau ir į mokyklą pora dienų nuėjo - ir vėl iš naujo. vakar 39 temp.,skauda gerklę, + vemia ir pilvą skauda. sakyčiau, rota virusas, bet gerklė? matyt, abu kartu. Nieko, praeis  smile.gif

arune, kaip laikosi mažoji?

QUOTE(rasų lanka @ 2010 04 23, 15:34)
Sveikutės, mieliausios Mergaitės4u.gif  wub.gif

Prisiduodu... Šiandien pas mus liūdna... verysad.gif Padarė mamytei pilvo ir krūtinės KT. Manėme , kad negerai su plaučiais. Deja, suklydome - visi organai švarūs, tik kepenyse daugybiniai neryškūs  žididinukai... verysad.gif Prieš du mėnesius echoskopas nieko nerodė, bet gal ir nesimatė su juo... Gydytoja skirs chemiją (kaži, ar ji gali kepenėlėse sumažinti mts. g.gif , kai jų daug) Visi kepenų biocheminiai ir kiti biocheminiai tyrimai normose. Mamytė negali patikėti - sako, kad senai taip gerai ir stipriai nesijaučiau, o čia še tau... Ir dar laikas ne su mumis. Porto sistema mus pasieks tik pirmadienį, o įdėti užsiregistravome pas chirurgą dar sekantį pirmadienį. Vėl visa savaitė nusikelia. Ir dar sako, kad reikia po įdėjimo pora savaičių palaukti, kol užgis. Mergaitės su portais 4u.gif  - ar ir jūs po porto įstatymo laukėte , kol sugis, ar tuoj pat lašino?
Chemijos vaistukai ir eiga tolimesnė aptarta, bet tiek laiko dar turi praeiti... doh.gif

***

Būkit visos tvirtos, gražios ir kuo geresnės savijautos, užsibaigiančios dar geresne sveikata... wub.gif

rasų lanka, console.gif dabar svarbiausia tikėti (nes tikrai taip ir bus), kad chemijas paveiks tuos mažiukus židinukus - juos gali užkalkinti, gali ir visai sutirpdyti. Juk šalikas tai kitai žiemai mezgamas mirksiukas.gif
Mums (na, čia mamai) kai dare choskopiją patį paskutinį sykį, tai gydytojas ir sakė, kad mts labai nevienodos - vienos aiškiomis ribomis, lyg apkalkėjusios būtų, o kitos kitokios...

Kaži kur mūsų čiauškutė Patr? Kaip jai po teismų, kaip savijauta?

Kaip TIKĖSIU laikosi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifauru: 23 balandžio 2010 - 14:49
QUOTE(rasų lanka @ 2010 04 23, 15:34)
b]Mergaitės su portais[/b] 4u.gif  - ar ir jūs po porto įstatymo laukėte , kol sugis, ar tuoj pat lašino?

Rasa, nelinksmos žinios. Ką bedarysi, teks pereiti ir tai. Lai kelias būna kuo lygesnis.

Dėl porto. Mamai operaciją padarė penktadienį po pietų, lašinti pradėjo kitos savaitės trečiadienį (turėjo pradėti 2dienį, tačiau dėl vėluojančių kraujo tyrimų nusikėlė dienai). Vadinas, praėjo penkios dienos. Beje, net adatos neišėmė (ją įdėjo operacijos metu), nes angiochirurgas, apskaičiavęs, kada pradės lašinti, nusprendė, kad galima palikti.
Dar vienas pvz.: toje pačioje palatoje gulėjo moteris, kurią kitądien po operacijos perkėlė į chemoterapijos skyrių ir iš karto pradėjo lašinti.
Iš to sprendžiu, kad nėra kažkokio privalomo laiko nuo porto įstatymo iki lašinimo pradžios. Matyt priklauso nuo operacijos sėkmės ir ligonio savijautos...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 04 23, 15:34)
Prisiduodu...

rasų lanka, apkabinu... O ar negali pirmą kart lašinti be porto, laikas susitaupytų? Ir dar - gal guodžianti mintis ta, kad tie židinukai maži, jei echoskopas nematė ir ch. sėkmingai sunaikins juos? Dar klausimų kyla apie echoskopus, baisu, kaip jie nieko nefiksuoja. Kur čia ta riba, kai reik prašyt KT - jos? ...
Nepraraskite vilties , Rasyt.

QUOTE(ifauru @ 2010 04 23, 15:48)
arune, kaip laikosi mažoji?

nelabai keičiasi situacija, tik nebevemia šiandien, tačiau temp. šiandien 39 ir daugiau.
Atsakyti
rasu lanka ,laikykites heart.gif Gal tikrai kol mazi zidinukai sunaikins chemija,svarbiausia tikekite 4u.gif Nezinau kaip del porto,bet su ilgalaikiu kateteriu kakle mano pazistamai lasino jau kita diena.

arune ,tai gal angina,kad auksta tempa laikosi g.gif Gal antibiotiku jau reikia? Sveikyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2010 04 23, 16:48)
... dabar svarbiausia tikėti (nes tikrai taip ir bus)

QUOTE(something else @ 2010 04 23, 17:03)
Rasa, nelinksmos žinios. Ką bedarysi, teks pereiti ir tai. Lai kelias būna kuo lygesnis.
...Dėl porto....

Ačiū, Mergaitės. wub.gif Aš tikiu, nes kitu atveju viskas taps dar sunkiau... unsure.gif Šiandien turime visa mūsų mažulytė šeima viską "apvirškinti". Taip tikiuosi, kad rytoj viskas atrodys šviesiau, nors situacijos begalinio rimtumo be abejo negalime paneigti...Važiuosiu rytoj vėl pas mamytę. Pripirksiu vėl daug gražių tulpių ir pašnekėsim vėl iš širdies, jei reiks - paraminsiu.

QUOTE(arune @ 2010 04 23, 18:48)
rasų lanka, apkabinu... O ar negali pirmą kart lašinti be porto, laikas susitaupytų?  Ir dar - gal guodžianti mintis ta, kad tie židinukai maži, jei echoskopas nematė ir ch. sėkmingai sunaikins juos?  Dar klausimų kyla apie echoskopus, baisu, kaip jie nieko nefiksuoja. Kur čia ta riba, kai reik prašyt KT - jos? ...
Nepraraskite vilties , Rasyt.
nelabai keičiasi situacija, tik nebevemia šiandien, tačiau temp. šiandien 39 ir daugiau.

Ačiū, Arūniuk. wub.gif Kiek aš kalbėjau su gydytojais, kad chemijų metu operuoti labai rizikinga, nes sutrinka gijimas. Kažkaip apie tai kalbos net nebuvo, kad bent vieną kartą susilašinti, o po to portą dėti. g.gif
Nesibaisink, mergyt, dėl tų echoskopų. Jei nerodo tai ir nėra. Mums čia visas įvyko labai greitai, gal net prisidėjo kataraktos operacija... g.gif Nes po jos viskas taip pradėjo šlįti. Mamytės savijauta yra puiki ir buvo puiki - vis sakė, kad man tikrai nieko blogo nerodys nes jaučiuosi taip, kaip senai nesijaučiau. O dar mano vyrui pasakė, kai laksčiau su popieriais, kad nerealų pagerėjimą pajuto , kai pradėjo vartoti kapsules su barsuko taukais - atsirado jėgų, nebeskauda kojų sąnariai. Bet ten yra B grupės kai kurių vitaminų. doh.gif Lankstinuke apie juos rašoma, kad jie padeda kepenims , vartojant chemoterapinius vaistus...Net nežinau kaip elgtis. Šiandien pabandžiau mamytei pasakyti, kad gal , jei nebekoso, nebegerti tų kapsulių (aš neakiau , kad ten B yra), ji nė girdėti nenori.
Na, nusigrybavau jau į kitas lankas...
Jei, Arūniuk tau neramu, tikrai paprašyk savo gydytojos KT . Galėsi ramiai vasaroti. Mums , matai, markeris kaip atversta knyga...
Tavo mažulytei sveikatytės. Jei nebevemia - tai jau pradės gerėti... drinks_cheers.gif
Atsakyti
rasų lanka, nebeieškokit kaltų, ir nebekaltinkinkit barsuko taukų, vit. B, ar dar kažko... Taip turėjo būti, ir nieko čia nepadarysi. Yra taip, ir ne kitaip.. man priimtina mintis, kad likimas yra, ar kad iš aukščiau viskas sprendžiama, kodėl vienam taip, o kitam - anaip. Dabar žiūrėkite į priekį. Mažais žingsneliais. Dėmesys mamytei, tulpės, pietūs kartu ir Malda - štai ko dabar reikia. Aš tikiu, kadangi mamytei neprogresavo mts. kauluose, tai ir čia taip bus. Taip galvokime ir tikėkimės.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 04 23, 20:11)
rasų lanka, nebeieškokit kaltų, ir nebekaltinkinkit barsuko taukų, vit. B, ar dar kažko... Taip turėjo būti, ir nieko čia nepadarysi. Yra taip, ir ne kitaip.. man priimtina mintis, kad likimas yra, ar kad iš aukščiau viskas sprendžiama, kodėl vienam taip, o kitam - anaip. Dabar žiūrėkite į priekį. Mažais žingsneliais. Dėmesys mamytei, tulpės, pietūs kartu ir Malda - štai ko dabar reikia. Aš tikiu, kadangi mamytei neprogresavo mts. kauluose, tai ir čia taip bus. Taip galvokime ir tikėkimės.

Tikrai nekaltinu nei barsuko taukų ( tik nežinau ar galima juos vartoti g.gif ), nei ko kito. Taip pat nekeliu ir nekėliau klausimų - kodėl ir už ką? Taip pat begaliniai tikiu likimu ir Dievo buvimu. Žinau, kad jis yra (tą net fiziškai juntu tam tikrose vietose ir tam tikru laiku ), ir kad mes visi jo valioje ir viskas vyks tik taip , kaip mums bus geriausia. Tik visada norėtųsi žinoti, kad jei galiu kažką padaryti vardan to, kad būtų geriau, tai kad ateitų mintin ta išganinga darbų seka, kurią aš pajėgi atlikti, kad padėčiau doh.gif (nemoku suformuluoti, ką noriu pasakyti doh.gif to dar nebuvo doh.gif ) Bet gal supratai... blush2.gif
Tu viską labai teisingai parašei...Ačiū... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 balandžio 2010 - 19:05
RAsu lanka,

grazios Julijos nuotraukos.. Ir jos nuotraukose atsispindi liga...
Talentingas zmogus buvo..
Atsakyti
Rasyt, vien tulpė tavo pukiai Mamytei ir nuo manęs
user posted image

O tau ir tavo mažai šeimynai kantrybės ir vilties.

Arune, sveikatytėsdukrytei. Ir kaip katiniukas laikosi mirksiukas.gif
Sveta, kaip tavo vyras? Namie? Ar darbo pavyko rasti?

Julijos nuotraukos ir mane sujaudino................
Atsakyti
Rasu lanka, styprybes Jums su mamyte 4u.gif

Turiu klausimeli, ka geriau KT Ar MR darytis,kuris issamiau rodo, noriu po chemiju pries opercija pasydaryti, kad ramiau butu, gal dar kur zidinuku bus g.gif Kita savaite bandysiu echo visu organu pasidaryti, pries 5 chemija 4u.gif Si karta sveikata visai nieko, galva net nesvaigsta, galiu jau rupintis namo irengimu ir noras pasportuoti yra thumbup.gif , nes svoris kaip ant mieliu auga del dehsametasono doh.gif

Visom gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2010 04 24, 12:38)
Rasu lanka, styprybes Jums su mamyte 4u.gif

Turiu klausimeli, ka geriau KT Ar MR darytis,kuris issamiau rodo, noriu po chemiju pries opercija pasydaryti, kad ramiau butu, gal dar kur zidinuku bus g.gif Kita savaite bandysiu echo visu organu pasidaryti, pries 5 chemija 4u.gif Si karta sveikata visai nieko, galva net nesvaigsta, galiu jau rupintis namo irengimu ir noras pasportuoti yra  thumbup.gif , nes svoris kaip ant mieliu auga del dehsametasono  doh.gif 

Visom gero savaitgalio 4u.gif




Laba diena,
jau senai esu su jumis, sergu GIST (gal issamiau kita karta).
Del KT arba MR, tai mano nuomone geriau MR. Nes man asmeniskai KT nemato 3 zidiniu dubens organuose ( 2, 3, 4cm.) ginekolagai jos nes apciuopia. o KT rodo , kad viskas gerai. Gal jie jau metus pas mane gyvena, o pamatem tik dabar.
Visom sveikatos!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irinok: 24 balandžio 2010 - 11:47