Įkraunama...
Įkraunama...

VINTAGE

QUOTE(reeva @ 2010 04 21, 13:43)
Bet va dabar atgaminau,kad tikrai Egoiste,tam Vilniaus,berots,gatvėj

QUOTE(GinCherry @ 2010 04 21, 13:47)
Tai net kikoj tu apvaliu yra, aishku jie pritaikyti pauksciu laikyti ir gal ne tokie dailus,bet galima pritaikyti smile.gif

eisiu ieskot 4u.gif
Atsakyti

Aš tai irgi turiu limitą,ir kolkas,tfiu,tfiu,tfiu,į jį telpu.
O jei matau,kad netelpu,pradedu žiūrėti į tai kaip man jo reikia,kokia medžiaga,firma ir t.t
Atsakyti
O aš neturiu limito, bet turiu stabdžius biggrin.gif Jau persirgau tą stadiją, kai neaišku, ar dėvėsiu, bet labai gražu, užtat labai reikia doh.gif Dabar beveik visada (kaip čia tą beveik panaikinus... blush2.gif ) blaiviai įvertinu daikto įsikomponavimo mano garderobe galimybes. MLP, pasaulyje tiek suknių ir kostiumėlių, vis tiek visų nesusipirksi biggrin.gif
Atsakyti
zinau,akd visko nesusipirkciau,bet.... kartais stabdziai suveikia ir aciu dievui,o kartais-kaip ir paskutini karta,jei buciau dar daugiau grynu turejus-buciau dar pirkus doh.gif lotuliukas.gif nes tilpo tu dalyku kainos i mano limitus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 21, 15:02)
zinau,akd visko nesusipirkciau,bet.... kartais stabdziai suveikia ir aciu dievui,o kartais-kaip ir paskutini karta,jei buciau dar daugiau grynu turejus-buciau dar pirkus doh.gif  lotuliukas.gif nes tilpo tu dalyku kainos i mano limitus biggrin.gif


O niekad paskui nesigaili spontaniškai nusipirkusi vieną ar kitą daiktą? ax.gif
Atsakyti
na,spontaniskai neperku-visada pasveriu,ar man reikia,ka veiksiu su juo arba kur desiu,prie ko derinsiu ir pan.kartais buna,kad nueinu,po keliu minuciu gryztu ir jei dar jis buna ir vis dar jis man atrodo reikalingas ir grazus bei tinkamas-tada jau perku,jei,zinoma,kaina nekanda smile.gif

o jei ebay perku-tai irgi viska pirma pasveriu ir jei kaina nevirsyja manes-as laimiu,jei ne-vadinasi,man jo nereikia arba ne man skirtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 21 balandžio 2010 - 14:25
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 04 21, 15:23)
kartais buna,kad nueinu,po keliu minuciu gryztu ir jei dar jis buna ir vis dar jis man atrodo reikalingas ir grazus bei tinkamas-tada jau perku,jei,zinoma,kaina nekanda smile.gif




Dabar priminėt mini spektaklį,kurį surengiau vieno skuduryno pardavėjoms biggrin.gif
Radau medžiagą gražią,paklausiau kainos,maždaug primečiau,kad suknei užteks.Apėjau du ratus parduotuvėje,vis pačiupinėda.Tadu nusprendžiau,kad gal man jos nereikia.
Išėjau,nuėjau kokius 40 metrų ir vos ne bėgom atgal,bo nusprendžiau,kad man jos reikia laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 21 balandžio 2010 - 14:30
reeva, suknele super 4u.gif
as galvoju gal savo raudona taskuotoja parduoti, nes negi nesiosiu... bet aisku ne ta silkine, ta tai savanaudiskai laikysiu sau
Atsakyti

Net pasokau paskaicius "raudona taskuota", bet paskui perskaiciau "ne ta silkine" ir ramiai sedet likau biggrin.gif Kitos nepamenu biggrin.gif
Atsakyti
hihihi.gif nepatikesi, bet lygiai taip pat suregavau ..... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 21 balandžio 2010 - 15:21
aš tai tik su tuo gražiu,apvaliu kalnieriuku prisimenu
tai ten ta šilkinė,ar ne g.gif
Atsakyti
Į naują temą - su naujiena mirksiukas.gif

Iš tos serijos "gal nešiosiu"... liemenes šiaip mėgstu, turiu jų ne vieną. Gal ir šita ras vietą garderobe rolleyes.gif
user posted image

Įtariu, kad vintage
user posted image
Atsakyti