Įkraunama...
Įkraunama...

Artejančio gimdymo požymiai II dalis

ir toliau pasidalinkime esama ar buvusia patirtimi smile.gif

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 24 balandžio 2010 - 14:39
QUOTE(gelytean @ 2010 04 24, 12:22)
ir toliau pasidalinkime esama ar buvusia patirtimi smile.gif

Smagu...nauja temule thumbup.gif
As siandien kazkaip zvali jauciuosi,ilgai gan neblogai miegojau,ir tiek...nieko naujo nejauciu 4u.gif
Atsakyti
as ir pradejau megt pamiegot good.gif tokia tinginuke pasidarius vacation4.gif na reikia reikia mums pasilepint, laukia bemieges naktys neuzilgo juk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2010 04 24, 13:44)
as ir pradejau megt pamiegot good.gif tokia tinginuke pasidarius vacation4.gif na reikia reikia mums pasilepint, laukia bemieges naktys neuzilgo juk bigsmile.gif

Na idomu,kuri pirma pagimdysim rolleyes.gif nes man daktare sake laukt,o geguzes 3d. jau kazka galvosim...Bet manau,kad sulauksiu anksciau maziuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 24, 15:30)
Na idomu,kuri pirma pagimdysim rolleyes.gif nes man daktare sake laukt,o geguzes 3d. jau kazka galvosim...Bet manau,kad sulauksiu anksciau maziuko 4u.gif


aga idomu kuri pirma lotuliukas.gif as pas gydytoja eisiu 29 d.tai ziuresiu ka sakys, o kolkas tai vis laukiu. na ir man atrodo kad jau siom dienom turetu kas ivykt, nujauciu rolleyes.gif vyras pranasavo kad iki pirmadienio tureciau pagimdyt, na tai ziuresim biggrin.gif
tai sekmes tau jai jau prasides 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelytean: 24 balandžio 2010 - 16:48
o man vis dar niekas nevyksta verysad.gif jau pirmadieni vaziuojam gultis i ligonine, tai krapstys per prievarta lauk... laukiau laukiau tu zenklu, atrodo ju buvo daug ir visokiu, o gimdymo veikla kaip nevyksta taip nevyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(saldutea @ 2010 04 24, 18:11)
o man vis dar niekas nevyksta  verysad.gif  jau pirmadieni vaziuojam gultis i ligonine, tai krapstys per prievarta lauk... laukiau laukiau tu zenklu, atrodo ju buvo daug ir visokiu, o gimdymo veikla kaip nevyksta taip nevyksta g.gif

Nepergyvenk viskas bus gerai 4u.gif Suprantu,kad nesinorisi krapstyti lauk per prievarta...vat ir mes todel vis laukiam 4u.gif
Atsakyti
na va, mes jau isvaziuojam i ligonine wink.gif deja teks krapstyti per prievarta mano mergina g.gif sekmes jums visoms laukiancioms! sulaukit savo leliuku laimingai ir laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldutea @ 2010 04 26, 08:30)
na va, mes jau isvaziuojam i ligonine wink.gif deja teks krapstyti per prievarta mano mergina  g.gif sekmes jums visoms laukiancioms! sulaukit savo leliuku laimingai ir laiku  4u.gif


sekmes dideliausios tau smile.gif kaip smagu, neuzilgo pasimatysi su savo lelyte 4u.gif as ir labai laukiu tos akimirkos ax.gif
Atsakyti
Man paskutinem dienom isvis prasidejo keisti reiskiniai,kuriu per visa nestuma nebuvo.Viena nakty atsikeliau su baisiais nugaros skausmais, kita diena labai silpna buvo,pykino,miegas visa diena eme,o vakar vakare prasidejo spazmai pilvo apacioje,bet gan nesilpni verciantis surekt kai prasidedavo...o vaikelis labaj aktyvus pasidares kaip niekada,vartosi taip kad atrodo jog pilva suplesys,tai nemanau kad cia artejantis gimdymas... g.gif gal kam yra buve tokiu keistenybiu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kriste85 @ 2010 04 27, 07:51)
Man paskutinem dienom isvis prasidejo keisti reiskiniai,kuriu per visa nestuma nebuvo.Viena nakty atsikeliau su baisiais nugaros skausmais, kita diena labai silpna buvo,pykino,miegas visa diena eme,o vakar vakare prasidejo spazmai pilvo apacioje,bet gan nesilpni verciantis surekt kai prasidedavo...o vaikelis labaj aktyvus pasidares kaip niekada,vartosi taip kad atrodo jog pilva suplesys,tai nemanau kad cia artejantis gimdymas... g.gif gal kam yra buve tokiu keistenybiu? biggrin.gif

Ir man atrodo,kad nuo judesiu pilva suplesys maziukas 4u.gif Ir gimdyti jau laikas butu ax.gif
Atsakyti
na man dar 5 dienos liko bet ka gali zinot kada uzsinores ateiti i pasauli:)
Atsakyti