Įkraunama...
Įkraunama...

Artejančio gimdymo požymiai II dalis

QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 28, 15:12)
As jau maniau,kad siandien vaziuosim jau,bet...taip lyg buvo uzspazmave kas 10 min. mazdaug...na o dabar nieko... doh.gif nebesuprantu 4u.gif


tai tau jau tikriaus prasideda g.gif sveikinu 4u.gif man tai kaip nieko taip nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2010 04 28, 15:38)
tai tau jau tikriaus prasideda g.gif sveikinu 4u.gif  man tai kaip nieko taip nieko doh.gif

Gal ir prasideda,bet,kad tas laukimas doh.gif Dabar su vyru tapetus klijuojam lotuliukas.gif Ir as aisku darbuojuosi kartu lotuliukas.gif
Abiem juokinga,kad laikas gimdyti,o as su klijais zaidziu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip aš jums visoms pavydžiu blush2.gif , nes jus savo lelius kuo puikiausiai isnesiojote ir laukiate tik tos vieninteles dienos 4u.gif . O as gyvenu su baime, nes pirmadieni ginekologe pasake, kad mano gimdos kaklelis labai sutrumpejes ir ko gero pratempsiu mazdaug dvi savaites (dabar 32 sav.) ir princese gali gimti gerokai anksciau (beja, kaip ir pirmasis). Kiekviena diena stumiu su baime, vis paskaudena pilvo apacia kaip pries menesines, strenas skauda vis stipriau, nerimas apima, kad galbut JAU verysad.gif O dar reiks speti nuvaziuoti iki Kauno, nes pas mus net inkubatoriaus neturi doh.gif doh.gif doh.gif Zodziu, kaip ir visos, gyvenu laukimu nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 28, 16:58)
Gal ir prasideda,bet,kad tas laukimas doh.gif Dabar su vyru tapetus klijuojam lotuliukas.gif Ir as aisku darbuojuosi kartu lotuliukas.gif
Abiem juokinga,kad laikas gimdyti,o as su klijais zaidziu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Prisilipdysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 28, 16:58)
Gal ir prasideda,bet,kad tas laukimas doh.gif Dabar su vyru tapetus klijuojam lotuliukas.gif Ir as aisku darbuojuosi kartu lotuliukas.gif
Abiem juokinga,kad laikas gimdyti,o as su klijais zaidziu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu pavarai lotuliukas.gif nors ar ir masina su rankom nusiploviau,issisiurbliavau, kad grazi but i ligonine vaziuot tongue.gif
Papildyta:
[quote=brown-eyes,2010 04 28, 17:02]
Zodziu, kaip ir visos, gyvenu laukimu nestuke.gif


nasijaudink viskas bus gerai 4u.gif matai vieni leliukai anksciau susigalvoja gimti, kiti niekur neskuba, neina su jais susitart schmoll.gif
Atsakyti
Ar anksciau ar veliau gims svarbiausia kad tik sveiki butu tie leliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
As jau nusprendziau,kad bus geguziukas 4u.gif Rodytis dar nenori,tai tikiuosi dar biski ir palauks,nes man ryt mamyciu svente darzely,tai noreciau dalyvauti ax.gif
Atsakyti
Labas, visoms laukiančioms,

Ir aš jungiuosiu į šiuos pašnekesius, nes gyvenu laukimu ir nerimu. Mano terminas gegužės 9 d., bet mano mažiukas dar net nenusileides. Jaučiu teks kenteti pernešiojimą sad.gif
Atsakyti
cia gal ne i tema bet norejau pasiklausti kada gine tikrina kakleli?nes siandien buvau pas gine ir nieko nors iki gimdymo kelios dieneles....
Atsakyti
[quote=gorosinka,2010 04 29, 15:23]
Labas, visoms laukiančioms,

Ir aš jungiuosiu į šiuos pašnekesius, nes gyvenu laukimu ir nerimu. Mano terminas gegužės 9 d., bet mano mažiukas dar net nenusileides. Jaučiu teks kenteti pernešiojimą sad.gif
[/quo

Ginekologe jo netikrina. Man teko paguleti ligonineje, tai tik ten gydytojas apziurejo ir pareiske, kad kaklelis dar visiskai nepasiruoses gimdymui, nors iki jo liko gera savaiciuke
Papildyta:
QUOTE(kriste85 @ 2010 04 29, 17:45)
cia gal ne i tema bet norejau pasiklausti kada gine tikrina kakleli?nes siandien buvau pas gine ir nieko nors iki gimdymo kelios dieneles....


Ginekologe jo netikrina. Man teko paguleti ligonineje, tai tik ten gydytojas apziurejo ir pareiske, kad kaklelis dar visiskai nepasiruoses gimdymui, nors iki jo liko gera savaiciuke
Atsakyti
QUOTE(kriste85 @ 2010 04 29, 16:45)
cia gal ne i tema bet norejau pasiklausti kada gine tikrina kakleli?nes siandien buvau pas gine ir nieko nors iki gimdymo kelios dieneles....


man pavyzdziui kakleli tikrino kai buvau pirma karta ir daugiau niekada netikrino. vat siandien buvau pas gine tai ir netikrino nors ir po termino.


jauciu ir as kad bus geguziukas 4u.gif is gines siandien isejau truputuka nepatenkinta mad.gif nes nieko doro nepaaiskino, tik patikrino tonusus, pasvere, pamatavo. o paaiskint nieko nesiteike. as ir nieko nepaklausiau, nes kita gine buvo, tai pasimeciau. del tonusu sunervavo, atseit labai daug spardosi, bet tai nieko tokio. man kazkaip tas "nieko tokio" nekaip skamba g.gif as jauciu darausi zakablyva paskutinem dienom doh.gif
Papildyta:
QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 29, 12:00)
As jau nusprendziau,kad bus geguziukas 4u.gif Rodytis dar nenori,tai tikiuosi dar biski ir palauks,nes man ryt mamyciu svente darzely,tai noreciau dalyvauti ax.gif


aga dabar jau tegu palaukia lotuliukas.gif ziurek kad svente netaptu dviguba svente thumbup.gif sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zinokit,kai buvau paskutini karta man taip pat netikrino kaklelio,tik spaudimas,tonusai,pamatavo,pasvere ir tiek...o va pirmadieni jei dar busiu nestuke.gif tai duos jau siuntima del pernesiojimo,o kas toliau tai tik dievas zino doh.gif 4u.gif

Smagu,kad su kiekviena dienele jungiasi vis daugiau busimu mamyciu 4u.gif

gelytean gaudyk 4u.gif 4u.gif 4u.gif mums dabar ju reikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(gelytean @ 2010 04 29, 18:22)
aga dabar jau tegu palaukia lotuliukas.gif ziurek kad svente netaptu dviguba svente thumbup.gif sekmes drinks_cheers.gif


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnyte344 @ 2010 04 28, 15:12)
As jau maniau,kad siandien vaziuosim jau,bet...taip lyg buvo uzspazmave kas 10 min. mazdaug...na o dabar nieko... doh.gif nebesuprantu 4u.gif



Na man gimdyt tik geguzes 27 d. 4u.gif o jau dabar buna kad pilvas kieteja kas 15 min. blush2.gif nieko nesuprantu. ar cia priesankstiniai ar cia kas. Gal kam yra buve taip? g.gif
Atsakyti