Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Tutou @ 2011 05 27, 23:51)
Ačiū už atsakymus! Man tiesiog reikia nuometo mergvakariui, vestuvėms gal nelabai ten pirkčiau smile.gif

Mergvakariui tikrai rasi nuometą mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes ryt vaziuojam i gariunus, ziuresim ka ten rasim g.gif Norai nemazi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaFMM5/4 @ 2011 05 27, 19:44)
Mes ryt vaziuojam i gariunus, ziuresim ka ten rasim g.gif  Norai nemazi lotuliukas.gif


Paskiau parasykit, ka gero radot mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes kitą šeštadienį planuojam ten lėkt jaunikiui kostiumo, batų ieškot.. Tikiuosi rasim biggrin.gif Nes sau tai nieko gero neradau, tik suknelę antrai dienai..
Atsakyti
Nu mes jau po keliones ax.gif Tiesa pasakius gryzom truputi nusivyle, ypac vestuviniu skyrium schmoll.gif Ten viskas ismetyta, kazkaip be tvarkos mums pasirode.
O siaip nusipirkau batelius sau baltus, juodus, draugu vestuvems suknele, SB nupirkom kostiuma, batus ir kaklaraisti smile.gif Kainos sakyciau kaip ir turguj, tikrai nestebinancios... As uz savo baltus odinius batelius sumokejau 140, uz kostiuma 370, uz MB batus 160, kaklaraisti uz 14 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaFMM5/4 @ 2011 05 28, 18:47)
Nu mes jau po keliones ax.gif Tiesa pasakius gryzom truputi nusivyle, ypac vestuviniu skyrium schmoll.gif Ten viskas ismetyta, kazkaip be tvarkos mums pasirode.
O siaip nusipirkau batelius sau baltus, juodus, draugu vestuvems suknele, SB nupirkom kostiuma, batus ir kaklaraisti smile.gif  Kainos sakyciau kaip ir turguj, tikrai nestebinancios... As uz savo baltus odinius batelius sumokejau 140, uz kostiuma 370, uz MB batus 160, kaklaraisti uz 14 Lt ax.gif


tai neblogai apsiprekinot thumbup.gif reiks ir man paziuret ten bateliu, o SB tai turbut irgi ten nuo galvos iki koju aprengsim smile.gif reiks dar papuosimu kokiu paziuret..... g.gif
Atsakyti
Gariunuose mes radom MB marskinius su sasagomis ir visiskai baltus, nes jau buvome prarade vilti kur nors surasti. O va Gariunuose pasirodo yra biggrin.gif Jam va reikejo su prailgintomis rankovemis, nes jis pas mane ne is zemuju lotuliukas.gif
Atsakyti
Apsipirkom ir mes gariūnuose vakar, čia jaunikį tiksliau apipirkom: kostiumas, batai ir kaklaraištis smile.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kuri matete, ar zinote kurioje vietoje gariunuose buna buitines prekes? Retai ten lankausi, tai nelabai gaudausi, bet man reikia vienkartiniu staltiesiu, kurios buna matuojamos metrais. Gal teko matyti? Nebutinai Gariunuose, gal siaip zinot kur Vilniuj galima butu uz protinga kaina ju gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost an angel @ 2011 07 29, 20:56)
Merginos, o gal kuri matete, ar zinote kurioje vietoje gariunuose buna buitines prekes? Retai ten lankausi, tai nelabai gaudausi, bet man reikia vienkartiniu staltiesiu, kurios buna matuojamos metrais. Gal teko matyti? Nebutinai Gariunuose, gal siaip zinot kur Vilniuj galima butu uz protinga kaina ju gauti? smile.gif


Jysk'e.
Atsakyti
nors mes savo vestuvems zadam isleiti apie 40000lt bet turguje taip pat apsilankem ir radau sau sukne , jaunikiuj nerealu kostiuma , kokybe labai gera ir + viskas nauja o nuomotis is salonu kur tu jau kokia 50-ta devi ta pacia suknele + problemos su nuoma ir pan ... nusiperki naujus ir turi sau visam gyvenimuj gali vestuvine sukne turet arba parduot.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 15, 00:47)
nors mes savo vestuvems zadam isleiti apie 40000lt bet turguje taip pat apsilankem ir radau sau sukne , jaunikiuj nerealu kostiuma , kokybe labai gera ir + viskas nauja o nuomotis is salonu kur tu jau kokia 50-ta devi ta pacia suknele + problemos su nuoma ir pan ... nusiperki naujus ir turi sau visam gyvenimuj gali vestuvine sukne turet arba parduot.. thumbup.gif


Kazkaip jau cia nerealiai skamba... Zadat isleisti 40 000 Lt, o suknele uz pora simtu turguj perkat? Kiek esu ziurejusi sukneles gariunuose, tai jau pigumo ir baisumo jos... Gal tada geriau is uzsienio atsisiusti, juk kaina irgi maza butu...
Del kostiumo jaunikiui - sutinku, yra geru variantu, bet sukneles schmoll.gif
Atsakyti