Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

O klausykit merginos, kurioj kirpykloj sutinka nuiminėt spalvą...? Kiek visur apvaikščiojau, niekur, nė pro kur nesutiko... Dabar turiu rudus plaukus, bet norėčiau šiek tiek šviesesnių blush2.gif Domintų Vilniaus kirpyklos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diamonds: 10 rugpjūčio 2010 - 13:20
QUOTE(Diamonds @ 2010 08 10, 14:11)
O klausykit merginos, kurioj kirpykloj sutinka nuiminėt spalvą...? Kiek visur apvaikščiojau, niekur, nė pro kur nesutiko... Dabar turiu rudus plaukus, bet norėčiau šiek tiek šviesesnių  blush2.gif Domintų Vilniaus kirpyklos  4u.gif

biggrin.gif as 3 menesius ieskojau kirpejos biggrin.gif niekas nesutiko su mano zaist. siaip utiko madoj bet su sruogelem sviesint. ir Vijolej, pamenkalnio gatvej su nuemeju. dazysiuos rugsejo menesi.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 07 27, 14:32)
pazistama situacija. tik man kiek einu nei viena kirpeja nenori sviesinti plauku net 2 tonais  doh.gif o pati su nuemejais bijau zaisti..
jau praradau vilti kad busiu ruda... (nors juoda man visai tinka)


Kadangi man juoda visiškai netiko, tai teko žaisti su nuėmėju.. Prisižaidžiau biggrin.gif Rezultatai iki šiol jaučiasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 21, 08:59)

pas tevus miestelyje uz viska butu 150lt... gaila tiek piningu vis tiek...  unsure.gif


būčiau su mielu noru sumokėjus tiek, kad kas būtų nuėmęs spalvą ir nepakenkęs plaukams.. O dabar pirkau nuėmėją už 30Lt, pigiai prasisukau, bet plaukai tai tragiški. Jau pusantrų metų bandau juos atgaivinti
Atsakyti
Pašviesinti plaukus be pasekmių gali tik laikas ir profesionali kirpėja. Prieš pusantrų metų buvau juoda. Spalva netiko, juk gymis šviesus. Ir sendino baisiausiai. Po šitiek laiko esu tik šviesiai ruda. Bet kirpėja visus tuos pusantrų sugebėjo dažyti taip, jog kiekvienąkart būčiau patenkinta. Dažus naudojo augalinius. Noriu pasakyti, kad perkart iš tamsių į šviesius peršokt neįmanoma. Nebent priimtini nenatūraliai ryži, pažeisti ir išsausėję plaukai.
Atsakyti
Aš iš juodos šviesi tapau per 2 kartus salone. Sumokėjau abu kartus po ~200lt, bet plaukui beveik visai nepakenkė. Šiek tiek pasausėjo galai, bet mano ir prieš tai buvo sausoki, tai nedaug pasikeitė. Pirmą kartą nuėmė spalvą iki rudai ryžos (apie 6 tonas gavosi), antrą - jau šviesino sruogelėmis visą galvą. Džiaugiuosi, kad nemėginau pati daryti to namuose, nors minčių buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2010 08 11, 10:39)
Pašviesinti plaukus be pasekmių gali tik laikas ir profesionali kirpėja. Prieš pusantrų metų buvau juoda. Spalva netiko, juk gymis šviesus. Ir sendino baisiausiai. Po šitiek laiko esu tik šviesiai ruda. Bet kirpėja visus tuos pusantrų sugebėjo dažyti taip, jog kiekvienąkart būčiau patenkinta. Dažus naudojo augalinius. Noriu pasakyti, kad perkart iš tamsių į šviesius peršokt neįmanoma. Nebent priimtini nenatūraliai ryži, pažeisti ir išsausėję plaukai.

noreciau truputi papriestarauti ax.gif ne visada reikia ilgai laukti (man per du kartus nusviesino is tamsiai rudu i sviesia medaus).turbut is karto visos pagalvojote,kad is plauku nieko neliko,deje atvirksciai smile.gif manau cia dar ir nuo plauku priklauso,kadangi mano ganetinai stori ir stiprus is prigimties,tai man pakenke labai minimaliai smile.gif taigi,nereikia taikyti visoms bendrai,kadangi pirmiausia reikia atsizvelgti i plauka.o galiausiai tai cia viskas susideda - plauko struktura,kokiais dazais ir kaip nudazyta,todel pritariu,kad paciai eksperimentuoti tikrai nepatartina - geriau ieskoti profesionalo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiukste25: 11 rugpjūčio 2010 - 18:06
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 08 11, 18:04)
noreciau truputi papriestarauti  ax.gif ne visada reikia ilgai laukti (man per du kartus nusviesino is tamsiai rudu i sviesia medaus).turbut is karto visos pagalvojote,kad is plauku nieko neliko,deje atvirksciai  smile.gif manau cia dar ir nuo plauku priklauso,kadangi mano ganetinai stori ir stiprus is prigimties,tai man pakenke labai minimaliai  smile.gif taigi,nereikia taikyti visoms bendrai,kadangi pirmiausia reikia atsizvelgti i plauka.o galiausiai tai cia viskas susideda - plauko struktura,kokiais dazais ir kaip nudazyta,todel pritariu,kad paciai eksperimentuoti tikrai nepatartina - geriau ieskoti profesionalo  4u.gif

Norecia ir as papariestarauti biggrin.gif
Nesu aisku spece kirpeja, bet keik man aiskino, yra skirtumas ar pereidinet is tamsaus rudumo ar is juodo. Pas mane buvo dazyti juodais i melynuma, tai sake, kad sita butent sunkiausia isimti. Kai nueme juoda atspalvi ir nudaze tamsiai rudai, tai is tamsaus rudumo jau palaipsniui ir neskausmingai perejau prie sviesiu plauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2010 08 11, 20:36)
Norecia ir as papariestarauti biggrin.gif
Nesu aisku spece kirpeja, bet keik man aiskino, yra skirtumas ar pereidinet is tamsaus rudumo ar is juodo. Pas mane buvo dazyti juodais i melynuma, tai sake, kad sita butent sunkiausia isimti. Kai nueme juoda atspalvi ir nudaze tamsiai rudai, tai is tamsaus rudumo jau palaipsniui ir neskausmingai perejau prie sviesiu plauku smile.gif

Tai iš juodų šviesi ir netapsi per vieną kartą, bet kaip jau rašiau aukščiau - iš juodčkės į blondinę tapau per 2 kartus visai neskausmingai. Teisingai raganiukste aiškino, kad daug priklauso nuo plaukų struktūros, būklės, kirpėjo, priemonių ir dar daug dalykų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 08 11, 19:58)
Tai iš juodų šviesi ir netapsi per vieną kartą, bet kaip jau rašiau aukščiau - iš juodčkės į blondinę tapau per 2 kartus visai neskausmingai. Teisingai raganiukste aiškino, kad daug priklauso nuo plaukų struktūros, būklės, kirpėjo, priemonių ir dar daug dalykų smile.gif

Astik norejau pabrezti, kad jei yra dazyta tais juodais atspalviais, kur turi melynumo, tai yra sudetingiau smile.gif Bet tai bet kokiu atveju turetu kirpeja isaiskinti kiekvienai individualiai.
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2010 08 11, 10:39)
Pašviesinti plaukus be pasekmių gali tik laikas ir profesionali kirpėja. Prieš pusantrų metų buvau juoda. Spalva netiko, juk gymis šviesus. Ir sendino baisiausiai. Po šitiek laiko esu tik šviesiai ruda. Bet kirpėja visus tuos pusantrų sugebėjo dažyti taip, jog kiekvienąkart būčiau patenkinta. Dažus naudojo augalinius. Noriu pasakyti, kad perkart iš tamsių į šviesius peršokt neįmanoma. Nebent priimtini nenatūraliai ryži, pažeisti ir išsausėję plaukai.


drinks_cheers.gif Aš iš varnos juodumo juodos šviesi tapau kažkur per metus. Labai to norėjau, kantrybės užteko - svarbu gera kirpėja. O per du kartus bijočiau, nes mano plaukas labai plonas ir minkštas. Dabar džiaugiuosi tobula spalva thumbup.gif
Atsakyti
uzsirasiau i Vijole po menesio, sviesinsiu sruogom, apziurejo mano plaukus, sako su nuemeju nueis plemais (mano netolygi spalva)

tai po sviesinimo idesiu foto PRIES ir PO.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif As taip pat praeita vasaraq sviesinausi plaukus. Naturalus tamsiai rudi, sviesint bandziau gal per 4 kartus, pradziai sruogelem, paskui visus. Bet kaip kirpeja ir buvo perspejusi, taip ir buvo, plaukai niekaip nenusisviesino iki tokios spalvos kaip norejau, buvo visciuko geltonumo i ryzuma. Mat mano plauko stiprus pigmentas doh.gif
Aisku ta ryza spalva man laaabai netiko, plaukai beviltiskai sugadinti(nors ir siaip nebuvo super stori ), dabar beveik metai kaip as vel rudaplauke. Stengiuosi uzsiauginti ilgus plaukus, bet rezultatas nelabai koks, galai trupa, nors nuo saknu plaukai auga neblogai 4u.gif Ir kur mano protas buvo isejes schmoll.gif
Atsakyti