Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(mexica @ 2010 10 06, 18:46)
Taigi yra spalvo nuemeju dabar, kam penkiolika kartu sviesint jei galima vienu kartu spalva nuimti? Ir plaukam taip nekenkia. Vitrinoj dabar maciau vos 23lt kainuoja


tas nuėmėjas yra dar didesnis blogis nei šviesinimas sruogelėmis. Pati juo susigadinau plaukus
Atsakyti
QUOTE(Aaeesha @ 2010 08 09, 17:56)
klayskit merginos gal esat kuri girdejusi apie  ''Colour B4 Regular Hair Colour Remover For All Hair Colours'' ?  ax.gif  geras jis ar ne? g.gif ar bent jau nors kiek padeda? verysad.gif as su savo juodais plaukais nebezinau ka ir daryt....


matei Lietuvoj pirkti?
Atsakyti
butu smagu pamatyti rezultatus po sviesino,kaip pavyko ar nepavyko
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 10 07, 14:31)
matei Lietuvoj pirkti?



man ir idomu ar imanona rasti lietuvoje, youtube yra vaizdeliu su siuo produktu ir facebook'e yra nuoroda kaip daroma
Atsakyti
nusisviesinau plaukus sruogom pries pora men, ir jau suku galva savaite kaip atgal atgauti savo tamsius plaukus , aisku ner ko sukt imi dazu ir nusidazai, bet ... pinigeliai ismesti , plaukai sugadinti. schmoll.gif labai gailiuosi kad sviesinau.
Atsakyti
o man su spalvos nuemeju is tamsiai rudu gavosi mazdaug tokie:

user posted image

o ejau su tikslu iseit sviesiaplauke biggrin.gif mano kirpeja sake, kad spalva "nusiplauna" priklausomai nuo to, kokiais dazais buvo anksciau dazyta g.gif bet kad plaukam labai butu pakenkes tas spalvos nuemejas, tai nepasakyciau.
uztat dabar nezinau, ar likt su tokia spalva kuriam laikui, ar dar karta nuiminet spalva, ar sruogelem dazyt doh.gif kazkaip nelabai limpa man sita spalva, be to, vis dar nepraejo ir noras but sviesiaplauke...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rocco: 12 spalio 2010 - 12:58
QUOTE(Rocco @ 2010 10 12, 13:53)
o man su spalvos nuemeju is tamsiai rudu gavosi mazdaug tokie:



kur nuiminejai? kiek mokejai?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 10 12, 14:12)
kur nuiminejai? kiek mokejai?

Kaune, Baidzio salone, mokejau 120lt smile.gif
Atsakyti
o gal vilnietes pasakys kur nuiminejo spalva ir kiek mokejo? Kokie atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 10 12, 14:33)
o gal vilnietes pasakys kur nuiminejo spalva ir kiek mokejo? Kokie atsiliepimai

Vijole. Mokejau 280lt, nuemiau iki sviesiai rudai, sruogelem. sugadino plaukus nerealiai.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 10 12, 15:41)
Vijole. Mokejau 280lt, nuemiau iki sviesiai rudai, sruogelem. sugadino plaukus nerealiai.


blink.gif aisku, aciu
Atsakyti
siuo metu naudoju toki daikta. cia spalva pamazu nuiminejantis sampunas. jis ale tipo pakelia plauko zvynelius ir isvalo is po ju pigmenta. naudoju pora savaiciu ne kasdien, pastebejau, kad emiau ryzeti. plaukai pries sviesa atrodo tokie raudonai skaisciai sveikai oranziniai, ne pries sviesa - tiesiog siek tiek sviesiau rudi.

po plovimo su situo sampunu labiau elektrinasi plaukai.

Salermo sampuniukas

hmmm, bet skaitau dabar, ir jis kaip suprantu nera tas "nuimantis" is tikruju, labiau gal "gilaus valymo" vadintusi....? man isiule kaip nuemeja. cia vilniuje cup'e.
Papildyta:
p.s. kiek zinau, geri atsiliepimai apie ta pagrindini, "agresyvuji" spalvos nuemeja is Salerm.

nuemejas

as rinkausi tarp jo ir svelnesnio varianto, sampuno, ir dabar kazkaip gailiuosi, kad jo neemiau, o zaidziu su sampunu, kuris gal netgi ne nuemimui skirtas..

jei klausit kur pirkti - vilniuj CUP'e, pirmam aukste grozio salonu prekiu parduotuvelej.. drinks_cheers.gif
Atsakyti