Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(rabelkyte @ 2010 11 14, 17:56)
Sveikos  4u.gif 
as nevisai gal cia tiksliai i tema, bet gal ka padesit man...
Zodziu esu naturaliai sviesi, nu pilki tokie plaukai, turiu keleta sruogu, paskutini karta daziaus kai buvau ipusejus  nestuke.gif  - beveik pries puse metu. Noriu dabar visa galva nusisviesint, bet kirpykloj man per brangu gali but  blush2.gif  i bet kokia eit nenoriu irgi. Galvoju gal zinot kokiu geru dazu, kur nusviesintu (nenubalintu) plaukus  g.gif 
bandziau su balzamu  nestuke.gif  dar dazytis, bet nesimate jokio pasviesejimo .. kazi gal yra kokiu neamonjakiniu dazu  g.gif


is parduotuviniu dazu tai pripazystu tik Hena+
jie negadina plauku yra augaliniai, bet ir kainuoja virs 40lt pakuote. Yra Droge
Atsakyti
as taipat noriu sviesintis is tamsiu rudu vos ne juodu i tokia smelio(kaip pas jurgita jurkute)nezinau nuo ko pradet? g.gif kas man ka patars? doh.gif
Atsakyti
http://www.beautyfor...ejas-10953.html

gal kas bandėt? g.gif kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Man atrodo,geriau jau eiti pas kirpeja ir su ja mastyti ka cia padarius,kad baisiai nepakenkus...as nadziau nuiminet spalva su lorealiu,nuiminejau labai trumpai,bet nuime iki mirgu margu...uzdaziau lorealio dazais,pagal rekomendacijas,bet man tie loreal daziai nusiplove.,taigi priegi uzdaziau garnier sokoladu prie saktu nes jos buvo ryzos,dabr mano plaukai katastrofa,nieko nebedarau...lauksiu vasaros,auginsiu,kai daug ataugs koks puse sprindzio tada tik sviesinsiu ir kirpykloj smile.gif bet pries tai pasikirpsiu...
Papildyta:
QUOTE(TOMIENE @ 2010 11 21, 22:02)
http://www.beautyfor...ejas-10953.html

gal kas bandėt? g.gif  kokie atsiliepimai?


kaip suprantu niekas dar nebande,bet idomu butu isgirsti kas per dalikas gaunasi.kaina tikrai nedidele eksperimentasm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 11 21, 22:23)
kaip suprantu niekas dar nebande,bet idomu butu isgirsti kas per dalikas gaunasi.kaina tikrai nedidele eksperimentasm biggrin.gif


Taigi neseniai rašiau, kad bandžiau ir kad plaukus labai nuėdė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunkissed @ 2010 11 21, 22:23)
Man atrodo,geriau jau eiti pas kirpeja ir su ja mastyti ka cia padarius,kad baisiai nepakenkus...as nadziau nuiminet spalva su lorealiu,nuiminejau labai trumpai,bet nuime iki mirgu margu...uzdaziau lorealio dazais,pagal rekomendacijas,bet man tie loreal daziai nusiplove.,taigi priegi uzdaziau garnier sokoladu prie saktu nes jos buvo ryzos,dabr mano plaukai katastrofa,nieko nebedarau...lauksiu vasaros,auginsiu,kai daug ataugs koks puse sprindzio tada tik sviesinsiu ir kirpykloj smile.gif bet pries tai pasikirpsiu...
Papildyta:
kaip suprantu niekas dar nebande,bet idomu butu isgirsti kas per dalikas gaunasi.kaina tikrai nedidele eksperimentasm biggrin.gif

na as save pavadinciau gal but net(besmegene)bet noriu ant svenciu sviesesniu...nezinau nuo ko pradeti!nebusiu su tamsiais triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(neducio mamyte @ 2010 11 22, 07:07)
na as save pavadinciau gal but net(besmegene)bet noriu ant svenciu sviesesniu...nezinau nuo ko pradeti!nebusiu su tamsiais triniti.gif

Eiti pas kirpeja. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2010 11 22, 11:16)
Eiti pas kirpeja.  cool.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos

Na ka ir as prisizaidziau su plaukais savo doh.gif Buvau kazkadaise tamsiai ruda, po to per metus kirpykloj nusviesino iki sviesiai sviesiai rudos, zodz jau blonde buvau... ir pastojus dabar va sugalvojau, kad reik nekenkt vaikuciui ir leist pailset plaukam nuo vis dazymu tai nusikirpau plaukus kokia 20cm gal ir daugiau ir auginau naturalia plauku spalva.. O vyras vis zyze, kad vel nori zmonos blondes (naturalus mano plaukai tamsus) mad.gif na ir ka, va suejo preita sav mazylei menuo, tai sugalvojau, kad tipo reik nusisviesint ir aisku pagailejau pinigeliu kirpyklai doh.gif doh.gif doh.gif Parsisiunciau is anglijos shwarskopf xxl live absolute platinum dazus ir nuvaziavau pas mama, kad padarytu is manes grazuole lotuliukas.gif tai va cia visa tai vyko sestadienio vakara... O ryt jau keliauju pas kirpeja, kad gelbetu mane nuo to kaip dabar atrodau... O atrodau taip lyg buciau plaukus dazius ryskiai orandziniai cry.gif
na bent jau gerai tai, kad kolkas plaukai neatrodo labai jau nudeginti ir eksperimentuot daugiau pati tikrai nezadu tai mazu pades kazkuom ryt mano mylimoji kirpeja man ir nebereiks verkt i veidrodi ziurint, tikiuos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte_Ausryte: 22 lapkričio 2010 - 16:24
sveikos!
sėdžiu aš sau gražuolė salerm pigmento nuėmėjo užsiterliojusi ant galvos ir laukiu kas gausis... mano plaukai dažyti kokius dvylika metų - visokia buvau: balta, juoda, oranžinė, raudona... ir visuomet atspalvį šviesindavau ekstremaliai - milteliais. dabar buvau rudulė, paskutinįsyk plaukus dažiau prieš tris mėnesius schwarzkopf putom rudos spalvos. nepatinka man gavęsis atspalvis dabar - bandau nuimt - žiūrėsiu kas gausis. jei labai prastai - už poros dienų žingsniuosiu pas kirpėją, kadangi dabartinis jos pasiūlytas sruogavimas į šviesesnius manęs netenkina - esu bandžiusi, atrodo labai nekaip.
taigi, pirmas įspūdis neblogas - plaukai švelnūs, gerai tepasi, skalsus, tik kad norėtųsi tirštesnės konsistencijos. liko dar devynios minutės ir eisiu plaut plaukus - kolkas ryžumų ar kažkokio kardinalaus pasikeitimo nesimato - šlapi plaukai ir viskas. ai, dar kas labai nelabai, tai kvapas doh.gif vyras sako, kad neplautas klozetas po namus vaikšto lotuliukas.gif man irgi nosį raukia - nekas... reiks vėdint kambarius - instrukcijoje parašyta naudoti gerai ventiliuojamoje patalpoje.
vėliau arba ryt sukelsiu nuotraukas "prieš - po" smile.gif
Atsakyti
ooo, bus labai idomu pamatyti kas gavos ir isgirsti atsiliepimus thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,
norėjau parinkti kokią nuotrauką "prieš", bet žiūriu, kad aš visose tik iš priekio ir surištais plaukais, tad gausiu nupasakoti - buvau dažiusi tom naujom dažomom putom spalva black/brown, tai po trijų mėnesių ir juodos man nusiplovė iki gan tamsios rudos su ryškiu juodu atspalviu, kuris ypač matydavosi susirišus plaukus (orientuokitės į mano avatarą - žodžiu - juoda smile.gif ). ta juoda mane baisiai nervino - aš norėjau šiltesnės spalvos. tai va - apačioj šiokia tokia nuotrauka kas gavosi po nuėmimo - gavosi graži lazdyno riešuto/karamelės spalva. man labai patinka thumbup.gif po gero mėnesio eisiu pas kirpėją, kad dėtų lygiai tokią pat spalvą per visą plaukų ilgį, mat dabar matosi trys cm ataugusios šaknys pilkos. smarvė nusiplovė, bet šlapi vis smirdėjo, kvapo neliko kai išdžiūvo. plaukai blizga, tačiau reikalauja geros drėkinamosios kaukės (parašyta ir naudojimo instrukcijoje) - kaip tyčia nebeturėjau nė kaukės, nė balzamo... galiukai sausi ir pasipūtę - žodžiu - reikia drėgmės. žiūrėsim kaip bus toliau. kolkas esu labai patenkinta smile.gif mano plaukai buvo dažyti labai daug metų visokiom spalvom, kaip rašiau. prieš tuos tris mėnesius tamsių plaukų buvau kelis metus šviesi, tai plaukai matę nemažai dažo, peroksido ir pan., nes turi bjaurią savybę nebalinant maximum pasiduoti iki ryžos spalvos šviesumo - reikėdavo stipresnio oksidanto.
instrukcijoje parašyta neilginti priemonės laikymos ant plaukų, geriau procedūrą pakartoti. aš manau, kad gautųsi po antro karto daug šviesesnė, bet man ir dabar labai gerai, o ir plaukų gaila...
žodžiu liuks - kas turi apysveikius plaukus (nors maniškiai laaaabai pavargę ir nualinti) - rekomenduoju, tik turėkite gerą plaukų kaukę ir būkite nusiteikusi, kad bent centimetrą pačių galiukų vis vien reiks pakirpti, nes lieka labai nušiurę smile.gif
tiesa, biškį niežti galvą vis, bet manau praeis...

p.s. liko po pusę butelio priemonių - gal kam reikia? perleisčiau Klaipėdoje už kažką - rafaello ar parduočiau už kokį dešimt litų - užtektų ir labai ilgiems plaukams. nesiunčiu

vualia:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 23 lapkričio 2010 - 11:02