Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(akvilyte @ 2006 11 06, 13:38)
atidariau  ČIA
turiu ką pasiūlyt nes nusipirkau servetėlių už 40lt  doh.gif  or dar tieeeeeeeeeeeeeeeeek radau visokių kad galva apsisuko  doh.gif

lotuliukas.gif kaip tik prisifotkinau, sakau, reik eit uzvest servietku mainu tema lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gi_de_R @ 2006 11 06, 20:06)
o aš va šiandien pagalvojau, jei savo dekupažinę lentelę nulakuočiau dar papildomai su laku, skirtu baldams, na tuo smirdanciu  biggrin.gif , tai gal lentelė jau nebebijotų drėgmės? g.gif Ir gal aplamai juo galima lakuoti, o ne vandeniniu tuo laku?


tai vandeninis lakas nebūtinai bijo vandens 4u.gif pala, o tusakei, kad lašinukus žadi ant jos dėti lotuliukas.gif o baldinis lakas kaži ar tiktų tam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(briedžiukė @ 2006 11 06, 21:11)
tai vandeninis lakas nebūtinai bijo vandens 4u.gif  pala, o tusakei, kad lašinukus žadi ant jos dėti lotuliukas.gif  o baldinis lakas kaži ar tiktų tam blush2.gif

chi, del lasinuku tu teisi lotuliukas.gif Kažkaip aš labai bijau sugadinti tuos savo darbus, pirštų galiukais atsargiai tik imu doh.gif na. bet reiks gal pameginti tvirtumą to meno, gi nelaikysiu amžinai pasidėjusi tik dėl grožio... blush2.gif
Atsakyti
žinoma, kad nelaikyk tongue.gif
dabar jau turėtų būti gerai išdžiūvęs, tai dar porą kartų gali nulakuoti bus didesnė apsauga. tik pjaustyt lašinukus tad ant kitos pusės mirksiukas.gif
Atsakyti
na va šiandien apsiprekinau cool.gif ir kad tai nebūtų tik pinigų laidymas tai ėmiausi darbo rolleyes.gif
pirmas blynas, bet dar nelakuotas ax.gif
user posted image

dar šiandien vazonėlis kaktusam bus.. tik džiūna dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 11 07, 15:03)
na va šiandien apsiprekinau cool.gif  ir kad tai nebūtų tik pinigų laidymas tai ėmiausi darbo rolleyes.gif
pirmas blynas, bet dar nelakuotas ax.gif
dar šiandien vazonėlis kaktusam bus.. tik džiūna dabar ax.gif

Labai gražus tas tavo blynas biggrin.gif
Išduok paslapti kur pirkai remelius?
Man reikia bet kad jie butu keturkampiai ir tokiu vat storu remu.
Atsakyti
QUOTE(sirenute @ 2006 11 07, 14:31)
Labai gražus tas tavo blynas  biggrin.gif

Išduok paslapti kur pirkai remelius?

Man reikia bet kad jie butu keturkampiai ir tokiu vat storu remu.

ačiū ax.gif

čia va dar nelakuotas vazoniukas rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image

rėmo nepirkau rolleyes.gif nusipirkau 3m ilgio apdailinę juostą. vyras supjovė, aš susiklijavau ir turiu 4 rėmus bigsmile.gif vieni iš jų kvadratiniai tongue.gif
Atsakyti
akvilyte labai gražiai tau gaunas. Na matau ant aguonos susiraukšlėjusią servetėlę, bet šiam dekorui tai tinka. O sakyk, tuos rėmeliu kuom klijavai ir ar rėmų nugarėlėj yra įdubimai kartonui įdėt, na nuotraukos palaikymui.
Aš savo draugo prašiau, kad man padarytų tokiu būdu,juk tai nesunku, bet jis neapsiėmė. unsure.gif
Atsakyti
na kadandi vazonėlis siaureja tai ir gavosi tuos raukšlės doh.gif

o rėmukams įdubimo nėra schmoll.gif tiesiog teiks priklijuot nuotrauką cool.gif klijavau su spec klijais medžiui 4u.gif
Atsakyti
Miargai miargai, ar jumi manys negaila? Visiškai visiškai? unsure.gif Nei mažytės kruopelytės? Taigis užlinksiu nuo pavydo ir jo pasekmių- infarkto cool.gif
Akvile, ruoškis. Atsitarabaniju su dideliausiu moliniu vazoniku ph34r.gif
Atsakyti
Akvilyte, kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
Akvilyt, liuks thumbup.gif iššlavei parduotuves lotuliukas.gif
ir kokie pirmieji darbeliai be raukšlyčių? jų turi būt, čia tokia idėja, ane? tongue.gif

aa, nežinau, kiek žemių dėsi į vazonuką, bet vis tiek pilno nededam, tad gali ir vidų baltai padažyt, kad nesimatytų molio spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briedžiukė: 07 lapkričio 2006 - 20:45